Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 30.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: Za zritelite]  
Авторhahaha (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 20:34



Сашооооооооооооооо, много си глупаааааааааав





Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: Za zritelite]  
АвторДo Zritel (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 22:47



"...измекяри като Джуди, Косьо, Асен, Митко, Мони и курветата им"

както се казва тъп ама упорит
такова любопитство събудихте в мен младия мъж - в надписите има трима Митковци, един Мони, не прочетох името на Косьо. значи едва ли имате предвид Митко Рачков, тъй като според вас той е единствения мотор в предаването и като такъв не е измекярин като Джуди и Асен например. другият Митко не му видях длъжността, но не е сред важните, остава Митко сценариста - ако е така не знаех че се занимава с курвета - виждал съм го често и мислех че е пич.



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: Дo Zritel]  
Авторhahaha (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 00:00



Ебахти тъпаците...



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: Дo Zritel]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 00:11



Абе като си толкова любопитен, защо не си пуснеш една молбичка за работа и без това недостигат свестни хора, може да си следващия преебал се да работи за тоя дето духа.



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: zritel]  
АвторZa kurvata (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 10:34



И Ленчето се включва виждам.
Тъпата си ти майна, не съм Сашо, на мен ми пука за шоуто и искам да бъде на висотата, която беше.



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: Mитko]  
Авторzritel (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 10:40



е, стига де, аз продължавам да си твърдя,че двамата Митковци - сценариста и актьора са свестни, не се занимават с "курвета", пичове са. а иначе не ми се работи в такова предаване - моята летва е прекалено висока, аз компромиси не правя - иначе съм фотограф



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: Za kurvata]  
Авторhahaha (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 12:10



i kato si tolkova otvoren koi si be, kato ne si Sasho. i ne sum Mainata.. 6toto ako ne znae6, tq edva li skoro 6te moje da vleze v internet.. qvno ne znae6! e, ako beshe ot ekipa, 6te6e da si v 4as kvo stava s Pachata



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: zritel]  
Авторzritel (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 13:54



"е, стига де, аз продължавам да си твърдя,че двамата Митковци - сценариста и актьора са свестни, не се занимават с "курвета", пичове са. а иначе не ми се работи в такова предаване - моята летва е прекалено висока, аз компромиси не правя - иначе съм фотограф"

...но,знам ли, иначе ми се работи в тва предаване, въпреки че летвата е паднала, но така ще съм по-близо до Митко сценариста, аз направо съм влюбен в него, въпреки че той е хетеро и моногамен, май, и си има готина жена до него. но като гледам надписите накрая фотограф май не ви трябва. много целувки за този Митко и другият Митко- Рачков, аз съм му фен, такъв е сладур.



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: hahaha]  
Авторzritel (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 11:37



...но,знам ли, иначе ми се работи в тва предаване, въпреки че летвата е паднала, но така ще съм по-близо до Митко сценариста, аз направо съм влюбен в него, въпреки че той е хетеро и моногамен, май, и си има готина жена до него, май. но като гледам надписите накрая фотограф май не ви трябва. много целувки за този Митко и другият Митко- Рачков, аз съм му фен, такъв е сладур.

много много целувки и на двамата и особено на първия Митко от Дидо Фотографа



Тема Re: Проф. Вучков и сценаристите на Господаритенови [re: zritel]  
АвторHekoй (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 16:50



Няма нормални хора тука ейййййййййййй, от мазнене ще се разложат, то бива, бива ама това е позорно. Дъбил да си трябва да се сетиш, че те пързалят!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.