Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:22 27.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови  
Авторzritel (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 10:53



не харесвам проф. Вучков, но понякога казва и много точни неща. и тъй като той е любимец на това предаване - ако не беше предаването на Вучков, какво ли щяха да правят от Господарите!?

Добре е сценаристите и актьорите да прочетат този цитат:

".....затъва вече в чалгата.

..... и след това започна да се изкушава от бързото харесване на публиката – и да губи всякакво чувство за мярка. Аз помня едно интервю за сп. “Театър” навремето с Парцалев. Той категорично не приемаше простотията в комичните роли и сподели тогава, че тя го оскърбява. Ако беше жив, сигурен съм, че нямаше да подкрепи кръчмарското “творчество” на редица съвременни актьори, които за пари са съгласни на всичко в телевизионните шоута. Парцалев беше един човек с достойнство. Защото хуморът не е само гавра, подигравка и ехидство, както е сега. Парцалев беше един от актьорите, които създаваха комедийни образи с финес – имаше горчива ирония, дълбок сарказъм в онези образи. Сега хуморът е уличен и оскърбителен, без чувство за мярка. Такава е съпоставката. Сега, трябва да призная, че един Димитър Рачков, освен че е ценен като добър актьор, чувам, че бил интелигентен и доброжелателен човек, но аз не одобрявам участието му в разни шоута. Нека да не се излага с чалгата, а да си отиде в театъра, щом като има такова дарование. ..."



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: zritel]  
Автор5 pari ne struvate (Нерегистриран)
Публикувано17.10.08 12:44



Vij ekipa i shte ti stane qsno shto za selqci se izqvqvat kato scenaristi, revisiori i producenti. Vsi4kite ot kol i vuje subirqani.



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: 5 pari ne struvate]  
Автор about blank (добричък)
Публикувано18.10.08 18:45



Доста ще да са те измъчили/или ти тях по-скоро/, че чак от режисьори в ревизори ги превърна

...
Ама гледам, че шльокавицата е на почит в този клуб, ако пишете на нормален български език, може и да ви се разбира...



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: zritel]  
Авторzritel (Нерегистриран)
Публикувано01.11.08 18:12



тези дни четох едно интервю с една театрална критичка, и това което прочетох много ме натъжи, направо шокира. ето точния цитат:
"- Определено съм изненадана. Новото амплоа на тези хора никак не се връзва с “елитарния” театър на Абаджиева!
- Да, само преди 5 години те бяха “нейните актьори”. Димитър Рачков е съмишленик на Лили Абаджиева още от първия й спектакъл. Игра после “Вертер”. Братя Мангасариян играха жени в нейна постановка. Видях Митко Рачков в един ресторант, където правеше смешки на подпийнали хора. Да, това е “младият Вертер” на Лили Абаджиева! Това е една метаморфоза, това са убити хора."

бих допълнил от мен като зрител от време на време на това предаване, че то наистина е за посредствени хора. то обезличава, принизява. Рачков докъде е стигнал - да прави смешки на едни хора, докато се хранят в ресторанта. иван ангелов пък отиде в шоуто на азис. Хей, можещи хора от екипа на това предаване - спасявайте се докато е време. не се оправдавайте, че нямате избор. когато сте млади винаги има избор. халтурките убиват таланта, а сте още млади, а после накъде ...



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: zritel]  
Авторza vas (Нерегистриран)
Публикувано01.11.08 23:56



Вие сте интелигентен човек.. Да, някои Ваши констатации са много тъжни, но нека не сме така драматични.. Нека проявим достойно чувство за хумор, нека се опитаме да приемем живота с едно деликатно намигване, и нека не издребняваме толкова много. Все пак не сме в пстановка на уважаемата Лили Абаджиева, намираме се в реалността, където ако не се взимаме чак толкова на сериозно, ще ни бъде далеч по-лесно.. Умните хора са тъжни, това е жалко. А Господарите не са чак толкова лоши, напротив - опитват се по да ни покажат деиствителността, облечна във всичките си шарени одежди



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: za vas]  
Авторzritel (Нерегистриран)
Публикувано02.11.08 00:23



... интересно мнение. не мисля, че умните хора са винаги тъжни, нито пък че се вземат чак толкова на сериозно. точно те умеят да приемат с чувство за хумор много неща от живота, които не им харесват, или не приемат. и не се приемат прекалено на сериозно. мисълта ми беше друга - Господарите не е за много талантливи и можещи хора - като Рачков например, то ги похабява. и от тук крачката към правенето на смешки пред подпийнали и хранещи се хора в ресторанта е много малка. Господарите е лесен и забавен начин да си изкарваш прехраната, но много талантливите хора предпочитат предизвикателствата, по-трудно достижимите неща в този живот - областите, където те най-добре ще се изявят и това, което правят те ще остане за поколенията - било като име, било като творение, създадено от тях. за съжаление, мисля че Господарите все по-рядко се опитват да ни показват действителността - забиват се в едни предъвквани, и не толкова важни теми. но, както и да е, мнението ми е само едно мнение, което едва ли се споделя от повечето зрители на Господарите.



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: zritel]  
Автор3a BAC (Нерегистриран)
Публикувано02.11.08 12:57



Когато имаш талантливи и интелигентни хора в екипа си, резултата е успешно предаване и безброй фенове, фукащи се продуценти, награди и много усмихнати хора.
Сега обаче нещата не седят така, а напротив! Пипълметрията e безмилостна.
Всички, които са действали като мотор в екипа на Господарите вече не са там и единствената причина за това е неадекватното управление на продуцентите и скоро от НТВ ще ги спрат. Рачков ще води друго шоу, а зрителите ще гледат качествени предавания направени от хора, които познават човешките ценности, а не се подиграват със зрителите си.



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: 3a BAC]  
Авторzritel (Нерегистриран)
Публикувано02.11.08 14:37



Автор: 3a BAC

много ми хареса мнението, напълно го споделям! дано нещата се променят по начина по който така добре сте го изразили!



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: zritel]  
Авторzritel (Нерегистриран)
Публикувано02.11.08 16:55



... но, това са само мечти. няма да спрат предаването. аз и не искам да го спират. искам само да го подобрят. мечтая си и талантливите хора в тази държава да имат възможност да правят това, което най-много желаят, без да им се налага да правят прекалено големи компромиси, заради едното оцеляване. и ние, хората, да им се радваме и възхищаваме.



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: 3a BAC]  
Авторзa тeб (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 09:31



Пийпълметрията наистина е безмилостна. В този случай е и без всякакво чувство за мярка и такт - толкова време мина, откакто господарите се излъчват по Нова, а тя все ги поставя на първо място по рейтинг. Пийпълметрията е вредно нещо, особено в този случай - не оставя и грам надежда на всичките кадърни да правят собствено предаване, но неполучили този шанс от съдбата гроокопачи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.