Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 01.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ниво Ексклузив не съмнови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Losty ()
Публикувано18.08.10 16:28



Начи....

1. Казах ,че в класа на Пикасото е S Max, а не С-
2. Галакси е по голям от вашият ван не само като двигател, а и по вътрешно пространство, междуосово разстояние, и още куп неща, които не са за светлата ти главица, но ако трябва да бъда по-точен S-max е по-нов продукт от Галакси и ,както често става,се получава самоизяждане на пазарната ниша, което смачка продажбите на Галакси.Същото се получи и със СитроенС8, който беше погълнат като продукт и като пазар от Гранд Пикасо.
3. Ексклузив при Гранд Пикасо е най- високото ниво на екипировка, демек, най-много екстри серийно в цената. Автомобилът е с никелирани лайсни под стъклата и над фаровете за мъгла, има монограм Ексклузив на една от колонките между стъклата, не помня Бе-колона или Це-колона(2-ра или 3-та)
големи двойни подглавници на предните седалки ,ако не се лъжа, многоспицови ляти джанти 16'' и отваряне на задното стъкло на задна пета врата от дистанционното на ключа.

пс. Да не забравиш да ми пратиш бонбони





Тема Re: ниво Ексклузив не съмнови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано18.08.10 16:43



Ники, остави мъжете да се занимават с важните работи, мила! Хубава, лоша, като реши, че не му харесва, да е жив и здрав, ще си купи друга



Ето, Лости комптентно ти разкри някои подробности и ти му вярваш.И аз му вярвам Преди 5 години като си сменяхме колата, много харесвах Мазда 6, Но мъжът ми теши да вземе Тойота. Е, поне позволи да участвам в избора на цветаКолко е добър, м?



Тема Re: ниво Ексклузив не съмнови [re: Фиш] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано19.08.10 00:27



Мазда 6 много убава. И на мен ми аресва визуално повече от Тойота. Ама повече от това "русата ми главица", която дори вече не е руса, да не говорим че беше изрусена ... не може да сътвори




Тема Re: ниво Ексклузив не съмнови [re: Losty] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано19.08.10 00:34



знам, че не си за едни бонбони. Ама кво повече може да направя за теб от това да те благославям от време навреме

.
Много харесвам знаещи хора




Тема Re: Уловкатанови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор maminsladak (дружелюбен)
Публикувано04.09.10 00:01



Тъпо, ама много тъпо.



Тема Re: Мъже, какво ви е мнението за тази коланови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано26.09.10 17:57



...семейна кола... Ни по-лоша... ни по-добра от останалите... Има хубава возия както всички френски коли.. и сравнително евтина за подръжка..

....оххх как ухаят само някои женичкиииии


Тема Re: Мъже, какво ви е мнението за тази коланови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор 6turak (щурак)
Публикувано03.10.10 16:30



кола точно за голямо семейство с 3- 4 деца..

Ситроен не са за българските пътища, но доколкото знам ти нямаш такъв проблем



Иначе вътре не знам как е...има ли флексибелни седалки, дава ли възможност да се превозват голедми предмети от типа на сърфове и т.н.

Не съм им фен поради електронното табло...но въпрос на вкус!



Тема Re: Мъже, какво ви е мнението за тази коланови [re: 6turak] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано04.10.10 11:23



да, седалките са максимално флексибелни. И сърф мисля, че може да се вкара. Мъжът ми поне го избира да може да си товари водолазните принадлежности, които заемат доста място и тежат 100 кила. С електронното табло се свиква. освен това не е чак толкова дразнещо както примерно на Тойота Ярис. Онова направо ме изправя на нокти.
За сега е супер колето, доволна съм. Странното е, че изглежда външно по тясно от моята Хонда Джаз, но от вътре е по широко. Бе с акъл е правено. Само електрониката е много и вероятността да се прецаква по нещо чат пат е реална




Тема Браво, Лости!нови [re: Losty] Отговор на мнението
Автор АВе (речникаря)
Публикувано04.10.10 13:56



Добър сравнителен анализ си направил в темата.

Лек да ти е денят и животът!





Тема Народные средства для лечения гепатита в и снови [re: Losty] Отговор на мнението
Авторgepatitu-c.net (Нерегистриран)
Публикувано14.06.18 18:49



Народные средства для лечения гепатита в и с


http://gepatitu-c.net/page/narodnie-sredstva-dlya-lecheniya-gepatita-v-i-s/

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.