Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 09.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано30.07.22 00:40



Загинали са и 9 надзирателя.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано30.07.22 01:50



Кога го разбра? Още в първия час по руската телевизия излезе една там, от ръководството на лагера и обяви, че никой техен даже не е пострадал. После казаха за девет уж ранени, ти сега за убити...

Чакаме да влезе мъртвия.

Ако беше така, както твърдят руснаците, те първи имаха най-голям интерес да затворят мястото и поканят международни разследващи. Защо първо сами не разследват лично кой е отговорен, както цял свят се прави.

Както казват камарадите от бившия соц. - Руским диверять нельзя.



Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: Amateur]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано30.07.22 02:21



Не се ли свърши с реални присъди и възмездие за целия Путински режим, аз ефект от тази война не виждам.
Идеята да караме руснаците просто така, да си страдат, не ме кефи.

Искам Русия в ЕС и накрая всички да запеем:


Но в още по-широка версия. Липсва ми нашенска лирика в нея.

Да стигнем до там и я свършим веднъж и завинаги!
Както започна 20 век, така трябваше и да свърши, а не да им се правим на... Либерали.



Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: leyte]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано30.07.22 06:32



Haвремето по Магадан и други сибирски вукоебини е имало случаи за измрат през зимата цели лагери за принудителен труд, с все охрана и администрация.Ония в Кремъл колкото имат за хора пленниците, толкова горе-долу и тези, които са от тяхна страна.



Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано30.07.22 06:41



Ти и за самолета на малоазийските разправяше така, макар лабораторно и всякак се доказаха всички материали - чия е установката, та до кой натиснал копчетата, до маршрутите на движението им.

В хода на войната се видя колко С-300 и Бук има в Украйна. Многооо! Но вие захапахте най-тъпата версия, че руснаците са довлекли един отделен Бук от стотици километри. А един отделен Бук сам за себе си нищо не струва. Те работят в комплекс (зареждаща машина, машина с радар и т. н.)
---
Колега, чувал ли си за "Бръснача на Окам"?

Слава кокаине! Героям сало!


Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано30.07.22 07:10



Не се ли свърши с реални присъди и възмездие за целия Путински режим, аз ефект от тази война не виждам.

Реалните присъди са изпълнени ако е вярно написаното в долния линк:

ПЕРВЫЕ КАДРЫ РАССТРЕЛА. ПРИГОВОР ПРИВЕДЁН В ДЕЙСТВИЕ.

Сегодня утром прошла первая долгожданная казнь наёмников из Великобритании, которые совершали преступления на территории ДНР.

Официально было принято решение провести полный процесс съёмки.




Слава кокаине! Героям сало!

Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано30.07.22 08:18



Като говорим за шарани, жителите на сепаратистките Донецка и Луганска области все повече се обричат да са като шарани в блато - да не могат да мръднат никъде, освен в РФ.



Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано30.07.22 09:15



Не, не съм чувал. Разкажи ми своята версия, преди да потърся.
Ти знаеш, че като ми дадеш нещо си го търся.



Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано30.07.22 09:41



казва, че простото обяснение е най-добро. Сложното обяснение казва, че Боинга е думнат от марсианци. Версията, че са домъкнали един-единствен Бук (който е сляп без радари) свършил "работата" и пак се е върнал е едно сложно обяснение (почти като с марсианците). Работа ми стана подозрителна още в първите часове, когато укрите публикуваха уж прихванат разговор между сепаратистите правещи оглед на останките. Та един от спомена, че намерил документи на "индонезийски студент" (ако не се лъжа). Внимателно запомних това. После като публикуваха списъците на жертвите там нямаше никакъв индонезиец.
----
Та съща работа и в Еленово. Пак уж прихванат разговор:

Украина утверждает, что у нее есть масса доказательств, включая перехваченные переговоры между поддерживаемыми Россией сепаратистами, в которых они говорят о серии взрывов, устроенных их бойцами.

Слава кокаине! Героям сало!

Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано30.07.22 09:39



Ти знаеш, че като ми дадеш нещо си го търся


Трима студенти отиват на изпит. Първият от тях, голям връзкар, сяда. Професорът го пита:
- През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и...
- Разрушения.
- Браво, колега, отличен.
Сяда вторият, малък връзкар.
- През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби и...
- Има много жертви и разрушения.
- Браво, колега, отличен.
Сяда третият, никакъв връзкар.
- Колега, някога някъде да е падало нещо?
- Да, през 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и разрушения.
- Поименно, колега, поименно и с адресите







С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!

Редактирано от komitaO3 на 30.07.22 09:42.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.