Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 27.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема HRISTO BARDUKOVнови  
Автор BARDUKOV (непознат )
Публикувано03.02.06 23:43



ZDRAVEITE NA VSICHKI.ZA TEZI,KOITO NE ME POZNAVAT IMETO MI E HRISTO BARDUKOV I SYM REPORTER-KORESPONDENT V NAJ GOTINOTO BYLGARSKO PREDAVANE"GOSPODARI NA EFIRA"po "NOVA TV".NQKOI OT VAS SHTE SI KAGAT TOZI PYK KAKVO ZNAE OT BURGAS I OBLASTTA,NO ZNAM.RODOM SYM OT SOZOPOL I SI GIVEQ TAM.KOGATO PREDI VREME SE POQVIH V OFISA NA PREDAVANETO V SOFIA OBESHTAH DA BUDA NA RAZPOLOGENIE NA VSICHKI ZRITELI NA "G.E" I ZAEDNO DA SE BORIM SYS ZAOBIKALQSHTITE NI PROBLEMI.OBESHTAH DA GO PRAVQ SYVESTNO I S GELANIE DA DOVEGDAM NESHTATA DO KRAJ,TAKA KATO GO PRAVI EKIPA OT PROFESIONALISTI VECHE GODINI.
VRUZKA S MEN MOGE DA IMATE VINAGI.AKO NQKOI SI MISLI CHE AZ NE SYM RESHENIE NA PROBLEMA IM,NQMA DA GO USPORVAM,SAMO SHTE SPOMENA CHE ZA TOVA HUBAVO PREDAVANE NA KOETO SUM FEN OT MOMENTA V KOITO GO VIDQH,NEUMORNO SE TRUDQT NAISTINA EKIP OT BUDNI,MLADI I ZNAESHTI KAKVO ISKAT PROFESIONALISTI,NQMA DA VI GI SPOMENAVAM OT PRETESNENIE DA NE PROPUSNA NQKOI,NO AKO NAISTINA VIE INTERESNO MOGE DA GI VIDITE NA SAITA NI:
www.gospodari.com
TUK MOGETE DA PODAVATE I VASHITE SIGNALI,KOITO NQMA DA BYDAT PODMINATI S LEKOTA,KAKTO POVELQVA TRADICIQTA V BULGARIA

TEZI OT VAS,KOITO ISKAT DA GO NAPRAVQT MOJE DA IZPOLZVAT I MOQ EMAIL
bardukov@gospodari.com

(NO AKO NE STE OT BURGASKA OBLAST SHTE E PO DOBRE DA GO NAPRAVITE NA OFICIALNIQ SAIT.)

NA VSICHKI,KOITO ME PODKREPQT I MI GLASUVAT DOVERIE BLAGODARQ,A NA OSTANALITE OBESHTAVAM DA SE POSTARAQ

S UVAGENIE VINAGI NA VASHE RAZPOLOGENIE,BARDUKOV OT "GOSPODARI NA EFIRA"



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: BARDUKOV]  
АвторNo Name (Нерегистриран)
Публикувано06.02.06 14:49



Много ви моля наистина да обърнете сериозно внимание на писането на кирилица във форума. Не стига, че пишете на латиница, но и с тези едри букви.... абсолютно нечетивно се получава!!
Да ви кажа честно, всичките ми познати, с които сме го обсъждали откровено признават, че колкото и да е интересно дадено мнение, когато е на латиница....просто го прескачат. Дори инстинктивно, ако щете, погледът се насочва към четивното във форума.
Много ви се моля, журналист сте, използвайте си кирилицата, за да ви слушат и четат всички! Поздрави и успехи!



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: No Name]  
АвторKOLEVlKO (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 15:31



EY BARBUKOV ,SPRI SAS SAMOHVALSTVATA I LASKATELSTVATA I OTKROVENNITE CHETKI KAM HALVATA/HALVADGANSKA/. TI KATO SI GOLIAM RADETEL ZA DOBROTO I KATO SE AFISHIRASH I BIESH V GARDITE ,CHE SI GOLIAM MORALIST I BEZUPRECHEN TARSACH NA ISTINATA I SPRAVEDLIVOSTTA.KAKTO NE VEDNAG IZTAKVASH V PISMOTO SI , SHTO NE VZEMESH DA NAPRAVISH EDIN ISTINSKI REPORTAG OTNOSNO "BI-FREE"-PAKETITE NA "IZMAMNICITE - GLOBUL"I DA YA PITASH ONAYA MARLA OT VRAZKI S OBSHTESTVENOSTA I GRIGA ZA KIENTA - ZASHTO I TEZI KOITO NE ZLOUPOTREBIAVAT SPORED TYHNITE RAZBIRANIA ZA ZLOUPOTREBA S BI-FREE PAKETITE ,SASHTO TARPIAT NAKAZANIE,A TOCHNATA DUMA SA IZMAMENI OT "GLOBULCITE-MOSHENNICI,IZMIKYARI" AAAAAAAAAA OTVORKO ? AYDE DA TE VIDIM SEGA !!! SAMO NE MIS E IZMAKVAY ,CHE OTGOVARYASH SAMO ZA BURGAS ! DEYSTVAY DE - AYDE TI SI ? I NAY DOBRE VZEMI DA VRACHISH EDIN ZLATEN SKUNS NA ONAYA PUTKA - MAZNIKOV"MAVRIKOV"



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: No Name]  
Авторani-a (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 14:34



Bravo g-n Bardukov vie ste geroi v na6ite u4i! Prodaljavaite vse taka !!!



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: BARDUKOV]  
АвторRAlNA (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 14:42



ZDRAVEITE,G-N BARDUKOV!ISKAM SAMO DA KAJA,4E MI HARESVATE KATO REPORTER I VI GLEDAM S NAI-GOLIAMO UDOVOLSTVIE!PRODULJAVAITE V TOZI DUH!NIE,VERNITE I REALISTI-ZRITELI SME S VAS I VA6IIA EKIP!!!



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: No Name]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано12.02.06 12:56



Здравейте,аз съм БардуковБлагодаря за споделените мнения.Критиките ви са основателни,до някъде.Наистина на кирилица се чете по лесно,а и в крайна сметка си имаме език.Що се отнася,до Глобул мисля,че Мавриков разгледа проблема и за разлика от,Вас не във форума,а на живо по телевизията.И го направи като истински професионалист без излишни "комплименти".А ако говорим за истински награди мисля,че наистина заслужава такава,не защото ми е колега,а защото си я е заслужил.Историята го казва не аз.Много искрени усмивки на всички

С уважение-Бардуков



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: BARDUKOV]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 12:40



Страшен репортаж направи в петък (10.02) .. Нямам думи.. Защо забрави да кажеш че пешеходна пътека има на 20 метра от въпросното място и че разстоянието до околовръсното е може би по - голямо от това до центъра на града (където можеш да пресечеш (правилно и на пешегодна пътека) поне на 5 места. А също така че квартал Москва просто няма , има улица но тя от доста години се казва "Мария - Луиза" .
Да добавя също така че светофар на който захранването е прекъснато (както ти казаха в общината) НЕ мига жълтата светлина освен ако не се захранва от космоса.. В град като Бургас има много по - наболели въпроси от светофар, който ако питаш мен изобщо няма работа на това място по простата причина че има 2 на разстояние 20-30 метра и когато движението е натоварено стават огромни задръствания.



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: eднa]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано13.02.06 15:35



Здравейте,една.Благодаря за споделеното мнение.Да наистина за много от нещата които споменаваш съм съгласен,но повярвай ми там е необходим сфетофар поради това,че включването в движението от ляво и от дясно е наистина много трудно в пиковите часове.Когато правихме репортажа не мигаха никакви светлини и от направената проверка наистина се оказа прекъснат кабел.Може би ще е хубаво да пускат сфетофара в пиковите часове,а през останалото време да си мига само като предупреждение за внимание.Що се отнася до други наболели проблеми в Бургас е така и тепърва ще се занимаваме с тях и ще съм радостен,ако си запозната с някои и решиш да ни помогнеш.И отново благодаря за споделеното мнение

С уважение-Бардуков



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: No Name]  
Автор koleviko (непознат )
Публикувано14.02.06 17:08



TI ,CHUVASH LI SE IZOBSHTO KAKVI GLUPOSTI GOVORISH BE BARBUKOV ????????? "MAZNIKOV"-MAVRIKOV SE BIL SPRAVIL SAS SLUCHAYAT "BI-FREE na GLOBUL" AMI TI ZNAESH LI ,CHE IMA HORA OT IZMAMENITE KOITO AKO TE CHUYAT KAKVO GI DRANKASH -SHTE TE POBARKAT BE KALPAK. MAVRIKA BIL SE SPRAVIL OTLICHNO. MI PO BEZOBRAZNO ,PO MALODUSHNO DARGANIE OT NEGOVA STRANA NE BIAHME VIGDALI. MI SHTO NE PREGLEDASH FORUMA DA VIDISH KAKVO PISHE ZA NEGO I ZA GLOBUL.I TI SI SASHTIA IZMISLEN GEROY KATO NEGO - PORACHKOVI REPORTERCHETA STE VIE I KOMPANIA. V BIBLIATA PISHE "PO DELATA IM SHTE GI POZNAETE" - E MAVRIKA GO POZNAHME ,KAKTO I TEB ...............



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: koleviko]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано15.02.06 18:46



SUSHTO I V BIBLIQTA PISHE,CHE SAM GOSPOD NE E BIL OBICHAN OT VSICHKI,TA KAMO LI NIE.V KRAINA SMETKA ZNAETE KYDE SA OFISITE NA GLOBUL SHTOM NE STE DOVOLNI OT VASKO,TERENA E VASH.DA VIDIM VIE KAKVOI MOGETE,ILI SAMO MAI STE PO UPREKA A????????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.