Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 12.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: koleviko]  
Автор Tamna sianka (neulovima)
Публикувано16.02.06 17:24



Я не се вживявай толкова.Ще вземеш да получиш някоя аритмия.



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: RAlNA]  
Автор STRATlEV (@)
Публикувано16.02.06 19:44





Редактирано от STRATlEV на 16.02.06 19:54.



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: Tamna sianka]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано16.02.06 20:13



Слушам,тъмна сянка!
bardukov@gospodari.com



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: BARDUKOV]  
Автор Tamna sianka (neulovima)
Публикувано17.02.06 10:52



Това беше за koleviko



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: BARDUKOV]  
АвторKOLEVlKO (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 16:32



AMA VIE S GOSPOD LI SE SRAVNYAVATE BE GRESHNICI ? OT PREPORAKITE KOITO MI DAVASH DA HODYA SAM DA SE RAZPRAVYAM S "MOSHENNICITE OT GLOBUL" ,SI PRAVYA IZVODA DO KOYTO SAM DOSTIGNAL MNOGO OTADVANA,CHE TI - BARAKUDOV, MAVRIKA I SIE STE PALNI BEZHABERNICI,PARASHUTISTI I POSLUSHKOVCI. AMI ZA KAKAV CHEP STE TOGAVA VIE PSEVDO-REPORTERCHETATA NA PREDAVANETO KATO SHTE HODIM SAMI DA SI RESHAVAME PROBLEMITE.MI TI VAOBSHTE DAVASH LI SI SMETKA KAKVI GI DRANKASH-CHE TOY HALVATA AKO TE CHUE VEDNAGA SHTE TI BIE SHUTA OT TAPOTO PREDAVANE BE BARAKUDOV. CHE NALI FUNKCIATA NA PREDAVANETO/PONE V CHAST OT NEGO/ E DA SE OPITVA DA RESHAVA PROBLEMI KOITO NE SA PO SILITE NA HORATA I KASAYAT INTERESA NA GOLIAMA GRUPA HORA. I TI NAY NAGLO NI PRASHTASH V OFISITE NA "GLOBUL" ,CHE NA VSICHKOTO OTGORE I MI SE DARVISH KAKVO SAM,SAM SHTYAL DA NAPRAVYA.CHE AKO AZ BYAH NA MYASTOTO NA ONIA NESHTASTNIK MAZNIKOV - ONAYA PACHA -GOVORITELKATA NA GLOBUL HSTYAH DA YA NAPRAVYA ZA DVE STOTINKI BE KALPAK.TAKIVA ARGUMENTI I KONTRA ARGUMENTI SHTYAH DA I VKARAM CHE NYAMASHE DA MOGE DA SE IZMAKNE OT VAPROSITE MI I SHTESHE DA STANE YASNO CHE SA EDNI DOLNI IZMAMNICI"KAKVITO I MEGDU VPROCHEM SA POVECHETO GRACKI FIRMI DAYSTVASHTI NA TERITORIATA NA BG ". AMA NE BYAH AZ TAM.NYAMASHE GI I POTARPEVSHITE DO MAVRIKA,KAKTO OBIKNOVENNO SE PRAVI . ZASHTO LI ? ZASHTOTOTO TOVA BESHE OT NYAMA NAKADE EDIN PORACHKOV REPORTAG I MAVRIKA MALCHA KATO PUTKA - KAKVATO VSASHNOST E......... TAKA ,CHE NE MI FILOSOFSTVAY KAKVO KADE PISHE AMI PROCHETI TOVA KOETO SAM SI ZAEVIL V FORUMA S PARVOTO SI PISMO I VZEMETE SI SVARSHETE RABOTATA, A NE DA MI SE ZANIMAVATE S PORACHKOVI REPORTAGCHETA I DA MI SE PRAVITE NA SVETAYA-SVETIH. NEKADARNICI - NESHTASNI - SRAM ME E OT VAS @!!!



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: KOLEVlKO]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано17.02.06 16:47



Абе пич(колевико)като сме бездарници,какво искаш от нас?Казах го и пак го повтарям,за мен Мавриков е един професионалист който си върши добре работата,а ти с какъв акъл търсиш съдействие от бездарници?Наистина прекалявате.Не ми пука мнението ти какво ще е за мен понеже,аз не съм се заемал с твоя случай,ама да обиждаш така малко е непристойно.Кой си ти че не се сещам да ни държиш такаъв тон.Имаме си официален сайт,на който можеш да си искажеш мнението.Да,искаме да сме полезни,но щом според теб не сме действай си сам.Или май бездарника си ти,а?Ебати и издухания пич си честно?Вземи се малко в ръце и стопирай обзелата те истерия.Не ти приляга.Или май там е твоята сила?Арееее.



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: STRATlEV]  
Автор tupotup (непознат )
Публикувано18.02.06 10:44



Бардуков прочетете за скункса и господарите и моля отговорете. Може пък да греша. Или пък не?



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: tupotup]  
АвторMTel (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 12:58



Че ти да не си собственик на Globul ,че да ти отговарят??!




Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: MTel]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано02.03.06 11:28



Здравейте,аз съм Бардуков.Весели празници на всички.Бъдете живи и здрави,много весели и усмихнати и не на последно място нека пукне пролетта в душите ви.



Тема Re: HRISTO BARDUKOVнови [re: BARDUKOV]  
АвторKOLEVlKO (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 12:51



Здравейте,аз съм Бардуков.Весели празници на всички.Бъдете живи и здрави,много весели и усмихнати и не на последно място нека пукне пролетта в душите ви. ***** BARAKUDOV , NA TEBE MAY-MAY MNOGO TI SE ISKA DA SI V CENTARA NA PROGEKTORITE I DA ZASENCHISH MAZNIKOV I KURDATA. A CHESTETIHTE LI I NA MOSHENNICITE "GLOBUL" ? MAY PARVO NA TYAH STE I CHESTITILI !!! *****




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.