Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Мухаха. Газ пикаят на Вардаронови [re: tormentor]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.04.21 15:46



Е, иска им се някой еврорелативист, ама нема.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: Мухаха. Газ пикаят на Вардаронови [re: goga]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.04.21 15:49



А, що, Славчо дали със сигурност ще се окаже много принципен? То да пееш песни не е като другото.

Вярно, че още не е управлявал, де.
Вярно е и че ББ и той беше само един пожарникар и бодигард, пък къде отиде... ама и какво им е на почтените професии на пожарникаря и бодигарда? ;)

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: Мухаха. Газ пикаят на Вардаронови [re: MupaM]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано05.04.21 15:52



ББ преди да стане премиер беше преди това две години главен секретар на МВР, след това 4 години кмет на София. Учиндолския месия най-доброто му постижение беше един концерт събрал всички родни чалгари.



Тема Re: Мухаха. Газ пикаят на Вардаронови [re: MupaM]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано05.04.21 15:51



Нищо, какво му е на шоумена и чалгаря. По-голям чалгар от Б.Б. едва ли има.

Не професията определя политическия нюх. Славчо може да е капут, но не сме го видели какъв е реално като политик. Б.Б. го видяхме.

Редактирано от goga на 05.04.21 15:52.



Тема Re: Мухаха. Газ пикаят на Вардаронови [re: DannyDeVito]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано05.04.21 15:52



Боже, Боже...



Не го мислиш сериозно.


Б.Б. имаше и има харизма и полит нюх. Казвал съм го. Но за другите неща си е въздух под налягане и внимателно изграждан медиен образ. В началото промотиран умишлено от всички с влияние. Включителнио и медийно. Всички работеха за фалшивия му образ на спасител - от тимаджиите, до Учиндолския и Краси Гергов, Шиши и котараците.

Просто нашият селски по душа народ има нужда от такъв архетип. Лошото е, че преди беше Борис Трети, а сега един зле образован пожарникар, типаж "Бай Тошо".

Не може да се каже, че всичко в ерата "Б.Б." е било лошо. Но не сме цъфнали и вързали.

Редактирано от goga на 05.04.21 15:58.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: komitaO3]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано05.04.21 15:57



БСП наистина е една изживяна партия, поне във вида в който е, поне във вида който я превърна едно време Луканов и Лилов, та след това през Станишев и Корнелия. Още пред 25 години беше ясно, че тоя електорат леко по-леко ще си отиде, а друг освен внуците няма. Добре, ама внуците кой фалира, кой се пропи, кой избяга по Америка, останалите се поомешаха със сиромасите, та вече никакви ги няма.
Всички в момента подценяват Биби, но едно не могат да разберат - народа, говоря за масовият народ си го харесва и пак ще си го потърси. Тоя арбайтен от странство дето гласува за Слави повече едва ли ще повтори, така че аз не съм убеден, че на едни следващи извънредни избори ще ги спечели, напротив, мисля, че доста надолу ще отиде.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: DannyDeVito]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано05.04.21 16:00



Да, поне това е хубавото: БСП отива на бунището на историята. заслужено.



Тема Re: Мухаха. Газ пикаят на Вардаронови [re: goga]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано05.04.21 16:01



много малко вероятно ми се вижда това. а ако се отива към нови избори, македонисткия въпрос изчезва от дневния ред поне до догодина по това време.

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: goga]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.04.21 16:04



На мен БСП пък не ми пречи, даже бих оценила това, че е единствената голяма истинска (т.е. не лидерска) партия у нас, което не е малко; ама виж, от ББ малко ме е срам, както и от бай Тошо впрочем. Не че са злодеи, просто са прости.



А за политическия нюх специално на ББ - няма начин да го няма, иначе нямаше да се задържи толкова време. Независимо от другите фактори в негова полза, ако ги е имало.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Тема Re: Мухаха. Газ пикаят на Вардаронови [re: DannyDeVito]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано05.04.21 16:38



Според мен много добре стана, че Трифонов излезе втори. Така няма да може да се възползва от ролята на Златен пръст, а ще трябва да доказва някаква политика. Най-вероятно ще получи и мандат за правителство. И тогава най-добре ще лъсне същността на проекта му.

***
11




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.