Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 14.05.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: [re: saksun]  
Автор Chromosom ()
Публикувано20.01.22 14:25



Аз лъжа? Ти като кажеш че ще правиш нещо не го правиш - каза че се отказваш да бъдеш модератор, с пълно основание, а след това пишеш жалостни писма с неверни твърдения до Киро, който не е участник в клуба и изобщо не следи какво се случва. Още си тук и си също толкова неприятна на всички, колкото преди да се "разкараш". Злобна и ненормална си, искаш тва да ти е личният блог, беше баннала даже друг лекар, въпреки малоумния ти аргумент че ти си права най-вече защото знаеш повече от нас. Темите ти са задръстеняшки и безсмислени, защото отговарят на вече наличната информация в нета, която всеки може да прочете. Интересните теми, от истински източници, в момента ги няма, щото си накарала Киро да ги изтрие под претекст че съдържали невярни твърдения и кой знае какво. Имаше кратък положителен елемент в модераторстването ти преди няколко години и това беше като цензурира онази лудата, след което обаче влезна в нейната роля и осра клуба десет пъти повече от нея.



Тема Re: [re: bira_more]  
Автор hladnika (brujo)
Публикувано20.01.22 17:40



то само като видиш наци и педе в едно изречение е ясно че мнението е за коша...

*ба бъ** дир* бля
св. св. електрон и неговите протони
чукча-читател


Тема Re:нови [re: Chromosom]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано20.01.22 20:49



Добре де - ти какъв си? Българин? Или друг?
Нацизма - научно по шопски означава едно - нация.
Сега, да го обясня по просто - нацизъм означава нация - над всичко останало.
Да повторя - нацизма е когато една нация се обяви за висша - демек по висшестояща от другите. Нация. Ако си българин - и българоезични българи, от български произход - поставят някакви ограничения - не на база нация - а на база вярвания например - не е нацизъм.
Повече права се дават на всякъде. Дори в най по демократичните държави. Опитай в Швейцария да ходиш въоръжен - ако не си полицай или военен!
Те - Швейцария - дето според мен, ако има демокрация - там е. Но дори в Швейцария - "се дават повече права на едни хора и се отнемат от други" - на база личен статус.

Ми отиваш да живееш - някъде из гори тилилейски. И нямаш проблем - нито сертификати - нито нищо.
Ако мислиш че имаш само права - а задълженията са за останалите глупци - в обществото - не е така. Имаш права, ама има и задължения.
При пандемии/епидемии - има законови рамки. Явно ти не желаеш да спазваш закона, ама има особеност - не знанието на закона не е оправдание.
Иначе казано - избираме правителство - което не му пука за пандемията - няма ваксинации - няма маски - няма никакви мерки.
И е по твоему.
Е, ще мрем - пак някой ще ти е виновен. Ама ще е по твоему.

Bеer? Mоre?




Тема Re:нови [re: Chromosom]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано20.01.22 21:06



Много интересно.
В Интернет - има много неща. И полезна информация, и дезинформация.
На база Интернет - отидете да управлявате самолет. Ми в Интернет всичко е описано. Какъв е проблема?
А - всеки, ама всеки - ето и вие може да пишете в Интернет.
И друг може да ви цитира като източник на безусловно вярна информация.
Вие дори не сте наясно що е то нацизъм. Лепите го където и както ви падне. А умувате на тема медицина.
Нацизма - много е просто - има противопоставяне на нации. Ако нации не са засегнати - няма как да е нацизъм.
Медицината е по сложно нещо. Поне на порядък по сложно. Под порядък - умножение по 10.
Дамата е дама. Не е кюлче злато та да се харесва на всички. Но, виж - да говориш от името на всички - а бе май само разните религии си го позволяват. Щот, е вярно - от кратко съм тук обратно - ама не съм видял референдуми?

Bеer? Mоre?




Тема Re:нови [re: hladnika]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано20.01.22 21:09



Така де - правилно е да се каже - бибипани бибипци, да ги бибипат до свършека на света по бибипано неправилен начин.



Bеer? Mоre?



Тема Re:нови [re: Chromosom]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.01.22 11:09



Наглееш и отново твърдиш неверни неща.

Сама се отказах от модераторските си функции, дано настъпи мир. Заради трима-четирима души само.
Не само това: аз тогава писах на Киро с молба освен да ме махне, да сложи Лапландеца на мое място, след като изрично бях писала няколкократно тук, че той не става, тъй като лекар по дентална медицина, който разпространява дезинформация за ,,експериментални ваксини", ,,Шмайзер и Мародерна", ,,медицински фашизъм" не е за модератор. Въпреки всичко помолих администратора да го направи.
Слава Богу, не стана. От два постинга му е станало ясно на Киро що за възгледи има Лапландеца, плюс помията с която ме обсипваше (всеки може да види, въпреки изтрити постинги и теми).

Линк за доказателство:



Втори линк относно реалното положение в клуба, което беше, което също показава лъжата ти, че за всички съм неприятна. За колежката Hobi, за Метрополис и Азазел не съм, и не само за тях.



За Rien ne va plus ти обясних в предишен постинг.

В тази тема ти влезе пак с цел да търсиш разпра.
Не се занимавай с мен повече. Нямам време за тъпизмите ти. В ,,Медицина" нямаш право да държиш арогантен тон на лекар, пише го в правилата, и да му даваш акъл.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.

Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор Chromosom ()
Публикувано21.01.22 21:21



В отговор на:

В ,,Медицина" нямаш право да държиш арогантен тон на лекар, пише го в правилата, и да му даваш акъл.



Ето как се злоупотребява със старото правило на Бирата, което вероятно е било ссъздадено срещу разни шарлатани и врачки.


В отговор на:

аз тогава писах на Киро с молба освен да ме махне, да сложи Лапландеца на мое място, след като изрично бях писала няколкократно тук, че той не става, тъй като лекар по дентална медицина, който разпространява дезинформация



Бира, като бивш лекар, според теб толкова злобен и нагъл човек редно ли е да работи с пациенти?

Ама внимавай какво ще кажеш, да не вземе да те обяви че и ти не ставащ щото си бивш а не актуален практикуващ. Тя сега ще ти се мазни, ама ако стигнете до разногласия ще те почне и теб - така беше и с Хидразинчо, и с Лапландеца, и вероятно с много други.



Тема Re: [re: bira_more]  
Автор Chromosom ()
Публикувано21.01.22 21:22



Сравнението с нацистите се отнася дотова щото са се преследвали всички несъгласни с дикататурата, правили са се медицински експерименти и са се давали повече права на едни спрямо други. Също толкова точно е колкото твоя паралел с холерата - т.е. като тип инфекция няма нищо общо и ако аз ти бях отговорил в същия стил, трябваше да напиша нещо от сорта на "ква холера - гледай го тоя, учил за лекар, а не знае че холерата се причинява от бактерия, а сегашната дандания - от вирус!" Ама резултатите са едни и същи - и при твоя пример, и при моя - независимо от причините.



Тема Re:нови [re: Chromosom]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано21.01.22 22:38



Ми приликата с холерата е в това че имаме епидемия/пандемия. Без значение от причинителя.
Нацистите преследват най-вече по нация - признак - нация. Сега, научно по шопски - няма нация - няма нацизъм.
В момента - няма медицински експерименти. Има опит за противодействие на много криво заболяване. За да разберете колко е криво - ми трябват ви няколко години обучение по медицина. За вас са експерименти - за мен са опити за овладяване на пикова смъртност.

Bеer? Mоre?




Тема Re: [re: Chromosom]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано21.01.22 22:46



Правилото е срещу всякакви всезнайковци. Чели - недочели, разбрали - недоразбрали - и пишат. Обобщават.
Има и врачки/баячки - има и "просветени" - дето да разнасят истинската истина. Е, ся може истинската истина да противоречи на физиката - ама те знаят. А някои от знаещите - дето не им пука за физиката, са не просто практикуващи лекари, но и доценти!
Мен - хе - ми да ме обвиняват. Само да не ме обвиняват в нацизъм де, щот тогава ще се заяждам. Определено не считам нашата нация за връо на сладоледо. Не сме на последно място - ама не сме и от първите.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.