Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Усещате ли какнови [re: Amateur]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано27.08.21 20:30



Случайности тук няма , майна




https://dnes.dir.bg/politika/dyankov-shte-ima-novi-izbori-a-sled-tova-shiroka-koalitsiya-v-koyato-mozhe-da-uchastva-gerb

Само ще се извъртите като комунистите след смъртта на Сталин: той беше лошия, а другарите около него добри
целувайте ръка на Б.Б.

Редактирано от goga на 27.08.21 20:30.



Тема Re: Усещате ли какнови [re: goga]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано27.08.21 20:47



Знаех си, че си се вдъхновил от изказването на Дянков. На теб не ти трябва много, да изпаднеш в екстаз. ДПС няма ли да влезнат в широката коалиция? Те също са изпечени евро-атлантици.

***
23



Тема Re: Усещате ли какнови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано27.08.21 20:54



Ся Шугър-фейса кат направи партия, ти за него ли ще гласуваш или ще останеш верен на Христо?



Тема Re: Усещате ли какнови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано27.08.21 21:12



Знам само, че ако и шугър-фейса си направи партия, КК трябва да се пенсионира. Мога само да адмирирам появата на такава партия. Хубаво е да има алтернатива. А мечтата ми е, някой ден да мога с чиста съвест да гласувам за БСП, примерно, без да трябва да се заплювам в лицето. Но това все пак е само мечта.

***
23



Тема Re: Усещате ли какнови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано27.08.21 21:17



Кой е КК?



Тема Re: Усещате ли какнови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано27.08.21 21:19



Клаудия Кардинале.

***
23



Тема Re: Усещате ли какнови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано27.08.21 21:22



Уви, не можеш да се надскочиш. Въпреки претенциите.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано27.08.21 23:22



Аз съм убеден, че става въпрос за алтруизъм и любов към Родината

"Те дойдоха и казаха, че искат да останат, ако е възможно в следващото правителство. Дойдоха при един от моите колеги, който ме информира веднага, и аз казах, че смятам, че те трябва да бъдат част от следващото правителство. Става дума за Асен Василев и Кирил Петков. Аз поканих след това Петков да говорим. Той каза, че Асен Василев трябва да бъде министър на финансите. Аз казах, че ние ще определим министъра на финансите, а Василев може да бъде министър на европейските пари. И започнаха разговори с Асен Василев и Кирил Петков. Казах също, че министърът на образованието ще бъде част от кабинета. И Кирил Петков започна да има ултимативно поведение, започна да казва "или, или". Аз не съм привърженик на такова поведение и затова не се договорихме",





Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: komitaO3]  
Автор mulcho ()
Публикувано27.08.21 23:43



А защо не допуснем, че все още има хора които обичат България? Че част от ролята на Трифонов е да омаскари хора застрашаващи интересите на куловодите му?



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: mulcho]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано28.08.21 00:05



Щото досега каквото е казал за срещи, никой не го е отрекъл, даже изобличи едни други в неистина. За това, че играе инфантилен театър, с ясна цел да няма правителство, докато ГЕРБ не се стабилизират и не изглеждат вече толкова черни, също е ясно. А житейския ми опит ме е научил, да не вярвам, докато не видя реален резултат. За момента двете нови звезди, ми приличат на това, което ги определи Явор Дачков, рейдъри, уловили момента и решили да го използват до край, съвсем не за толкова безкористни цели. Мен друго ми е чудно, как половината народ, хлътва по някой, който не познава. Не е видял нищо свършено от него, а просто го е гледал в 2-3 телевизионни интервюта. В смисъл, няма политическа програма, няма нищо. Да, да, бил спрял грабежа в ББР, ала-бала, кредитите там са си раздадени и всичко е минало-бешело, от тук нататък той ще раздава порциите. Наистина не мога да осъзная как след Ники Василев, Милен Велчев, Симеон Дянков, Трайчо Трайков, някой продължава да кълве на същата въдица за успелия в чужбина българин, зарязващ всичко, за да дойде в България, да ни оправи и...да спре корупцията. Накрая винаги излизат от властта нищо несвършили, но много лично обогатени. Нагледал съм се, мерси.


Редактирано от komitaO3 на 28.08.21 00:10.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.