Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 10.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: Hekoй]  
Авторzritel (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 19:54



ха-ха, да видим ся кой кого пързаля, и кой е "дъбил"





Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: Hekoй]  
АвторДo Hekoй (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 21:40



"Няма нормални хора тука ейййййййййййй, от мазнене ще се разложат, то бива, бива ама това е позорно. Дъбил да си трябва да се сетиш, че те пързалят!"

кой на кого се мазни, кой ще се разложи, кой кого пързаля всъщност, и кой всъщност е "Дъбил"?!?
аз добре се позабавлявах, наистина, то иначе голема скукааааа



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: Дo Hekoй]  
АвторMHOГO ЛИЧHO 3A POДATA (Нерегистриран)
Публикувано06.11.08 02:21



Тука май е по-интерестно от колкото в ефир! ебах ти тъпотията е това предаване, а за тези които се правят на ощипани ще допълня: Няма по долна дупка в момента от тая фирма, създадена от класици, управлявана от путки!



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: Zritel]  
Авторoт Бoжидapчo зa quot;иcтopиkaq (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 14:06



от Божидарчо за "историка" Митко

"Това е най-слабият сезон на предаването и причината не е в Мария И., а в смотаняците от екипа. Най-куците коне работят за арменците, свестните хора си тръгнаха и дори не искат да си спомнят за работата с измекяри като Джуди, Косьо, Асен, Митко, Мони и курветата им. Единственият мотор в предаването е Рачков, но и той няма да стои вечно там."

Съгласен съм с това мнение още повече си мисля че има и големи комплексари сред тех - като главниат им сценарист Дим стоянович - той горкият е завършил история но вместо като историк предпочита да се изявава като сценарист на Господарите. а иначе навсекъде където се представя започва с ... аз съм историк - какъв историк си ти бе - за да се представяш като историк требва да работиш като преподавател в университет или училище, в някой музей, или пък в някой институт - защо да го правиш за това се иска агъл и много работа, а ти си посредствен и мързелив затова си избрал Господарите - айде моля те засрамисе и престани да си избиваш комплекса като се наричаш историк - ти си сценарист само - уважавай хората които са избрали да работят тази нелека и недобре платена работа на историк, а ти престани да се кичиш така, ако искаш да те запомнят като историк - моля, запретни ръкави, напрегниси ума и стани историк, като напуснеш леката службичка в Господарите. ще цитирам нещо на което попаднах в интернет в една програма за празнуване на Деня на будителите в културния ни институт в Москва:
„– Дим. Стоянович - историк, публицист, автор на докум. и игрални филми, сценарист и водещ на редица предавания по Българската национална телевизия, като “Пътеводител на историческия стопаджия”, “Умно село”, “Великите българи”, “Голямото четене” и др.”

Какъв историк, какъв публицист, кви пет лева? Какво си направил като историк, къде ти е публицистиката, и поради щто се срамиш да споменеш и „Господари на ефира”? ей, момко, стига с тия комплекси и тия измислици за разни историци и публицистики ... вземи се в ръце, брато!



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: zritel]  
АвторБoжидapчo зa иcтopиka Mитko (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 14:07



от Божидарчо за "историка" Митко

"Това е най-слабият сезон на предаването и причината не е в Мария И., а в смотаняците от екипа. Най-куците коне работят за арменците, свестните хора си тръгнаха и дори не искат да си спомнят за работата с измекяри като Джуди, Косьо, Асен, Митко, Мони и курветата им. Единственият мотор в предаването е Рачков, но и той няма да стои вечно там."

Съгласен съм с това мнение още повече си мисля че има и големи комплексари сред тех - като главниат им сценарист Дим стоянович - той горкият е завършил история но вместо като историк предпочита да се изявава като сценарист на Господарите. а иначе навсекъде където се представя започва с ... аз съм историк - какъв историк си ти бе - за да се представяш като историк требва да работиш като преподавател в университет или училище, в някой музей, или пък в някой институт - защо да го правиш за това се иска агъл и много работа, а ти си посредствен и мързелив затова си избрал Господарите - айде моля те засрамисе и престани да си избиваш комплекса като се наричаш историк - ти си сценарист само - уважавай хората които са избрали да работят тази нелека и недобре платена работа на историк, а ти престани да се кичиш така, ако искаш да те запомнят като историк - моля, запретни ръкави, напрегниси ума и стани историк, като напуснеш леката службичка в Господарите. ще цитирам нещо на което попаднах в интернет в една програма за празнуване на Деня на будителите в културния ни институт в Москва:
„– Дим. Стоянович - историк, публицист, автор на докум. и игрални филми, сценарист и водещ на редица предавания по Българската национална телевизия, като “Пътеводител на историческия стопаджия”, “Умно село”, “Великите българи”, “Голямото четене” и др.”

Какъв историк, какъв публицист, кви пет лева? Какво си направил като историк, къде ти е публицистиката, и поради щто се срамиш да споменеш и „Господари на ефира”? ей, момко, стига с тия комплекси и тия измислици за разни историци и публицистики ... вземи се в ръце, брато!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.