Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:36 21.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Автор pakosnica (непознат )
Публикувано03.02.07 17:08



Да, заради такива като чичо Митко загиват хиляди хора по пътищата, но ето точно това трябваше да му каже в очите Мавриков, а не да се смее така грозно и да задава хиляда пъти тъпия и безсмислен въпрос "Защо го правите?".

Освен това за положението по пътищата са виновни не само чичо Митковците, а преди всичко тези които позволяват те да съществуват - и това са именно служителите на ДАИ или както там се казва заебаната им дирекция и преди всичко законодателите т. е. депутатите в нашата окаяна държава.



Тема За малките и големи рибоцинови [re: a]  
АвторПoлyдяx (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 17:09



Хаха, какво могат да направят журналистите срещу гласуването с чужди карти. Нали "168 часа" пуснаха един свой журналист преди време в парламента и той гласува с чужда карта, изоставена на банката. Какво повече от това могат да направят медиите? Вие не ми отговорихте дали е законно гласуването с чужди карти?

Същият този вестник заведе дело в Страсбург срещу депутатите, гласуващи с чужди карти, което беше прекратено на втора инстанция от Европейския съд по правата на човека. Какво повече от това да се направи, вие ми кажете? Да сложат по един журналист за пъдар до всеки депутат ли?

А иначе вие си говорете, че чичо Митко е дребна риба и че господарите никаква работа не са свършили. Така е, вероятно ефектът ще е нулев, но вие какво направихте против корупцията - пак ви питам и този път ми отговорете!?

Чичо Митко е дребен рибок наистина, ама големите риби от хора като него преживяват. Искам окончателно да ви кажа, че изпитвам голямо съжаление не към него, а към онези, които го съжаляват. Тотални малоумници и мизерници са те.



Тема Той му го казанови [re: pakosnica]  
АвторПoлyдяx (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 17:12



Той Мавриков му го каза това, ако не помните. Не мога да цитирам точните думи, ама му каза нещо от сорта на "Нали утре това дете ще излезе на улицата"... Не помните ли. Ако не помните си свалете предаването от дата.бг има го качено там...



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Автор donantyni (непознат )
Публикувано04.02.07 01:24



Смятам, че добре направих от господарите като разобличиха този чичо Митко и смятам, че ще стигнат по-надалеч.Той може да казва, че е само посредник, но дали е така.Аз лично не вярвам.По този начин на пътищата излизат "убийци и самоубийци" които след като седнат зад волана ства страшно. Това нещо трябва да бъде спряно и въобще не съжелявам този човек след като е доказано, че е част от схемата за купуване на шофьорските книжки.





Тема Ще вземе изпита само ако не направи грешки!!!нови [re: donantyni]  
Авторdean (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 03:31



Защоговорите само глупости.
Инструктора каза че ако направи сериозно грешка няма да я пуснат!
За какви катастрофи говорите изобщо. Защо чувате само глупастите които ви набиват водещите, а не чувате какво говори човека.
Водещите гледат да става шоу и не им пука какъв ще е резултата стига да имат висок рейтинг



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторgeran (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 18:32



Еи тапатци на чичо Митко ли се радвате бе овче затъпяло племе, жална ви майка Андрешковци.



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: Mani mAni]  
Автормaмka им (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 13:00



ааалллооуууу айде стига сте ги защитавали инструктурите,ама айде стига вече моля ви се.верно че не само те искат пари,ама това е нагло дето този мичо митко ми го хвалите че помагал на децата да си вземат книжки. айде стига толкова наглост моля ви се.



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
АвторBaл (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:07



Мавриков, и всички вие, които решихте да излъчите този подценяващ интелекта на зрителите ви репортаж! Вие наистина ли мислите, че вината за ситуацията по пътищата е на чичо Митко и хора като него? Защо не отговорите на въпроса "Какво става с бизнеса ти, ако не плащаш на изпитващите?" Нали онези дебелосерковци ще късат за щяло и нещяло курсистите, ще разнесат славата на школата ти като такава със слаба подготовка и целият ти бизнес ще отиде на кино. Мавриков се държа наистина като селски простак с въпросния инструктор. В никакъв случай не оправдавам чичото, но той, както и много други, за да оцелее в тази безумна схема, трябва да плаща здраво, иначе хляб за него няма. Калпави били шофьорите, много катастрофи имало. Факт! Но огромния брой катастрофи са поради шофиране в нетрезво състояние и привишена скорост. А това, уважаеми не се прави по време на кормуване с инсктруктор. Е добре, ще съсипете тоя старец и може би неговия бизнес и какво? За всички ни е ясно, че той е една дребна рибка, че той ще си отиде, но такива са всички останали, просто защото системата ги принуждава да бъдат такива. И още нещо, моля ви, както сте критични към останалите, бъдете така критични и към репортерите ви от провинцията! Диаликтите им са отблъскващи ,а дикцията - неясна.



Тема Re: Той му го казанови [re: Пoлyдяx]  
АвторBaл (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:44



Абе, полудях, ти да не си човек от екипа на предаването? Подозирам, че си от ПР стратезите! Грамотен си, похвално, но си прекалено пристрастен. Разбери, човече, хората тук се дразнят на начина, по който Мавриков се пъчеше пред чичото, а не заради разкритията му. Ясно е, че ако не плаща на изпитващите, шанса да просъществува дълго е минимален. Просто схемата е такава. Не го оправлавам, напротив, но начинът, по който Мавриков направи репортажа си, беше дебилен. Точно, както казват тук ... на умряло куче, нож вади. Трябваше да спре навреме и въздействието щеше да бъде по-силно. Той преигра и предизвика яростта на хората. И пак казвам, не заблуждавайте хората с тезата за катастрофите. Те са в 90% от случаите поради употреба на алкохол и привишена скорост. За това, естествено, няма как да е отговорен чичо Митко. Всеки нормален знае, че да караш пил е престъпление. А и малките деца знаят, че колкото по-бързо тичат, при падане шансът да се ударят по-лошо е огромен. Та за катастрофите - четете статистиките на КАТ. Аз шофирам от 22 години и съм абсолютно сигурна, че когато карах курса също е имало "нещо под масата".



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
АвторMarи (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 17:55



този път наистина прекалиха!!!!Разследващата журналистика разкрива проблемите а не се занимава с нападки както правят в това предаване.По принцип имах добро отношение към репортажите им, но направо съм отвратена от нахалството и глупостта на това предаване.За мен човекът не е така виновен както проверяващите!!И аз да съм инструктор и аз ще помагам на децата да минават.Какъв е смисъла да ги късат по 10 пъти,защото всички знаем че 90%от кандидатите ги късат за да си платят отново курс и явяване.Не е виновен чичо Митко а ДАИ!Некоректни бяха и ми паднаха тотално в очите!Ако това е журналистиката в България - срам ме е от нея!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.