Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 30.04.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ima li vuobshte budeshte mangata u nas?  
АвторMisato-san (Нерегистриран)
Публикувано19.08.02 12:35



--------------------------------------------------------------------------------
Misato-san posted 8/13/02 9:55 AM
--------------------------------------------------------------------------------
Kakvo moje da stori bulgarcheto, na koeto mu se risuva manga, no znae che niama publika ili niakoi koito se opitva da napravi fan-club za manga i anime, no ne subira poveche ot 5 choveka i v opitite si da bude v chas vinagi nauchava za neshta kato tozi forum posleden??? Daite da napravim neshto po-mashtabno! Ne mechtaete li mangata da e po-populiarna?

--------------------------------------------------------------------------------
Hellmare posted 8/14/02 1:36 PM
--------------------------------------------------------------------------------
heh nai veche ! prosto suzdavaneto na edin fenclub ne e taka lesno - iska se sredstva, vseki da plashta chlenski vnos i .tn. ako tova imashe v predvid - inache tova #manga malko li e ? virtualen club vse edno ^_^ ne samo v 1 grad a v ciala bulgaria.
Kato vtoro moga da kaja che ima mnoogoo poveche hora koito sa ludi na tazi tema - manga obache ne im se zanimava da vlizat net ili forum i t.n. :> e! drug e vuprosa che niakoi vlizat ne samo zaradi manga a za da zaribiavat i dr. gluposti - loshoto e che poniakoga vlizat samo za vtoroto :<<<

--------------------------------------------------------------------------------
Sailormoon posted 8/14/02 2:53 PM
--------------------------------------------------------------------------------
Misato-san ako be6e edna ot redovnite posetitelki v #Manga 6te6e da znae6 4e za Bulgariq tova koeto pravqt fenovete ne e malko

--------------------------------------------------------------------------------
Misato-san posted 8/14/02 3:20 PM
--------------------------------------------------------------------------------
sailormoon, znaesh li, ironichnoto v sluchaia e, che az sum fen ot odavna i vinagi se rovia i tursia neshta za anime i manga s goliamo staranie, a vinagi razbiram posledna hubavite novni, adski glupavo se chuvstvam.
Fen cluba, koito se opitah da napravia beshe glupav, zle organiziran, vuobshte-smotan, no go pravih s luibov i optimizum. Razbrah che i oshte se iska.
Dulgo vreme misleh, che manga-fenovete sa malko-nikoi pochti ne otgovariashe na obiavite mi. I izvednush mi zuvfa toia sait i rasbiram, che sum bila kato zabludena ovchitza...
E-e-eh, sus hubavoto burzo se svikva...

--------------------------------------------------------------------------------
Hellmare posted 8/15/02 0:12 AM
--------------------------------------------------------------------------------
radvam se che si namerila priiatno miasto kudeto da obmeniash info s drugi hora - btw ot kude razbra za stranicata? da ne vlizash v #manga ?

--------------------------------------------------------------------------------
Misato-san posted 8/15/02 7:03 AM
--------------------------------------------------------------------------------
Hellmare, po prinzip ne bicham da chatia, tupo mi e, ta zatova dori ne znaeh za #manga(prekaleno hubava mi se vijdashe mislta).
Da ne poviarvash che moite dobri drujki bideru-chan i bulma edva predi niakolko dni vliazoha tuk dokato biahme na edin komp!:))

--------------------------------------------------------------------------------
Hellmare posted 8/15/02 10:06 AM
--------------------------------------------------------------------------------
Ema chakai malko! Iavno razbiraneto ti za chat e izkriveno :< az naprimer vliza v IRC za da si chatna s friends i t.n. ne e kazano che triabva da vlizash v #bulgaria ili t.n. - povecheto vlizame samo v #manga daje ! Drug e vuprosa che polzvam ICQ koeto e mnogo po-spokoino, no ne prechi da smesvam niakolko chata ^_^ yahoo, messenger, MSNmessenger, i ODIGO :>>> stanaha 5 mai ^_^no ne sam ACTIVE CHATER - HAHAHA
V kraia na kraishtata ti si reshavash no mislia che shte e hubavo pone niakolko puti da nadniknesh kakvo pravim v #manga e poniakoga e super ... da ne kazvamkakvo zashtoto se govoriat gluposti i se praiat tupotii... prosto moga da kaja che edinstveno mojesh da zagubish ot cialata rabota ako ne vlezesh a kato vlezesh shte spechlish (malei kakva reklama otpraskah) ^_^


http://hellmare.hit.bg
Няма по-голям глупак от безстрашния...

--------------------------------------------------------------------------------
perfect-blue posted 8/16/02 11:32 PM
--------------------------------------------------------------------------------
v moe lice ima bydeshte...
Manga®-blowing your mind into the 22th century

--------------------------------------------------------------------------------
Hikaru posted 8/17/02 1:28 AM
--------------------------------------------------------------------------------
Za da ima budeshte mangata u nas trqbva nqkoi da napravi neshto. No ne samo 1, a vsi4ki. Dosega napravenoto ne e malko. Kato si spomnq predi godini v #manga 4esto nqmashe nikoi, a sega ima tolkova mnogo hora. Az li4no se staraq da populqriziram manga i anime kolkoto moga. Obqsnqvam kato me pitat, davam linkove i info na tezi,koito tursqt. Davam si mangata i animeto, subiram priqteli i kolegi ot vreme na vreme i gledame anime vkushti ili nosq kato se subirame na drugo mqsto i pak gledame na nqkoi laptop. Osven tova vsqka godina tuk vuv VT se organizira praznik na Qponskata kultura i se postarah tazi godina da ima i manga i anime i qponski igri (10x hellmare) i muzika i dori izlojba na BG manga hudojnitsi. Doidoha stotitsi hora. Tova ne e malko nalii. Oba4e e trudno da se napravi. Iziskva mnogo sredstva, mnogo glavoboliq, tur4ane,obajdane po telefoni, ugovarqne, muknene na tehnika, lepene, podrejdane i vnimanie da ne ti otkradnat neshto. Tova ne e vsi4ko, no kakto i da e. I kogato svurshi vsi4ko si tolkova umoren, 4e kato legnesh i nemojesh da stanesh. Ama go napravih shtoto drug prosto nqmashe koi. Dano na horata da im e haresalo. Blagodarq na vsi4ki, koito doidoha i zapovqdaite pak drugata godina.


http://hikaru.hit.bg

--------------------------------------------------------------------------------
Hellmare posted 8/17/02 2:32 AM
--------------------------------------------------------------------------------
Ei! perfect! Za 1-st put da sme na 1 mnenie :>
Mdam.. naistina organizaciqta na Denqt na Qponskata Kultura e trudna. Az deto se vika otidoh na gotovo - samo sa prenesoha razni neshta i tova e... Ne mislq che manga nqma budeshte. Qd me e samo edno neshto :< edin put v godinata se organizira towa meropriqtie. Ne mislq che ima mqsto za izwinenie ot wsqkakyw rod (dali pari, dali wreme dali horata..) mislq, che vseki koito ima vlechenie kum manga triqbwa da prisustva - tova e edin vid i uwavenie - manga e chast ot qponskata kultura a i kolko e tova - za studenti i uchenici e mnogo evtino da putuvat :> taka che ne mi govorete ala - bala che niama budeshte - ima prosto nqkoi hora sa samo konsumatori i gledat bezuchastno :> tuk e momenta da spomena che ima hora koito gonqt drugi interesi vlizaiki tuk ili v #manga ;> te si se znaqt ^_^ tova ot men - i gore glavata - iskam vi next godina vsichki da ste v turnovo v denq na qponskata kultura - neka napravim edna MEGA sreshta na fenovete v bulgaria (nosete si fotoaparati che da se dokumentira, zashtoto az i da go vidia niama da go poviarvam :)


http://hellmare.hit.bg
Не можеш да спреш пеенето на безумеца, бъбренето на детето и думите на жената

--------------------------------------------------------------------------------
perfect-blue posted 8/17/02 10:51 AM
--------------------------------------------------------------------------------
kakto si misleh,4e sym samo az i oshte dve fen4eta tuka v yambol,izvednyj kato vzeha da mi idvat nqkakvi fenove,da iskat da im davam manga....maliiii!!!ujas...az se izplashih...tuka daje edin ima da mi dava 4 kaseti i se bavi neshto...sq...az da populqriziram mangata...ako tova ozna4ava da davam na fenovete da gledat kaktoto imam ,oki4,no shte mi e malko trudno da veq plakati i lozungi "MANGA FOREVER".ako sys bezdeistvieto si se vklu4vam v opredelenieto na hellmare "konsumator",hubu,konsumator sym,(pone ima kakvo da konsumiram de).no pri vsi4ki polojeniq mi e malko trudno da napravq neshto pove4e,ne 4e nqmam jelanie,no nqmam pari.
--------------------------------------------------------------------------------
Hellmare posted 8/17/02 11:08 AM
--------------------------------------------------------------------------------
iskah da kaja che vseki moje da otdeli niakoi lev za da doide v turnovo na delq na qponskata kultura - tova e - mislq che pone tova mojem da napravim - vse pak dosta raboti se nauchavat - tova e edno drebno udovolstvie koeto ostava trajni sledi :> veseli hora, manga, anime, ... mdam orizowi topki - takiva kato naprimer ot Ninja Scroll na Jubei :> vsiakakvi neshta - tui malko kato reklama stana no nishto - spored me ne moje da se opravdaesh :> tova sa niakude okolo 20lv za 1 godina... nqma kakvo da obiasniavam :< tova e do vseki - triabva da mo idva to vutre i da ne go chustva kato neshto "Toz dosadnik tuka na iurka da praim sreshta" ili neshto ot roda - ne trqbwa nqkoj da vi kazva teze neshta :<


http://hellmare.hit.bg
Има ли разум, има и път.

--------------------------------------------------------------------------------
Tomoe posted 8/18/02 9:29 PM
--------------------------------------------------------------------------------
Vijte hora, razberete nai-posle edin mnogo prost fakt: dokato BNT ili bTV ne pusnat anime, *NIKOGA* nyama da imame izgradeno i obedineno anime obshtestvo. Ne e vaprosat v tova kak da se sabirame ot tozi grad 2-ma s fenovete ot onzi grad, deto sa 3-ma i da prouchvame novi vazmojnosti za namirane na anime ot Internet, a tryabva da nastoyavame za svoeto i da natiskame televiziite da puskat anime. Znaete li kolko e-maila sam im pratil i na BNT, i na bTV. Estestveno, nyama otgovor. No tryabva da prodaljavame v tazi posoka, predstavete si, che vsichki vzemem edin den da im pishem s molbi da pusnat neshtichko... samo taka moje da stane.
--------------------------------------------------------------------------------
perfect-blue posted 8/18/02 11:43 PM
--------------------------------------------------------------------------------
Tomoe,mom4e...ne si naqsno s rabotite i shte ti kaza zashto.BTW i BNT za da pusnat animeta,trqbva da zakupqt pravata za izly4vane na opredelenoto anime ot filmov razprostranitel,filmova kompaniq edin vid,kato Twenti Sen4yri Fox,wornar bros i tn...zasega edinstwenoto anime,koeto e bilo razprostraneno na teritoriqta na BG sys razreshenie na podobna kompaniq,e Princesa Mononoke,ima go po videotekite,davaha go i po kanala.kogato Aleksandra video ili Mei star zakupqt avtorskite prava za nqkoe drugo anime shte vidim oshte.No v edno moje da sme sigurni.Nqma da stane skoro.Az ne vijdam nishto lo6o v tova da se sabirame fenovete ot razli4ni gradove i da svalqme animeta ot neta.Dostaty4no e da ima edin 4ovek s naistina hubav net i az li4no bih go zasipal s url-ta s animeta.Zashto ne teglq sled kato znam ot kade?Emi nqmam hubaff net...za edna sedmica bqh svalil nad 2 GB prez satelita i shefa poludq...sega s 4 mizerabilni kb/sec...ujas.
p.s. Tomoe,tozi forum opredeleno ne se vpisva v TVOITE predstavi za elitaren,tuk shte namerish dosta po4itateli na akira,VHD i Kenshin,edni animeta ,koito ,kakto ti se izrazi ,za dolnoprobni i niskoka4estveni.I predi da kajesh "ha i tova ako ne e moq star priqtel perfect-blue,koito sobstvenory4no izritah ot animegrubata mi v yahoo," shte ti kaja,4e tuk e i Zerko,koito sam priqvi jelanie da izleze ot tvoqta "elitna" grupa.
l.p.s.kolko pyti ste se sabirali vashata grupa?

--------------------------------------------------------------------------------
perfect-blue posted 8/18/02 11:46 PM
--------------------------------------------------------------------------------
VampireHunter!!! Tozi (Tomoe) vika 4e Vampire hunter d bloodlust e niskoka4estveno!Abe napravo kaza 4e e typo(ne 4e go e gledal de,shtoto nqma ot kade)!ai go zbiem! :P

--------------------------------------------------------------------------------
Hellmare posted 8/19/02 0:27 AM
--------------------------------------------------------------------------------
malei - p-b mai ne samo az ne ta obicham :> vse pak - tuka ti e safe miastoto ^_^ nali nema da ima deletevane na postovete :> dori i da sa niakvi maloumni ili da sa tvoi :>
Heh - Tomoe p-b e dosta golqma dosada, no tova e samo vuv virtualnoto prostranstvo - abe leke si e i tova e :> vij v realniat jivot ne bil takuv ama znae li chovek :> jalko che vse oshte ne moga da go traq mnogo mnogo, kakto i dosta drugi hora... (nema spomenavam imena ami samo shte pogledna bukvite na keyboarda si) Moje bi s vremeto shte mu svikna :<


http://hellmare.hit.bg
Има ли разум, има и път.

--------------------------------------------------------------------------------
Hellmare posted 8/19/02 9:29 AM
--------------------------------------------------------------------------------
heh heh - moje bi ne si prashtal mail tam kudeto triabva - mdam ideqta naistina ne mi e minavala prez glavata - makar che ne edin put sam se iadosval kak moje da ne puskat :> taz vecher sha govoria s edin poznat v bTV i toi sha mi razqsni kak stoiat neshtata - predpolagam che trqbva da sme poveche hora koito imat interes ==> shte ima mqsto za reklama ==> shte ima pari ot koito btv shte e zainteresovana ==> shte se naviiat da izluchvat animeta :> triabva da sme mnogo hora obache :> tova e, no tova ne znachi da gi zasipvame s maili ^_^ nali znaesh - ako ne znaesh na koia vrata da pochikash, vse shte namirash praznina zad vratite...


http://hellmare.hit.bg
Има ли разум, има и път.



Тема Re: Ima li vuobshte budeshte mangata u nas?нови [re: Misato-san]  
Авторperfect-blue (Нерегистриран)
Публикувано19.08.02 18:48



hellmare.....ko da ti kaja......i az znam koi hora ne me obi4at...to te i bil geits ne obi4at shtoto imal mnogo pari......samo 4e sa mnogo malko poiipyl....ai seki koito ne me obi4a da sloji po edno reply na eventualen post "Obi4ate li perfect-blue"....(hellmare,ako mislsih da slojish sto posta s razli4ni nikove,tvoq si rabota)....btw.,...hellmare...kolko hora pyk ne te obi4at teb.............ako se zbiqt tezi deto ne te obi4at teb s tezi deto ne obi4at men....emi tvoite hora shte biqt....shtoto sa pove4e...........:P



Тема Re: Ima li vuobshte budeshte mangata u nas?нови [re: perfect-blue]  
Автор Hellmare (the wise)
Публикувано19.08.02 21:02



ami da - ne se razbirame s tebe mnogo - ne ma obichash ti i tvoi friends drugi ne znam... vse pak se turpim do nqkakwa granica

All creature will die and all the things will be broken. That's the law of samurai.

Редактирано от Hellmare на 19.08.02 22:34.



Тема Re: Ima li vuobshte budeshte mangata u nas?нови [re: Misato-san]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано19.08.02 22:44



Kakto vinagi ne si prav, Perfect Blue. ^_^ Mononoke Hime ne e edinstvenoto anime, koeto e litzenzirano v BG. Ima i edno drugo - Candy Candy. Nego BNT go zakupi direktno ot Japan, koeto oznachava, che mogat i oshte da kupyat ottam.
Imam Vampire Hunter, no oshte ne sam go gledal (puk i zashto li da go pravya, kato imam predi tova tolkova drugi po-privlekatelni zagalviya za gledane)

"Survivability takes priority." -- Misato Katsuragi, Evangelion


Тема Re: Ima li vuobshte budeshte mangata u nas?нови [re: Tomoe]  
Авторperfect-blue (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 00:26



iiiiiiiiiii...da be verno....candy candy.....kak sam go zabravil...ami shtoto ne moga da go zapomnq be,eto shto.....imal VHD....az ti govorq za VHD bloodlust...no i nego da imash ,e golqma zaguba,poneje nqma da go ocenish....



Тема Re: Ima li vuobshte budeshte mangata u nas?нови [re: Tomoe]  
Авторperfect-blue (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 00:28



aaaaaaaaaaaaaaaaa....da ne zabravq...Priklu4enie v Kosmosa.........edno naistina veliko anime....davaha po vremeto kogato kanal edno beshe pyrva programa....e tova e neshto veliko...



Тема Re: Ima li vuobshte budeshte mangata u nas?нови [re: perfect-blue]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано20.08.02 00:45



Imam i VHD Bloodlust.
Ooo, da, Priklyucheniya v Kosmosa, mnogo gotino anime. Estestveno, togava BNT zakupiha dub-natata mu versiya, inache originalnoto mu yaponsko ime e Spaceship Sagittarius. Spomnyam si, che kato maluk vse tova gledah. Oshte ot nai-rannata si vuzrast sam tzenyal anime, znachi. ^_^

"Survivability takes priority." -- Misato Katsuragi, Evangelion


Тема Re: Ima li vuobshte budeshte mangata u nas?нови [re: Tomoe]  
Авторperfect-blue (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 02:03



MI GLEDAI GO BE!



Тема Re: Ima li vuobshte budeshte mangata u nas?нови [re: perfect-blue]  
Автор Hellmare (the wise)
Публикувано20.08.02 02:33



мдам култово аниме !!!

All creature will die and all the things will be broken. That's the law of samurai.


Тема Be::)нови [re: Misato-san]  
Авторdan (Нерегистриран)
Публикувано20.08.02 11:36



Ami ako probvame da send mailz togava shte razberem, tui 4e deistfaite ko sa oslushvate :) ideqta mi dopada se she naviem oshte hora da sendnat MaILz moje da ne sa anime fens :> vajnoto e da doprinesat za nashata zel nALi ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.