Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 22.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема харесаха ли ви новите водещи?  
Автор recs (непознат )
Публикувано16.12.08 13:24



Къде ги намериха тия водещи? Аз и цялато ни семейство бяхме фенове на "Господари на ефира", но сега не ми се пуща телевизора след като видяхме на какво са способни. Не се ли явиха на кастинг, за да видят колко струват? На вас харесаха ли ви?



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторcooper (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 22:28



Съгласна съм с теб, особено новото им попълнение е много слаб водещ и се облизва като този на когото се смяха в предаването от 15.12.08



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: cooper]  
Авторпич (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 23:24



Абе къв е тоя младия бе? От къде го извадиха?



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 22:07



Определено не ми харесват и на мен!!!!До миналата седмица с огромно желание гледах предаването!



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторsami (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 22:11



ne palna otvrat predi mi hatesvashe shouto ma tiq kato se poqviha i mi stana ma4no za ra4kov pone se zabavlqvahme s nego





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: sami]  
АвторKey_Master (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 22:30



Хах, тоя откъде го изкопаха бре?!? Толкова ли няма кадърни хора в тая държава?!? Ама май всичката ни работа е такава..... Дано поне Раков се върне по-скоро,че ще спра да го гледам...Пфууу....отврат е и няма грам чувство за хумор, посредствен пич.....





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 22:32



Върнете Мария!!!



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: sami]  
Автор Pavlinski (Познатият)
Публикувано17.12.08 22:35



Абе Валката горе-долу става,ама Румен е доста слаб.Дано успеят да се пооправят,за да стане по интересно





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторmurzelan (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 22:38



na mene lichno ne mi haresva samo noviq,mqstoto mu izobshto ne e tam.!!Da ne govorime,che izobshto ne moja da imitira Martin ot bb4,za razlika ot Rachkov da rechem ili Zueka...koito vse poveche si tejat na mqstoto i predavaneto ne e sushtoto bez tqh!!! Dano Magi se namesi navreme i premahne tozi noviq,na kojto dori ne mi se iska da mu zapomnqm imeto,inache shte e kofti....no tova e lichnoto mi mnenie...moje bi nqkoi go haresvat,nqkoi po-razlichen ot saprugata na tozi Rumen.



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: murzelan]  
Авторoтroвop (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 22:14



Рачков много високо е вдигнал летвата. Всички по него трябва да се равняват. Мария много му прилягаше. Пък и красотата и галеше сетивата.



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
АвторGeorgi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 22:28



Значи първо искам да отбележа, че съм много разочарован от такава сериозна телевизия като нова!!!Хора молявисе вземете мерки това ми беше любимото предаване, което гледах с такъв кеф и радост всяка вечер че немога да ви опиша, предаване Ви беше страхотно сега като го гледам и ми иде чесно да PUKE(цензора) как може...вземете се в ръце омолявам продуцентите на предаването дано някой е чете тази тема а не е пусната само ей така ....Рачков и Мария(изключително красивата) бяха страхотен екип и тези интелигентни закачки между тях...Бяха супер!!!Това е факт е тези,тези наричащи се водещи не струват нищо.Опазил господ дано не останат в ефир ;( иначе ще изгубите срителите си и едно страхотно шоу което имаше голяма аудитория и зрителски интерес!Това е факт, а не само мое мнение но и на доста хора както забелязвате..



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Автор vilence_9O (непознат )
Публикувано18.12.08 22:29



на мен хич не ми харесват новите водещи

Моля Ви, върнете Рачков и Мария, те бяха страхотни и предаването беше страхотно! А тези двамата са мн фалшиви



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторdjdzimi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 22:30



по зле водещи не можаха да сложат,отвратителни са,просто нямам думи.....



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: oтroвop]  
Авторemi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 22:38



Този младият нов водещ е ужасен.Не стига, че е грозен но и фъфли като говори и не му се разбира.ДАНО ГО МАХНАТ ПО СКОРО ЧЕ НЕ ми се гледа предаването заради него



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторбeлocнeжka (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 22:42



Новите водещи са направо отврат!!!!!!!!!!!!!!!!!! На Угрински не му се разбира какво говори. Махнете ги, искам да си гледам Господари на ефира, а те ми ПРЕЧАТ



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: cooper]  
Автор proto (непознат )
Публикувано19.12.08 12:24



хммм дам дам много са зле триабва да направите нещто по вапроса ама спешно!!
защтото точно тези хора маи неса за това предаване, всички вав нас са кисели и неим харесва.





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторsiskaa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.08 22:44



От както са тези двамата не го гледам толкоз често!А може ли да си върнете старите водещи?
Или поне сложете Зуека да вкара малко смях в това предаване





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: Georgi]  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 13:38



Мария в сравнение с Угрински си е направо подгодяща, но ако се абстрахираме от Угрински, на Марийчето, определено не й беше мястото там - една голяма кръпка, съшита с бели конци. Това предаване водещи трябва да са:

Руслан Мъйнов, Зуека, Малин Кръстев, Вальо Танев, Рачков, и много, много за Албена Михова и Мая Новоселска.

На Угрински и Марийчето, просто трябва да им забранят достъп до воденето на това предаване.

Водещите са единствените, които правят това иначе много паразитно предаване, с безобидни репортажи, оставящи впечатлението, понякога, че са поръчкови. И посредствени сценаристи, които инак може и да са талантливи, но такова притъпяващо таланта предаване, ги прави все по-посредствени.



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: siskaa]  
Автортт (Нерегистриран)
Публикувано23.12.08 09:15



не че харесвах Мария Игнатова, ама предпочитам нея пред новия, май вече спирам да го гледам това предаване, поне докато не дойдат нови водещи...





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
АвторЖeko (Нерегистриран)
Публикувано23.12.08 15:20



Пълни нещастници, точно като повечето хора от екипа им! Да го духате педали долно!!! За новата година по една пичка на челата ви да излезе!!!



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
АвторZaza Gabor (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 18:41



Двамата нови водещи са пълна скръб, и аз бях фен на предаването, с удоволствие гледах Рачков, даже Мария Игнатова започна да ме кефи, но тези двамата .............. Моля ви, разкарайте ги по-бързо от екран, защото рейтинга ви отиде в канала .



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: Aнтифeн]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 19:19



Това предаване се гледа заради водещите. А не заради скучните гафове, и заради безобидните и често предъвквани репортажи. Владо Танев беше добър водещ, но докато водеше с някой от титулярите. Сега с този Угрински, талантът му се губи. Угрински може да е много талантлив актьор, но за водещ на Господарите не става. Иначе колкото по-малко зрители, толкова по-добре - ще му падне рейтингът и ще спрат предаването, което отдавна трябваше да се случи. И тогава, уф, язък, хората от екипа ще трябва да си търсят по-сериозна работа - край на купона, край с леката, забавна, абсолютно неангажираща като акъл, талант и отговорност работа. Да ги видим тогава стават ли за нещо друго - e, някои стават /виж БНТ - но и това си е работа от ден до пладне./!





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: M.]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 19:42



П.П. Крайното ми мнение за желанието за спирането на предаването е заради липсата на професионална етика, безпринципност, усещането за поръчковост в репортажите.
Липсата на професионална етика - заради честото налагане в репортажите само на едната страна в спора. Трябва ли да се стига до спирането на излъчване на конкретен репортаж, докато от екипа не проявят коректността да представят и другата страна, така че всеки зрител да си прави изводът сам за себе си - коя от страните е права, коя крива.
Безпринципност - заради честото затваряне на очите за очевидни недопустими сцени и разговори в телевизионният екип - пример предаването на Венетка "Горещо" и "Малката сестра".
Ако не се променят от екипа, и не станат по-принципни, то наистина предаването не трябва да го има. Тъй като съгласна съм - водещите, адреналинките - те създават настроение, карат ни да се смеем и да се отпуснем в края на тежкия ден, но покрай тези забавления продуцентите се опитват да злоупотребяват със зрителския интерес и да ни натрапват понякога поръчкови репортажи /поне усещането е такова/, да си затварят очите за определени гафове и нецензурни прояви, и често да ни натрапват едни и същи други гафове, като ги повтарят.





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: M.]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 20:10



И Честита Коледа и Весела и Успешна Нова 2009 година!

С пожелания предаването да стане по-забавно, по-принципно

, да показва всички нередности и гафове в ТВ ефир, да има и нови водещи, и нови адреналинки, за да му се увеличава рейтингът. Екипът да е жив и здрав, а някои от тях да се захванат най-после с по-сериозна и по-престижна работа, работа по специалността, която са завършили, така де - стига са твърдели гордо, гордо "аз съм еди какъв си", а пък да не работят това с което толкова се гордеят, а работят съвсем друго - в това предаване, само защото е много по-лесно и по-неагажиращо!



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: Zaza Gabor]  
Автор devilme (непознат )
Публикувано26.12.08 02:04



Направо са ужасяваща комбинация тия двамата Олигофрени не се търпят .
Колкото до Рачков и Мария -те те са просто уникална двойка те правиха 90 % от предаването (а и Рапанчо да не забравяме голям сладур е и как бързо порасна )



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
АвторTanq (Нерегистриран)
Публикувано26.12.08 12:48



Не ми харесват.Имат адски дразнещи гласове и се държат като олигофрени.Най много си ми харесваха Кръстев и Зуека.



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторrazru6itelq_92 (Нерегистриран)
Публикувано27.12.08 01:15



Въобщте не ми хареват новите водещи на "Господари на ефира"- Вальо Танев и Румен Угрински. Те немогат да водят предаването, особено Румен Угрински, защото бърка имената на адреналинките Яна и Жана. И не искам да се сменят адреналинките, защото са красиви, чаровни, прелестни, много хубаво танцуват, абе те са №1 . Е може да излезе в маинчинство Яна, защото е бременна (да е живо и здраво детето й), но на мястото на нея да направят кастинг и да изберат най-добрата и тя да бъде патньорка на Жана, а пък после Яна да се върне. А по въпроса за водещи нека да бъдат Димитър Рачков и Мария Игнатова, защото те много хубаво си вършат работата, особено Димитър Рачков да охажва Мария Игнатова.



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
АвторZaza Gabor (Нерегистриран)
Публикувано27.12.08 17:53



То ние хубаво тук си говорим и сме единодушни по въпроса с новите водещи ,

но как Продуцентите на предаването да чуят нашия глас и най-вече как да ги накараме да предприемат нещо по въпроса ?



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: Zaza Gabor]  
Авторstarrr (Нерегистриран)
Публикувано27.12.08 18:06



neka da im dadem malko vreme i 6e podobrqt izqvata si





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
АвторNicko (Нерегистриран)
Публикувано27.12.08 20:45



добре са. Ама на мене най ми харесват Рачков и Зуека





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Автор juke1 (непознат )
Публикувано29.12.08 13:44







Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Автор juke1 (непознат )
Публикувано29.12.08 13:52



Танев става, но тоя Румен със сложната фамилия е гола вода. Спорет мен лично най добрия екип водещи са Димитър Рачков и Малин Кръстев



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторstef (Нерегистриран)
Публикувано29.12.08 18:43



imam edin vapros molia niakoi ako znae da mi kage tozi novia vodesht na gospodarite uchastva li v reklamata na parva investicionna banka s dancho shte se geni da da mnogo molia za sadeistvie zashtoto shte zagubia bas sas sapruga mi az mislia che ne e toizi ot reklamata. Blagodaria predvaritelno.



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторmeyzka (Нерегистриран)
Публикувано29.12.08 20:38



pone Ra4kov da bqxte ostavili ama tezi dvamata v kombinaciq mmmm NE. Nqma q atrakciqta ve4e. vode6tite pravqt pove4e ot 50% ot predavaneto no tezi ni mi dipadat to4no vav toq format



Тема Re: Харесва ли ви Нели Петкова?нови [re: recs]  
Авторrazru6itelq_92 (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 14:30



Аз специално много я харесвам, много е красива,сексапилна,чаровна, тя е №1. Пишете и вашите мнения.





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Автор adrena_linka (непознат )
Публикувано30.12.08 16:18



ne izob6to az iskam mariq ignatova i dimitar rachkov te sa strahoten ekip





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторпич (Нерегистриран)
Публикувано31.12.08 12:46



Е, за толкоз пари и аз бих станал водещ)



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: stef]  
АвторZaza Gabor (Нерегистриран)
Публикувано01.01.09 22:55



Do Stef: 2 уточнения- рекламата "Данчо, да, да" е на Пощенска банка , не на ПИБ. а актьора, който участва в нея е Робърт Някои си, не е Румен Угрински от Господарите. Тоз Румен е толкова некадърен, че и за реклама не става- но както и да е- важното е , че ти печелиш баса. !





Тема Re: Харесва ли ви Нели Петкова?нови [re: razru6itelq_92]  
Авторoтroвop (Нерегистриран)
Публикувано02.01.09 23:34



Абе, пич, объркАл си предаванията.



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
АвторEmo_1986 (Нерегистриран)
Публикувано03.01.09 22:14



Ne.Opredeleno ne stavat.Ne mi dopadat ne6to.



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: Aнтифeн]  
АвторEmo_1986 (Нерегистриран)
Публикувано03.01.09 22:18



Mejdu drugoto az mnogo bih se izkefil onazi ot aktrisite rusata ako vodi.Triabva da sa muj i jena spored men



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: Emo_1986]  
Авторlcewolf (Нерегистриран)
Публикувано03.01.09 23:38



ИСКАМЕ МАРИЯ!ИСКАМЕ МАРИЯ!ИСКАМЕ МАРИЯ!
Мария Игнатова-ПРЕЗИДЕНТ!



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: lcewolf]  
Авторrazru6itelq_92 (Нерегистриран)
Публикувано04.01.09 02:02



Еи брат, тя нестава за президент, много е тъпа, много добре знам, щото я видях на живо. И не само нея, но и Димитър Рачков. Той й каза, да на поздрави за новата година, а тя отвърна, цитирам: "Е какво да кажа". Това й бяха думите. Нищо повече.



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: razru6itelq_92]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 11:35



Забелязвам че всички тука са големи критици. Неможете да сравнявате несравними неща. Един смесен екип като Рачков и Мария неможе да бъде заменен на същото ниво от двама мъже - които и да са те! Което не прави Румен Угрински и Валентин Танев по слаби от Рачков. На мене ми е писнало от Зуека например, все едно гледам Ку-Ку. А тая ТЪПОТИЯ ББ4 как я издържахте ??? Можеби трябваше да сменят Рачков и да сложат някой от старите водещи с Мария. Щеше да е по-добрия вариант. Какво сте заплюли всички по Угрински, момчето си е много добре и се опитва да компенсира ама това че не става, вината не е негова.



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: proto]  
Автор didolife (непознат )
Публикувано12.01.09 23:06



Kakvoto i da pravqt, trqbva da varnat Mariq Ignatova, tq im be nai-dobroto popadenie.



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: adrena_linka]  
Автор jessca (непознат )
Публикувано12.01.09 23:37



Незнам дали е от водещите или от това ,че тези от телевизията се нау4иха да не правят гафове,но предаването запона да губи.Запо4на да става тъпо.Като си спомня през миналите години 2003,2004...направо се спуквах от смях.Но сега не6то......Но все пак имам надежда,има тук-там някои сме6ни гафове




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.