Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 23.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Мистериянови [re: WlSP]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано08.11.21 13:27



Чакай, никой не е твърдял, че неваксинираните не се разболяват и не умират.

Напротив, третата игла беше, за да има "бууст" - да не се разболееш и не влезеш в болница.

За кой ли път да го повторя - неваксинираните и преболедували, без да са влезли в системата, са много повече от тези с усложнения. Но те, тоест аз, сме дискриминирани най-беозгледно от въпросната фашизоидна хунта.

Редактирано от goga на 08.11.21 13:25.



Тема Re: Мистериянови [re: goga]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано08.11.21 14:54



За кой ли път да го повторя - неваксинираните и преболедували, без да са влезли в системата, са много повече от тези с усложнения. Но те, тоест аз, сме дискриминирани най-беозгледно от въпросната фашизоидна хунта.


Ами боцни се с една Йенсен и си готов. Ще ти играе роля на бустер, а и ще попаднеш в кръга на богоизбраните. Такъв съвет дадох на брат ми (автоинструктор) и малкия син (IT специалист). Още преди да излезе зеления сертификат последваха съвета ми и взеха еднократната ваксина. Сина ми да не му пречи да посещава клуб по народни танци, а брат ми заради контактите с извънредно много хора. Даже оня ден брат ми сподели, че добре че съм го накарал да стори ваксинацията иначе нямало да може да провежда обучение и изпити на водачи на МПС.




Тема Re: Мистериянови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано08.11.21 16:00



Не искам да се боцкам. Колко пъти да го кажа. Ако съм искал , можех още миналия януари.



Тема Re: Това вече е пародиянови [re: komitaO3]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано08.11.21 16:32



Прочети статията свързана с българското лекарство "Дианол".
От 1995г. нещата с поне с Диабет-2 доста мръднаха, особено в чужбина, но и нашите направиха наскоро огромен пробив.
Това с инсулина... няма да говоря (дядо ми беше диабетик).



Тема Re: Народе?нови [re: mulcho]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано08.11.21 16:39



Ти отвори съвсем друг спор, който си иска отделна тема, но пък не е свързан тясно с идеята на форума, макар че, ако прехвърлиш мислено нещата за които беседваме, върху матрицата наречена "македонизъм" и всичко свързано с българите станало там между АСНОМ 1944 и днес, ще ударим десетката.
За затворите само частично си прав, защото както там има крими и полит затворници, така и точковата система в Китай ще бъде двупосочна. Тогава какво правим?



Тема Re: Мистериянови [re: cumanich126454]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано08.11.21 16:40



Не ми се тъРси статията от миналата седмица в която едно от нашите светила точно по инфекциозни заболявания, който освен това е привърженик на ваксините си каза в прав текст, че ДО МОМЕНТА НЯМА КАТЕГОРИЧНО ИЗСЛЕДВАНЕ, КОЕТО ДА ПОДСКАЗВА ДАЛИ ВАКСИНИРАН ИЛИ ПРЕБОЛЕДУВАЛ КОВИД ЧОВЕК Е ПО-МАЛКО УЯЗВИМ.



Тема Re: Това вече е пародиянови [re: kuduger965O6]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано08.11.21 16:42



Дианол е хранителна добавка, нещо като да се пазиш от ковид с ракия...



Тема Re: Това вече е пародиянови [re: komitaO3]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано08.11.21 16:43



Може да бъркам името. Ако намеря статията ще ти я пусна тук.



Тема Re: Това вече е пародиянови [re: kuduger965O6]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано08.11.21 16:56



За първи тип ("младежкия" тип диабет) инсулинът е животоспасяващ, знаеш вероятно. Умират в рамките на няколко години без него, дори с диета и т.н.
За втори тип не е същото, там инсулина го ползват рядко и като помощно средство, защото организмът си го произвежда (но не го използва ефективно). Там може и да имат смисъл разни дианоли и подобни добавки, а основното лекарство е метформин.

Не съм сигурна дали примерът с циганчето и инсулина е едно към едно същият като ваксината, но да кажем, че поне е ефектен.



”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 08.11.21 17:00.



Тема Re: Мистериянови [re: kuduger965O6]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано08.11.21 17:33



Дано не е вярно, но от няколко часа върви слух, че с трета ваксина - в момента човекът, който приканваше масово да се бодем, бере душа в интензивното...




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.