Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 17.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: TCNQ]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано20.10.21 12:56



Колега, нещо ти е къса паметта. Бяхме на 30 място до есента на 2020 г, когато влязохме в топ 5. Декември месец, преди появата на първите ваксини,бяхме в топ 3 по смъртност на 100 хил души.



Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: WlSP]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано20.10.21 12:57



Значи, американците лъжат.
Още юли месец го публикуваха:
https://www.cdc.gov/csels/dls/locs/2021/07-21-2021-lab-alert-Changes_CDC_RT-PCR_SARS-CoV-2_Testing_1.html?fbclid=IwAR1g-dPm7uS2wNTlDGpa6qMnDh2MG3KXmZT29rt2nCvREC2NOHnZZOsPbQ8



Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: goga]  
Автор TCNQ ()
Публикувано20.10.21 13:05




Разцъкай. И да докладваш какво си разбрал!



Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: goga]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано20.10.21 13:05



Аз доколкото разбирам, препоръчват тестове, установяващи както ковид-19, така и грип, ама не без да ги разграничават едно от друго, а просто две в едно.

”...и тогава може би
облаче ще полети
и турчето ще засвири на цигулка...”


Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: MupaM]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано20.10.21 13:12



Препоръчват спирането на писиар и замяната му с друг вид тест, тъй като в грипния сезон не давал достатъчно сигурна диференциация между ковид и грип.



Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: TCNQ]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано20.10.21 13:13



Споко, колега, ти нали си от умните и ваксинираните, защо така скачаш





Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: goga]  
Автор TCNQ ()
Публикувано20.10.21 13:16



От какъв зор да скачам? Просто те уличавам елементарно в лъжа! А, виж, наистина не е особено умно да гласуваш за Копейкин, това наистина е тъпо.
Разцъкай по данните в сайта, има всичко, може да си засечеш данни по периоди, има бройнаселение и така. Реалистично е да вземеш Бг като 6 млн, а не 6.8 млн, така нашите числа ще са по-точни.



Тема Припомнянето енови [re: goga]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано20.10.21 13:22



майка на знанието. Не толкова отдавна кой какво е казал:

"Ако имунизираните продължават да заразяват, значи ваксините не работят. Тази теза изрази пред Дарик радио през април 2021 г. настоящият здравен министър Стойчо Кацаров, в ролята си на председател на Центъра за защита на правата в здравеопазването."



https://darikradio.bg/kacarov-prez-april-ako-imuniziranite-prodalzavat-da-zarazavat-znachi-vaksinite-ne-rabotat.html?fbclid=IwAR3eT5dSn9_ZjJ-1p1C_k8MB1_xLNYKNhkbuCHvgaIB5K2xLhj5Tds7SlXs



Тема пак случай от службатанови [re: WlSP]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано20.10.21 13:24



и при нас --един ваксиниран с пфайзер --30 дни изключително тежко.,но поне оживя.....останалите не ваксинирани --аз го изкарах за 3-4 дни, другите колеги максимум 7 дни..с температура ,чай вода и парацетамол..

Та на очите си ли да вярвам или на медийната пропаганда?!



Тема Re: Припомнянето енови [re: goga]  
Автор TCNQ ()
Публикувано20.10.21 13:28



Кацаров е смешник, дотук каквото е казал, е излезнало обратното, мерките трябваше да бъдат взети още началото на месец септември - с този зелен паспорт.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.