Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 15.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: goga]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано28.08.21 20:18



Марионетки на Прокопиев. Мерси.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: DannyDeVito]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано28.08.21 20:21



Кой на кой е марионетка не е много ясно.
Ми, да бъдат марионетки, но да вършат работа: да докарват западни високотехнологични инвеститори, да оправят пътищата, да вдигат стандарта. Дреме ми на кой са марионетки. Ако ще и на Путин да са.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: goga]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано28.08.21 20:29



" да докарват западни високотехнологични инвеститори, да оправят пътищата, да вдигат стандарта." - това го правеше на думи и Борисов :-))))
а иначе за "двойника на Траволта" прочети това без емоции:

https://glasove.com/categories/na-fokus/news/kiril-petkov?fbclid=IwAR0IwpsYXzvsrGBPFCCuA8n7bfZwzJExVw_VNA2GGpadbG7mxMRf0hgwHk0



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: DannyDeVito]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано28.08.21 20:53



Мисля че ни бяга прагматизма. Продължаваме да гласуваме емоционално, на база хейт и отмъщение. Не следим за изпълнение на дребни, но важни стъпки. Все скачаме на големи неща, които не са ни по силите. Персонализираме проблемите, а те не опират до някоя конкретна личност, а са системни, общонародни. Продължававе сляпо да виним този или онзи строй и да приписваме цялата вина на провала ни на него. Защото така е по-лесно. Цялата ни политика и национална енергия е впрегната в безмислене спорове, а ни бяга контрола над ежедневието. Оптимист съм за личното си бъдеще, но съм загубил вяра в държавата и народа. Затова и все по-често мисля за емиграция. Интервюто от вчера на Зуека, много ме жегна. Споделям всичко написано.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: komitaO3]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано28.08.21 21:06



Ама чакай сега, няма нищо лошо в емиграцията, напротив! Това че имаме това необятно предимство да живеем в един апартамент с най-богатите нации, че можем да се местим от стая в стая, че можем да правим пари и да имаме живот немислим за нито едно поколение в цялата ни вековна история - това какво е? Не е ли успех, не е ли велико нещо? Но не, какво ти разбира свиня от кладенчова вода... А такива лайнари като Зуека, който си плюе там където се е родил и пил толкова години, няма да го питам нищо друго, нито ще му държа сметката какво е направил и ненаправил в неговия ненаценен живот, само това ще го питам - абе сине майчин, продавай си каквото искаш, гъза си ако искаш продавай, защо трябва да го знаем? Ми не ни интересува, бъди жив и здрав.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: DannyDeVito]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано28.08.21 21:10



Борисов, ако го правеше добре, на никой нямаше да му дреме за пачките и кюлчетата. Уви, не му се отдаваше.

Макар, че пред сегашния хаос и политическа безизходица в един момент и той ще започне да изглежда като ангел и икономически корифей...



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: DannyDeVito]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано28.08.21 21:11



И аз мисля, че Зуека е много просто парче. В крайна сметка. Заради безумните клишета и представи на по-младата си жена е готов да зачеркне всичко. Негова воля.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: goga]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано28.08.21 21:18



Дали ако се беше родил в Афганистан или Либия, или пък в Турция щеше да има това и да говори това? Лайно си беше, лайно ще си остане.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: DannyDeVito]  
Автор Dean Dimov (Мумджиев)
Публикувано29.08.21 13:23



Мисля, че ДПС си се превръща в нормална либерална партия.

Това е е@ати вица.





Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: Dean Dimov]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано29.08.21 20:59



ДПС е единствената партия, която има школа за политици. Учат философия, политология, психология, очертават им път и шанс на младите, които са одобрени за това. ГЕРБ се опитаха да направят нещо подобно. В БСП е важно да си с доказан произход за да имаш шанс. За останалите не ми се говори какви са шансовете на нормален човек да пробие.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.