Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 30.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема репортаж за шофьорските курсове  
Авторpuci (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 22:19



Много беше брутално отношението на Мавриков към инструктора, може ли да е такаъв простак този"репортер".Вече прекаляват с нападките си каъм хора, от които не зависят нещата.Защо не отидоха в ДАИ при тоя който взима реално парите??????????????



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторt (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 22:28



t



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторhassoman (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 22:28



направо нямам думи ?вместо да преследват изтинските крадци и мошенници вие направихте бедния човек за две стотинки, знаете ли че има хора като мене който разчитат само на това да си платят изпита и са им багодарни цял живот за това а господарите видяха лесна мишена и го изложиха пред цяла БЪЛГАРИЯ. АМИ КАКВО СТАНА С ИСТИНСКИТЕ МОШЕННИЦИ? ОТ ТЯХ ВЕ Е СТРАХ НАЛИ! абе чекиджий какво да кажа.



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторa4i (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 22:39



napulno sam suglasen s vas!!!kolkoto i da haresvam MAVRIKOV,kolkoto i da e vinoven 4oveka,tova otno6enie be6e naistina otvratitelno!4ak mi stana jal!6tom se stigna do takova molene,zna4i ne6tata sa bili naistina seriozni i brutalni!!





Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: hassoman]  
Авторvikmed (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 22:40



Истина е, че не е редно да се взимат подкупи, но не е и редно да се дават, в този смисъл, не по-малко виновен е и този който предлага пари. За мен обаче, постъпката на Мавриков, беше ГРОЗНА. Защо намериха точно този, а не някой от по-често срещаните инструктори - които при това поведение на Мавриков, щяха да го набият! Извинявайте много, ама да принудите бедния човек, независимо, че е вършил далавери, едвали не да се разплаче пред половин България си е е направо грозно. И това не беше Вальо Топлото, за когото това отношение, щеше да е малко. Това беше някаква дребна рибичка, която едва си поема въздух.
Направо много гадно ми стана за човека!



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторdaa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 22:41



наистина голяма излагация!!!!! а бе все се питам защо все на "чичо Митко така му се случва" а на тея БАШ чичовците.......... а бе на умряало куче нож вадят. Такава ни е държавата и скоро няма да се оправим докато не се потърси отговорност от тези които предизвикват тази корупция. Защото това поколение е свикнало всичко да му е лесно и подредено,навсякъде да плащат и в университети и в училище и в казарма и за тн.тн.тн и да знаят че "с кинти всичко става"





Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторsss (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 23:00



Тия господари са пълни пумияри, отрепки и боклуци!!!
Занимават се само с обикновенните хора, които се опитват да преживяват, защото могат да ги тормозят без последствия.
Аз лично съм се обаждал преди около година по телефоът относно българските медици, където някаква с един заспал бабешки глас, ме каза че за тях съдбата на медиците не представлява интерес и ми затвори телефона!!!
Такива боклуци като тия господари-пумияри трябва да бъдат до дупка.

Относно инструктора мога да кажа че изглежда добър човек, който действително се опитваше да направи услуга на тая тъпа крава и боклук дето го прецака.

Така е винаги който е добър и се опитва да помага го мислят за глупак и му се качват на главата, за това човек трябва да е груб егоит, ако иска да е добре и да го уважават.



Тема Вие сте пълни нещастницинови [re: sss]  
АвторПoлyдявaм (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 23:09



Алоууууууууууууууу!



Чшшшшшш!


Чета и подивявам! Как можете да защитавате тоя чичо Митко, бе!! Не виждате ли го каква путка заспала е. Взима паричките, а после мънка пред камерата. Че накрая и предлага "да даде нещо" на господарите.

Ами ако не му ги бяха дали как щяха да го хванат. Или дай да не се заяждаме с дребните душици дето прибират мангизи от курсистите. А утре като загине цяло семейство на пътя щото някой е дал книжка на пишман-шофьори ще си затворим очите и никой няма да е виновен.

Вие сте пълни нещастници, честно ви казвам!!!



Тема Не се притеснявай няма страшнонови [re: Пoлyдявaм]  
АвторTи cи cи лyд (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 23:18



Абе те си малоумен бе, като ти чета малоумното изказване се чудя има ли на къде повече да полудееш, а ако има става страшно





Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: daa]  
АвторMart (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 23:21



И аз така си мислех като "puci", че ще стигнат до ДАИ, но уви...

а и от толкова инструктори точно тоя човечец намериха. ами самият той го каза че навсякъде е така и на него не му е приятно. за много неща беше прав човека. повечето инструктори нарочно режат курсистите за да им предложат пари в последствие. "чичо Митко" го каза в прав текст така и така се вземат пари защо ти трябваше да плащаш толкова за всичко....
такава е системата навсякъде и не мисля, че това беше най подходящия човек който трябваше да изобличат има къде къде по нагли и прости индивиди които наистина си го салужават. не че оправдавам стареца но такава е схемата навсякъде. единственото нещо в което може да го виним е защо не е тръгнал сам да се бори срещу тази система вместо да става част от нея.

за водещия нямам думи някой преди мен добре каза "на умряло куче нож..." . лесно е така да се "зъбиш" на безобиден и добродушен старец.

защо не разобличиха някой от ДАИ-КАТ и после да пробва със същото държание.

защото е мишка и комплексар!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.