Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 09.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: KOLEVlKO]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано02.03.06 16:32



Стига рева с тоя Глобул ве.Като те лъжат има и други оператори



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: morska valna]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано04.03.06 11:00



Здравейте,аз съм Бардуков.Слабо ме интересува мнението на "Koleviko".Обяснихму вече становището ни по случая,това че не му изнася аз брада нямам.Що се отнася до теб,"Morska valna"прочетох сигнала ти и ти пуснах sms на номера,който си ми оставила.Нямам против да се запозная със случая по подробно и ако мога да помогна.
И нещо последно относно сянките на"koleviko"-ДА СИ ЧУВАЛ НЯКОЙ ДА ЗАСЕНЧИ СЛЪНЦЕТО?
НА ВСИЧКИ МНОГО УСМИВКИ И ПРОЛЕТНО НАСТРОЕНИЕ.



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: BARDUKOV]  
Авторpi4 (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 00:54



retro novinki a?





Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: BARDUKOV]  
Автор d_sz (непознат )
Публикувано21.02.07 08:27



Лично към Бардуков имам предложение за интересен репортаж. Моля те кажи си мнението за раздаването на сергиите в Созопол за летния сезон. Разкажи за това как хора от Армения работят на най-хубавата сергия . Имам и още въпроси но засега толкова.



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: d_sz]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано21.02.07 16:53



Здравей,d_sz!Бих ти отговорил с най голямо удоволствие,но мисля че по точна информация би получил ю отговорните затова институции!Нямам против и аз да ти отговоря,ще се поразпитам и готово,но не мислиш ли че е нормално да се представиш,както го правя аз!Ако обаче те интересува в частен план побързай да си подадеш неубходимите документи,защото няма време!





Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: BARDUKOV]  
Авторgmirtch (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 18:50



Ей, Бардуков номинирам те за "Златен скункс" и целия екип включително. Предаването за д-р Тричков е абсолютня тендециозно, некоректно и смотано.
А, честито!



Тема Научи се да пишеш грамотно!нови [re: BARDUKOV]  
АвторФилoлor (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 22:26



"ИСКАЖЕШ"...Това се учи в четвърти клас.И се взимай/това е дублет на взЕмай/ по-малко насериозно!



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: BARDUKOV]  
Авторthepope (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 03:05



"Репортере" прочети добре мненият на зрителите отностно посления ти "репортаж" и добре си помисли колко отговорна е професията. с която си се захванал. Не можах да разбера защо трябваше да се очерни името на един от хилядите доктори в България , които трябва да се борят с нечовешките условия за работа тук. Още повече , че няма някакъв сериозен инцидент, а от самите интервюта, които показахте си личи , че хората са доволни от него. Наистина номинацията за скункс ти подхожда.

П.П Не съл доктор, роднина на такъв и по никакъв начин не познавам въпросният доктор. Просто ми омръзна от некачествена журналистика.



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: thepope]  
Автор1963 (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 15:10



Ами кой ще каже,че е недоволен.Нали утре ще попадне в ръцете на същия тоя доктор,дето каза,че и попа трябва да има работа............



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: thepope]  
Авторsteamy (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 18:14



Нечовешки условия на работа?Ти чуваш ли се,бе?При нечовешки условия работят шивачките и строителните работници,не медицинския персонал(лекари и зъболекари).Много им е лесно на уредената държавна работа-даже и да "сгафят",после лекарската комисия ги прикрива.И непрекъснато ламтят за пари-сякаш че само от таксата за преглед(лев и осемдесет)не си докарват по над 200-300 лева на месец.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.