Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 20.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Тема За трудноститенови [re: cumanich126454]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано02.08.22 18:19



при задържането на кадри на бойното поле, както и за същите при набирането им:





Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: cumanich126454]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.08.22 18:51



Сега погледанах датата на туита на ЧК. Той е от 30 юли. Днес сме 2 август.

Е, не дочаках колегата Лейте да ми покаже туит от днес. Та се наложи сам да потърся. То впрочем няма нищо ново от 30 юли:



Този факт на мълчание колегата Лейте вероятно го разчита, че руския отказ продължава още. Аз пък го разчитам, че допуск вече имат и затова не публикуват нищо ново. Щом и "Униан" мълчи, значи е било буря в чаша вода.

Слава кокаине! Героям сало!

Тема Re: За трудноститенови [re: kuduger965O6]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.08.22 18:58



при задържането на кадри на бойното поле, както и за същите при набирането им:

Колега, руските части в Украйна са "контрактници" (по договор). В договорите им вероятно има упоменати случаи в които могат да ги използват. И могат да откажат да изпълнят договорите си, ако считат че е нарушена някоя клауза. И все пак ми позволи да се съмнявам в истинността на твоя материал, кдето нищо конкретно не се споменава (дори името е променено). Досега не съм срещал видео с документиран пред отказ на руска военна част да отказва да се бие. Докато за украински части отказващи да ги ползват за пушечно месо съм гледал поне десетина видеа.

Слава кокаине! Героям сало!


Тема Re: За трудноститенови [re: cumanich126454]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано02.08.22 19:18



Имаше видео с руски войник и там бяха описали горе-долу същите неща. Ще се опитам да ти го намеря, защото ми попадна преди няколко дни, може би седмица.



Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: goga]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.08.22 21:46



Майки не искат пленените им синове да бъдат връщани в Украйна

https://www.dnes.bg/world/2022/06/12/maiki-ne-iskat-plenenite-im-sinove-da-bydat-vryshtani-v-ukraina.533174

Слава кокаине! Героям сало!


Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано02.08.22 22:02



Много от тези момчета се предадоха. Криминалният режим в Киев знае това, 100%, ще ги пратят или в някоя месорубка или в някой пандиз. При руснаците ако не си от Азов, те третират добре.

С властта, дадена ми от интернет, обявявам себе си за експерт във всички области!


Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.08.22 22:12



...третират добре...
Не бива вчера да си се върнал оттам...





Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: cumanich126454]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано03.08.22 18:27



И днес погледнах туитовете на ЧК-Украйна. Нищо ново - последният е от 30 юли. Затова пък намерих друго:

В распространённом позднее 31 июля заявлении Красный Крест осудил атаку, указав, что считает необходимым провести беспристрастное расследование. При этом в тексте говорится, что МККК не та организация, которая уполномочена проводить подобного рода исследования.

"Семьи военнопленных должны немедленно получить всю информацию и ответы на вопросы о том, что произошло с их близкими. Стороны должны сделать всё, что в их силах, чтобы помочь установить факты и внести ясность. Однако это не роль или мандат МККК – проводить публичные расследования предполагаемых военных преступлений", – говорится в тексте комитета. Организация также отметила, что её основной приоритет сейчас заключается в том, чтобы "обеспечить раненым необходимое лечение и чтобы с телами погибших обращались достойно".



И още нещо. ЧК-Украйне е не е допуснат до мястото на трагедията. Те там работа си нямак, както е видно от горното съобщение на ЧК, че те нямат мандат да разследват. Ето къде не са ги пуснали:

Россияне не предоставили доступ представителям Международного комитета Красного креста (МККК) к месту убийства украинских пленных в Еленовке



Става някакво двуличие и радвояване. Началниците от централата в Женева твърдят, че нямат мандат да разследват , но пък местните представители на ЧК-Украйна искат да се правят на разследващи... Правилно не са ги пуснали руснаците.

Слава кокаине! Героям сало!

Редактирано от cumanich126454 на 03.08.22 18:40.



Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: cumanich126454]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано03.08.22 22:46



Ето за какво говорех:


Мисля, че имаше и клип с Иля Камински, но не можах да го намеря (явно е бил друг войник).

Редактирано от kuduger965O6 на 03.08.22 22:48.



Тема Re: Прогноза за войната в Украйнанови [re: kuduger965O6]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.08.22 07:46



Да, да... повярвах на Свободна Европа. Хайли, лайкли:

Според руски правозащитници стотици, а може би и хиляди отказват да изпълнят заповеди за това къде да се разположат и как да продължат да се бият на бойното поле.

Елементарна пропаганда на ниско ниво.

Слава кокаине! Героям сало!



Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.