Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 24.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Мой приятел...нови [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано03.11.21 23:28



За сметка на това 76% от датчаните вече са напълно ваксинирани.



Тема и аз да бяхнови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано03.11.21 23:28



ваксинирн, и аз нямаше до последно да си призная, че съм станал жертва на масовата психоза и пропаганда, дирижирана от мейн-стрийм медиите. Но все пак отвреме-навреме се прокрадват и такива нотки в потока от информация:


https://dnes.dir.bg/svyat/bivsha-sluzhitelka-v-klinichno-izpitanie-na-vaksinata-na-pfayzer-s-tezhki-obvineniya

"Подизпълнител на фармацевтичната компания "Пфайзер", натоварен с извършването на малка част от клиничните изпитания на неговата ваксина срещу коронавируса, е допуснал множество пропуски по време на тези тестове, според статия в Бритиш медикъл джърнъл, който се позовава на бивша служителка на подизпълнителя, предаде Франс прес.

Става дума за тексаската компания Вентавия, специализирана в провеждането на клинични изпитания и натоварена миналата година от "Пфайзер" да оцени ефикасността на ваксината срещу коронавируса, която фармацевтичният гигант разработи.

Вентавия обаче е фалшифицирала данни и е закъсняла в осигуряването на проследяването на страничните ефекти от препарата, се казва в статията, публикувана днес.

Вентавия е играела съвсем малка роля в тези изпитания. Тя е извършила тестове с препарата върху 1000 души, докато по целия свят ваксината бе изпитана върху 44 000 души.
"



Тема Re: Мой приятел...нови [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано03.11.21 23:30



Ще си говорим пак след... 2 години





Тема Re: Мой приятел...нови [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано03.11.21 23:34



Е, едно време северджаните вярваха че на пиринските македонци им пришиват кучешки кожички, за да ги отличават от българите.



Тема Re: и аз да бяхнови [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано03.11.21 23:37



Бил Гейтс купи 4 seasons, очевидно не за да стоят затворени и да няма туристи. Хапчето за лекуване от ковид, ще е готово до 5-6 месеца. Апокалиптика се отлага за следващата пандемия.



Тема Re: Мой приятел...нови [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано03.11.21 23:35



не, че не е вярно





Тема Re: и аз да бяхнови [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано03.11.21 23:42



Комита, мой приятел от студентските години се психира тотално, стана асоциален, спря да излиза от дома си и прекрати интимните контакти с приятелката си, за да... не се зарази и не умре в адски мъки. После се ваксинира. Сега пак го е страх, въпреки ваксината.

А всъщност истината е, че много повече хора успяват да преболедуват и преживеят ковид от тези, които умират. Но понеже идеята е да ни ебат в мозъците тотално, постоянно се набива пред очите колко много хора постоянно умират в агония и адски мъки.

Аз преболедувах. Е и?

И мамка му - всички ще умрем. Ако някой не го е разбрал, е ебати и наивника.
Дали ще те удари саксия по главата, дали ще умреш от рак или пиене, или птп - каквото ти е писано, бе, майна. Никой не е вечен.

Редактирано от goga на 03.11.21 23:45.



Тема Re: Мой приятел...нови [re: komitaO3]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано03.11.21 23:51



аз затова казвам предразсъдъци, щото впечатленията ми са от две-три статии /имаше 1-2 бг семейства изгорели по едно време/.
иначе в сериала, освен че главната икона е тоя итало-американски мафиоз /актьорът беше доста дъртичък/, всички други "куул" образи бяха британци, демек големия брат /и модел на подражание/ на норвежците са големите англоговорящи страни, което не е за учудване. /и хубавото беше, че половината филм се говореше на английски и за останалото можеше спокойно да не се четат субтитрите/.
и по едно време тоя мафиоз сбива едно мюсли дето отказва да се здрависа с норвежката учителка... ами, хубава самоирония от страна на сценариста, ама само констатират, че местните са прекалено смачкани за да реагират на такова нещо.
а като стана дума за мощни пре*ебавания от страна на държавата като отнемане на деца и подобни - аналогичен случай в холандия, съвсем наскоро, дето мазника рюте формално подаде оставка. 20-30 хиляди пре*ебани от местното данъчно, некви големи човешки трагедии /основно от малцинствата/ и накрая май цялата работа се замете под килима. имам чувството, че колкото е по-сито общестовото толково по-малко чувствително е за подобни уж "изолирани" проблеми. в пълна сила максимата - аз да съм добре, пък другите да се оправят.



кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш

Тема Re: и аз да бяхнови [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.11.21 00:04



Ами аз кво да направя че главните редактори на българските медии са "йебани у главу". То остави ковида, ще мине и ще замине, ми нормално ли е от понеделник до неделя, от сутрин до вечер да ни тъпчат с политика (и без да има избори) или катастрофи или бат Стамат, ошамарил кака Пенка и стажантка Z навира микрофон и пита, що го направи, а он е на 3 промила. Новини в 7, новини в 8, новини в 9, новини в 12, новини в 17, новини в 19, новини в 23. Бахти чудото, все едно сме 300 милиона държава. На това аз му казвам промиване на мозъка. Мен Фейса от 1 седмица ми вади: страница предложена за вас и...само антиваксърски публикации и клипове. Пък аз такива не гледам. Що и как шибания му алгоритъм е решило да ми ги навира, не знам. Чета одеве антиваксърски постове, ми то тия са за лудница. Щели да ги поробват, 3 синджира роби, бахти ужаса. Плащали били разбираш ли по 5 бона на починал от рак на роднините, да го пишели умрел от Ковид. Криели били кой от какво е умрял и всички ги били пишели умрели от Ковид. Ненормална работа. В цяла България има 15-20 нормални сайта всичко на всичко, но 80% са избрали да се информират от петел, гъделнюз, тхнц.ие, сензационн.св, тутраканфоревър.кс и прочие. Това аз намирам за промиване на мозъците.

п.п. Човек ако е предразположен към психози, ковида не му е виновен, а само извел на показ. Със същия успех може да се психира и от стоножка в банята, която настъпи бос.



Тема Re: Мой приятел...нови [re: tormentor]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.11.21 00:13



Сред младите поколения в Норвегия има тлееща неприязън към мюслитата. Не че няма и айларипита, готови да се подложат на подобряване на изтънялия северен ген, но масата не им се кефят, щото ги виждат че не се интегрират.
Иначе норвежците наляха не малко за културни проекти в БГ.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.