Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:28 17.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Darling,нови [re: comprehension] Отговор на мнението
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано27.02.09 16:27



моят път, поне този, който дотук съм извървяла, никак не е лош. Нито пък е някаква крива пътека. Това, че някой се е развел, не е непременно катастрофа за него. В моя случай конкретно е това, което аз сама пожелах!



Тема Re: Ами, вярно е! Ако няма проблем - измисляме си го,нови [re: comprehension] Отговор на мнението
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано27.02.09 23:12



нашият случай не е такъв. Ти си питал, мен никой не ме пита. Ама май свикнах като гледам. След като дигнах наколко скандала за това, че не се интересува от мен и той взе да се интересува чат пат, задава заучени въпроси да отбива номера на заинтересован, а после дори не чува отговора. И като го знам това нещо и ме става яд, че си правя труда зорлям да накарам някой да му пука за мен. Явно не става, външна показност най много и това и постигнах. Ама за кво ми е. И сега си мисли сигурно, че и аз не знам кво искам, щото като ме пита нещо и аз усещам, че го прави не от истинска заинтересованост, а за да отбива номера и му отговарям Няма значение, Нищо интересно или Не ми се обяснява. Той ми уби желанието за всичко. Сам си е виновен. От тук натам да става кво ще. Ще се мъча да не ми пука поне да не си късам нервите. Не вярвам да успея де ама... кой знае... аз съм упорито добиче






Тема Re: Оцелелинови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано27.02.09 23:13



а как съм описала връзката си преди сватбата, че не мога да стопля какво имаш предвид




Тема Re: Пробвала ли си мълчаливонови [re: comprehension] Отговор на мнението
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано27.02.09 23:24



да, замълчаваме. Ама след това нещата си продължават по същия начин. Явно трябва да се приемем каквито сме, защото няма шанс за промяна, още по малко на дърти години.
Още един въпрос към мъжовете. Учите ли се от собствените си грешки. Моят мъж не се учи хич. Примерно винаги си оставя чашата с вино на земята при хвърчащи бебета във всички посоки. Спрях да му правя забележка, като видях че не и се обръща внимание и реших да зачакам от личен опит да се убеди, че съм права. Уви, това не се случва. Вече не знам колко пъти децата му бутат, разливат и чупят чашата но той продължава да си я слага на пода и казва Децата трябва да се научат да гледат къде ходят. Миличкия дори не знае, че са прекалено малки за това. Не може да усети кога е дошло времето да се случат нещата и очаква от бебета повече отколкото от дърт.

. На това му викам НЕАДЕКВАТНОСТ




Тема Re: Пробвала ли си мълчаливонови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано28.02.09 14:01



Момиче ....чета и не мога да разбера ....какво удоволствие ти доставя да опишеш мъжа си в тези черни краски ....

Олеква ли ти ? Нещо променя ли се в положителна посока ?

Цялата тази енергия и усилия можеше да вложиш в нещо градивно и ново ....което да ти завладее ума и сърцето..... и може би ...да ти носи удоволетворение ?

От всичко прочетено оставам с впечатлението, че който и мъж да бе на негово място ....щеше да си недоволна ...



Тема Re: Пробвала ли си мълчаливонови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано28.02.09 15:15



Възможно е и да си права, перфектни няма все пак.
Интересно ми е обаче да разбера, дали повечето мъже са като него или аз си нямам късмет. Със сигурност знам, че има и по свестни обаче.
Само давам реални примерни ситуации, ти ги нарече черни. Значи това, което прави все пак не е правилно според теб, грозно е и т.под. Сега аз ли трябва да се почувствам лошата, че съм казала какво прави мъжа ми, а той който ги прави черните неща трябва да е горкичкия мил съпруг, случил на лоша жена


Моята логика ли куца или твоята. Или посред теб трябва да приемам спокойно и нормално всички гадости от близките си. Може, но за целта и аз трябва да стана гадна тях. Иначе се разваля равновесието




Тема Re: Пробвала ли си мълчаливонови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано28.02.09 16:14



Незнам ...кой крив кой прав...

Знам само, че не мога да се сетя с какво ме дразни моя мъж...явно с нищо ..

Но това не е защото е някакъв свръх човек ....ами щото явно гледам на него с други очи ....

Също така знам, че и да ти кажат, че всички са като твоя няма да мирясаш....а ако ти кажат, че всички са по-добри от него ...пак нищо хубаво няма да излезне ...

Та няма значение дали и "другите" правят така ...има значение ти как го възприемаш...



Тема Re: защо не се обърнете ....нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор LlRA.. (ritter)
Публикувано28.02.09 18:58



към психологическа помощ отвън?

Ето например в БГ има един документален филм/английски, Англия/...казва се "SOS бавачки"- това са педагози-психолози, които отиват по 1 седмица например в домът на нуждаещите се /става дума за хора с повече деца и неовладяни ситуации,трудни деца и проблеми м/у съпрузите/...и се прави един много добър страничен анализ на действителността в семейството и начините за справяне с проблемите...изключително интересно е!
Ако има такив аслужби и при вас...защо не ги използвате като възможност!

при вас нещата доста излизат извън контрол- поне от твои писания, н есамо в този клуб!
опитайте да спасите семейството си...

дори и ние черпим ум и разум от тази поредица- изключително интересна е...по ТВ 7 дни се предава! Даже ако може някой близък да ти запише някои от предаванията нека ти ги прати...

Редактирано от LlRA.. на 28.02.09 22:43.



Тема Re: Пробвала ли си мълчаливонови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано28.02.09 22:53



аз се интересувам от любопитство. Отговорът има значение защото според него мога да си променя тактиката и дори мисленето.
Права си, че всичко зависи от посоката на мислене, с кой се сравняваш и дали изобщо се сравняваш с някой. Ако се сравнява човек с по закъсалите от него ще се чувства добре. Ако обаче се цели към по напредналите и по добрите все ще го ръчка да търси по доброто и начини да го получи.
Принципно искам да вървят нещата между нас и да ни е добре. Може би и затова изтъквам колко е лош, за да дам шанс на опозицията да го защити и да ми докаже, че всъщност не е чак толкова зле положението.
Човещинка






Тема гледала съмнови [re: LlRA..] Отговор на мнението
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано28.02.09 23:07



за тия СОС бавачки. И да ти кажа честно ми изглежда много измислено всичко. Не вярвам след 1 месец посещение на такива нещата тотално да се променят и ще ти каза защо. Защото и сега нещата могат да са добре ако ги гледа друг човек, а не аз и аз не присъствам наоколо. Доста по кротки са ако ги гледа бавачка или баща им. Изобщо почти всички проблеми, които аз имам там не съществуват. Проблемът е, че съм АЗ. От майка си децата явно изискват и очакват много повече. Затова и при мен нон стоп реват и ми висят по цепките. Ако ги сложа да спят се дерат и квото и да правя не спират. Ако друг иде да ги сложи по креватите съвсем послушно си лягат и си заспиват. Не е нужно дори да прави квото и да било. Стига само да видят, че не съм аз и се укротяват. А мен видят ли ме вече каквото и да правя няма значение. Причината е, че от раждането основно аз съм ги гледала и вече ме имат явно за техен роб. От другите хора нито искат нито очакват нещо, включително от баща си, който никога не им е обръщал внимание и те и не го очакват от него. Ама мама дето денонощно ги е кърмила и гушкала сега дупе да и е яко. А и са упорити, колкото и да им демонстрирам, че не съм им роб те не щат и не щат да повярват. Кой знае колко време ще се мъчим взаимно докато осъзнаят как стоят нещата.
Искам да ти кажа, че съм сигурна, че която и бавачка да ми дойде нея ще я слушат защото е чужд човек. А като си тръгне ще продължават мен да ме побъркват. Пробвано е, няколко бавачки са ги гледали. Верно не се казват СОС ама все тая - с тях са кротки, с мен не са.

Аз съм гад и не ми пречи много да ги оставям да реват. В смисъл, че не ми е кой знае колко жал, защото виждам че не го правят поради някаква основателна причина, а от чиста проба истерия и непукизъм, че ме тормозят. Само ме е страх да не им стане нещо от толкова реване. Вече Теди примерно получава пъпна херния от рев и ме е страх да не я хване пак. В моят род сме обременени със слаби кореми и доста сме оперирани от хернии





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.