Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: komitaO3]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано28.08.21 02:19



Харесват, харесват - колко па да ги харесват. Това с харесването на шугърфейса и оня дето стои до него и не мига с часове ми прилича много на рекламата за “най-харесвания от българите продукт - майонеза Краси”. Едно нещо се повтаря хиляда пъти за да се продаде. Тая истерия е добре хранена от медиите, но взе да нагарча.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: komitaO3]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано28.08.21 08:12



От интервюто:

Никаква смяна на българската позиция по отношение на Република Северна Македония.

А щеше да праща македонски космонавти.




Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: komitaO3]  
Автор Dean Dimov (Мумджиев)
Публикувано28.08.21 09:00



Не виждам нещо нередно да са направили. Относно Славя, основната му задача му е да се преструва че е на същите позиции относно политиката като на несистемните партии, но в същото време да стреля по тях, а също и да стреля по опасни за статуквото индивиди. Иначе е кукла на конци. Асен Василев и Кирил Петков не сме ги видяли много за два три месеца. Това което артикулират е добро, имат ведро излъчване и полезни за обществото идеи. Дали са користни или не са незнам. Българският народ обаче лесно се доверява на високи и яки мъже без образование и без особен интелект, но трудно на умни хора, не е като всеки българитн да е боклук, просто масата такива избира, избира обикновено негодници. Притеснява се случайно да не даде шанс на нещо друго, освен негодници... затова и сме най-бедната и корумпирана страна в ЕС.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: Amateur]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано28.08.21 09:37



Може да звучи абсурдно, но ситуацията взе да ми харесва. Дори най-бедната оцелява почти година в безвластие, пандемия, инфлация, емигранти, бидейки част от ЕС и НАТО. Добри-лоши, такива са фактите.
Доволен съм от народа си. Няма ги вече "партиите кърмилници". Не само отказ за подкрепа на "народняшки вождове", но дори реакция срещу самото тоталитарно говорене. Още не е свършило, но видимо няма вече почва благодатна " шЕ ви опра'а аз за 800 дни".
ДБ ме изненадват. Схващат го и са адекватни. Също нямат против това да продължи. Всички останали напъват за - ама сега власт и веднага, само аз или без мен не става...
Чакай малко? Кой си ти...?

Човек е адаптивно същество. Видели сме по-лошо. Може и дори е добре да продължи до отказа на всеки решил да вождира. Дори имаме шанс от самосебе си да заработи местното управление, по-голяма свобода и лична инициатива.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: Dean Dimov]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано28.08.21 14:12



Ти си справедлив човек. Сам прецени:



Дълго е за четене, но си заслужава.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: komitaO3]  
Автор Dean Dimov (Мумджиев)
Публикувано28.08.21 14:40



Лъжи, съчетани с грешни юридически и логически интерпретации, съчетани с откъслечни верни, но неправилно интерпретирани факти. Поне за нещата за които знам. Предполагам, че и тези за които не знам е абсолютно същото - лъжи и грешни юридически и логически интерпретации... Идеята е човекът да се окалва и очерня. Защото бай Ганьо кълве. Черен пиар по поръчка. Ченгесарите врещят и квичат. България е пленена държава от бивши ченгесари и техните наследници /ДС сега продължава превъплътена като масонски ложи/, съюзили се с някои успешни мутри от 90 -те. Славя е техен продукт. всеки случайник, който иска нормална държава с нормални правила е враг.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано28.08.21 14:40



"Те дойдоха и казаха, че искат да останат, ако е възможно в следващото правителство."

Слави така ли заявил? Не знам, трябва ли да му вярваме?

***
23



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: Dean Dimov]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано28.08.21 15:42



Къде кълве бай Ганьо, всички които не гласуват за ДБ ли са бай Ганя, който пречи на държавата? Нов народ да си внесем може би. Повечето неща в статията са трудно оборими и нямат никаква публичност по медиите, за да не се накърни образа на новия всеобщ любимец. Каква е целта на занятието, да сменим Пеевски с Иво Прокопиев, Гешев с Лозан Панов, а Бойко с Христо Иванов/Кирил Петков ли? Просто корупцията, ще е по-усмихната и ще се нрави на естетическите възприятия на фенската маса на ДБ. България е пленена държава, да и това се чегърта с безкомпромисно спазване и прилагане на закона, а не стани ти, да седна аз. Дългия е ясен, писах ви за него, още преди година чий продукт е, ама ме взимахте за луд, както преди 10-ина години ви пишех какъв е Бойко и колко е вреден за държавата и бях от малцината на форума, които го правеха (още 2 до трима имаше). Кълвете лесно на медийни продукти и това е лошо, обрича ни да продължим вечно да сме пленена държава. А сте интелигентни хора и със сигурност милеете за България.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: komitaO3]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано28.08.21 15:51



Помислих си, че ще постнеш този материал:






Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано28.08.21 16:20



Няма лошо и този да си минава по реда. Колкото по-бързо минат всички фалшиви илюзии, толкова по-добре.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.