Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 21.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: така енови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано26.02.09 10:35



Не зная защо мислиш, че тук ще намериш решение на проблема си?

По-скоро дай имейла на мъжа си и да му напишем по нещо окуражаващо:колко мил трябва да е с майката на тези си деца(всъщност не знам дали има деца от предишния си брак), как като се върне от работа да ги вземе всичките около себе си и да им пее детски песни, да строят с легото и изобщо д а ти осигури 3-4 часа спокойствие.

Ако децата ти са се качили на главата ти, явно вината е в теб.Едно време си е едно време.Сега си е сега.

Бъди ведра и нещата около теб ще са по-хубави!





Тема Оцелелинови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор jamie (градинар)
Публикувано27.02.09 00:25



не означава щастливи.
Сигурен съм че не искаш точно съдбата на самотна майка - в общи линии сценария на ИзгубенатаМладост. Замисляла ли си се обаче че при вас всичко си е наред? Какво му предлагаше на мъжа си, как си представяше някога нещата? Ако не греша - ти беше описала връзката преди сватбата си не точно като любовна, защо сега търсиш чувства от него и очакваш да ти слугува и да те уважава?




Тема Какво значи "съчувствие"?нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор comprehension (бивш ASSASSIN)
Публикувано27.02.09 09:14



Само като изпадна в нервна криза и се развикам се е случвало да ме изгони да спя, но го прави от загриженост към себе си, защото не може да ме понася да се карам, а не от загриженост за мен. Изобщо никога и при други случаи като съм болна или имам друг проблем не съм забелязала и капка съчувствие от негова страна.

Грешка, мадам!!! Типична женска грешка. Не сме коравосърдечни, а просто когато нямаме с какво да помогнем - не се месим. И повечето от нас не знаят, че постоянно трябва да ви показваме колко много ви обичаме, колко сме загрижени за вас... Не, че не е вярно, но вие искате едва ли не през пет минути да ви го казваме!

И още нещо. Крясъците ви ни вбесяват. Когато крещите, вие се разтоварвате, ама нас натоварвата.

Аз обаче много му съчувствам, жал ми е за него като го гледам колко му е гадно, щото не е мигнал, предлагам му варианти през деня да поспи, а аз да гледам децата. Но той се инати...

Отново грешка! И мъжете и жените не обичаме да ни натрапват помощта си, ако не сме я искали.



Та, ако под съчувствие се разбира нещо такова - да знаете, уважаеми жени, че 95% от мъжете не знаем това!!! Сериозен съм напълно!

Клипчето се отнася за ПМС, ама важи и за други нервозни ситуации...







Редактирано от comprehension на 27.02.09 09:16.



Тема Пробвала ли си мълчаливонови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор comprehension (бивш ASSASSIN)
Публикувано27.02.09 09:22



да се гушнеш в него, да си сложиш главата на рамото му... И просто да помълчите заедно.



Тема Re: Пак от моите особени теми. Състрадателни ли стенови [re: Mopфиyc] Отговор на мнението
Автор comprehension (бивш ASSASSIN)
Публикувано27.02.09 09:34



Добър съвет - да си говорят, ама не винаги се получава, особено в нерна обстановка. И като се има предвид, че мъжете и жените говорим на различни езици - конфликтът е готов. Когато конфликтите станат ежевечерни - настъпва отчуждаване, а в много случаи - нетърпичост, водеща до раздяла. Около 7-мата година от брака.

Справка - "Мъжете са от Марс, жените - от Венера" на Джон Грей и други подобни...







Тема Не ти се препоръчва да вървиш съвсем понови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор comprehension (бивш ASSASSIN)
Публикувано27.02.09 10:13



нейния път!





Тема Ами, и моята бивша съпруга все усещаше нешо, всенови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор comprehension (бивш ASSASSIN)
Публикувано27.02.09 10:32



нещо искаше, ама все не го знаеше какво е, все аз трябвало да го зная и да й го дам, все аз виновен, че не знам какви бръмбари има в женската й глава!!!




Докато накрая ми писна от ежевечерния непонятен тормоз!!!


Вземи си седни на гъза, ако трябва - потърси лекарска помощ, та дано успокоиш топката. Да не би да си още в следродилна треска? Не се лигавя. Някои жени следродилната треска ги тресе цял живот!



Тема Re: Ами, и моята бивша съпруга все усещаше нешо, всенови [re: comprehension] Отговор на мнението
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано27.02.09 11:23



Не си спомням как точно беше онази индийска мъдрост:Нашите страдания са плод на нашите желания.



Тема Ами, вярно е! Ако няма проблем - измисляме си го,нови [re: Фиш] Отговор на мнението
Автор comprehension (бивш ASSASSIN)
Публикувано27.02.09 11:41



че да можем да страдаме после... Душевен мазохизъм.


Добре деее! Как се дава съпричастност???

Ами, мойта бивша когато я питах какво й е, с какво да й помогна, все ми отвръщаше троснато нещо такова:

- Остави ме на мира, много добре знаеш какво ми е! Що се правиш на интересен???

Питах, питах, питах, па спрях да питам и съответно започна друг шлагер:

- Изобщо не се интересуваш от мен, тиии - такъв, онакъв, като майка ти си...


Бръм, бръм, бръм... Все за нещо ще намери да се начумери! И, естествено, дойде края!





Тема Re: Ами, вярно е! Ако няма проблем - измисляме си го,нови [re: comprehension] Отговор на мнението
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано27.02.09 11:54



Ако се опитваме да оглеждаме нещата от повече страни, ако преглъщаме някои постъпки, ако не махвахме така лесно с ръка, или непрекъснато не си мислим,че само ние сме прави, може би щяхме да живеем извън собствения си ад.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.