Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 22.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
АвторGeorgi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 22:28



Значи първо искам да отбележа, че съм много разочарован от такава сериозна телевизия като нова!!!Хора молявисе вземете мерки това ми беше любимото предаване, което гледах с такъв кеф и радост всяка вечер че немога да ви опиша, предаване Ви беше страхотно сега като го гледам и ми иде чесно да PUKE(цензора) как може...вземете се в ръце омолявам продуцентите на предаването дано някой е чете тази тема а не е пусната само ей така ....Рачков и Мария(изключително красивата) бяха страхотен екип и тези интелигентни закачки между тях...Бяха супер!!!Това е факт е тези,тези наричащи се водещи не струват нищо.Опазил господ дано не останат в ефир ;( иначе ще изгубите срителите си и едно страхотно шоу което имаше голяма аудитория и зрителски интерес!Това е факт, а не само мое мнение но и на доста хора както забелязвате..



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Автор vilence_9O (непознат )
Публикувано18.12.08 22:29



на мен хич не ми харесват новите водещи

Моля Ви, върнете Рачков и Мария, те бяха страхотни и предаването беше страхотно! А тези двамата са мн фалшиви



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторdjdzimi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 22:30



по зле водещи не можаха да сложат,отвратителни са,просто нямам думи.....



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: oтroвop]  
Авторemi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 22:38



Този младият нов водещ е ужасен.Не стига, че е грозен но и фъфли като говори и не му се разбира.ДАНО ГО МАХНАТ ПО СКОРО ЧЕ НЕ ми се гледа предаването заради него



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторбeлocнeжka (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 22:42



Новите водещи са направо отврат!!!!!!!!!!!!!!!!!! На Угрински не му се разбира какво говори. Махнете ги, искам да си гледам Господари на ефира, а те ми ПРЕЧАТ



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: cooper]  
Автор proto (непознат )
Публикувано19.12.08 12:24



хммм дам дам много са зле триабва да направите нещто по вапроса ама спешно!!
защтото точно тези хора маи неса за това предаване, всички вав нас са кисели и неим харесва.





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
Авторsiskaa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.08 22:44



От както са тези двамата не го гледам толкоз често!А може ли да си върнете старите водещи?
Или поне сложете Зуека да вкара малко смях в това предаване





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: Georgi]  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано20.12.08 13:38



Мария в сравнение с Угрински си е направо подгодяща, но ако се абстрахираме от Угрински, на Марийчето, определено не й беше мястото там - една голяма кръпка, съшита с бели конци. Това предаване водещи трябва да са:

Руслан Мъйнов, Зуека, Малин Кръстев, Вальо Танев, Рачков, и много, много за Албена Михова и Мая Новоселска.

На Угрински и Марийчето, просто трябва да им забранят достъп до воденето на това предаване.

Водещите са единствените, които правят това иначе много паразитно предаване, с безобидни репортажи, оставящи впечатлението, понякога, че са поръчкови. И посредствени сценаристи, които инак може и да са талантливи, но такова притъпяващо таланта предаване, ги прави все по-посредствени.



Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: siskaa]  
Автортт (Нерегистриран)
Публикувано23.12.08 09:15



не че харесвах Мария Игнатова, ама предпочитам нея пред новия, май вече спирам да го гледам това предаване, поне докато не дойдат нови водещи...





Тема Re: харесаха ли ви новите водещи?нови [re: recs]  
АвторЖeko (Нерегистриран)
Публикувано23.12.08 15:20



Пълни нещастници, точно като повечето хора от екипа им! Да го духате педали долно!!! За новата година по една пичка на челата ви да излезе!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.