Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 28.04.24 
Музикални
   >> Madonna
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Мъжете - фенове на Мадона  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано01.03.07 16:16



Моля модератора да не трие... Това не е спам с цел кавги. Това е въпрос, който си задавам от много години насам.

Мадона е предимно гей икона, това е ясно. Жените я харесват, защото искат да са преуспели кучки като нея... и това е ясно.
Но как, по дяволите, Мадона може да има хетеросексуални фенове от мъжки пол? Какво й харесват? Тя не е красавица. Няма пищни форми, по каквито те примират. Музиката и танците й са на... да речем, приемливо ниво, но нищо изключително... Наистина не разбирам.

Моля ви, хетеросексуални фенове от мъжки пол... Моля те, Нинджо, кажете ми с какво ви привлича толкова персоната Мадона.





Тема Re: Мъжете - фенове на Мадона [re: LOCKY_]  
Авторxeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 17:40



Егати тъпия въпрос. Погледни я и сам си отговори!




Е това ако не са пищни форми, какво са? Е да, не са сланините на Марая Кери!















Тема Re: Мъжете - фенове на Мадона [re: LOCKY_]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано02.03.07 00:33



Нали певиците не се гледат, а се слушат :) лично на мен мадона ми харесва като явление. Абсолютен маркетингов продукт. Има много какво да научим от нея. Когато иска внимание - има го. Когато иска публика - има я. Когато иска да разклати обществото - клати го. слушането ми на мадона започна като контра на сестра ми и един приятел. тя беше луда фенка на ейс ъв бейс, а той - на ди джей бобо. аз пък избрах мадона. това бяха нещо като състезателни коне за нас. всеки заложи на един кон и се кефеше когато побеждава. е, моят кон още се състезава, а другите ги застреляха :) друго си е да заложиш на А група :)

Върнете ми джиесема (и четирите годишни времена)!


Тема Re: Мъжете - фенове на Мадона [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано02.03.07 13:21



Даааа, сравнението на Мадона с кон е повече от уместно... Колкото и да се чекне, на тези снимки си е един доста изтормозен... кон.



Нинджа, никой от другите коне не е застрелян, повярвай ми. Това че Мадона е възможно най-комерсиалната от своите колеги по възрастова група, не я прави номер едно сред тях.
Аз сега за първи път чувам, че музиката е състезание.
Принс например, издава всяка година по един уникален албум. Милиони хора му се радват и ще продължават, защото той е просто значението на думата "музика". Това че не облякъл розово трикенце и по концертите не се провесва от кръстове, прави ли го "Б" група?... В музиката той е даже над "А" група, защото е извънземен.
В какво Мадона е кон победител? По продажби?... Че Майкъл Джаксън и Бийтълс са по-продавани от нея.
Кариерата ли и е много дълга? Ами ще се радвам да има номер едно хит на 52, както беше случая с Шер, или пък да продължи да се харчи като за световно, когато е вече на 60, както го правят Барбара Стрейзънд и Даяна Рос.

Мадона е "А" група единствено в скандалите и провокациите... Само че Бритни е на път да я пребори. Живота й е доста по-интересен от този на Мадона... кризи, бракове, деца на килограм, алкохолизъм... все интересни неща. Освен това Бритни е вече с една гола глава напред. Определено й стиска да провокира повече. Дано да е така, защото именно тя е единствената конкуренция на Мадона в своеобразната й ниша в шоубизнеса, и аз ще се радвам да се окаже по-изобретателна.

Друга конкуренция Мадона няма... Както ти сам каза "Нали певиците не се гледат, а се слушат :)"... Точно така певиците се слушат и слава на Бога, има достатъчно от тях.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от LOCKY_ на 02.03.07 13:22.</EM></FONT></P>

Редактирано от LOCKY_ на 02.03.07 13:23.



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадона [re: xeтepocekcyaлeн]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано02.03.07 13:56



На снимките Мадона изглежда като застаряваща лелка, която полага неистови усилия да изглежда добре до своя млад съпруг, на когото определено му личи младостта



А тези гърди......тц, вЪобще не са пищни

"Днес паролата е"забравете, не размишлявайте!" Е.М.Ремарк

Тема Re: Мъжете - фенове на Мадона [re: moon_flower]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 14:37



А тези гърди......тц, вЪобще не са пищни

Даааам, не са пищни за шофьорите на тирове. Е, друго си е да видиш огромните, но провиснали като щори цици на Марая!





Тема Re: Мъжете - фенове на Мадона [re: Xeтepocekcyaлeн]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано02.03.07 14:49



Ще ме извиниш, но хем са малки, хем са провиснали.
За женската анатомия няма да спорим, защото имам мааалко повече поглед върху нея от тебе



"Днес паролата е"забравете, не размишлявайте!" Е.М.Ремарк

Тема Re: Мъжете - фенове на Мадона [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 15:02



Нинджа, певиците се и гледат освен, че се слушат. Ако не беше така, никоя от тях не би си показала носът извън звукозаписното студио. Ако не се гледаха, защо тогава една папарашка снимка струва хиляди?

Защо хората се тълпят пред хотелите, където отсядат звездите, пред къщите им, по летищата, където кацат...за да ги видят разбира се!

Малко са тези, които се крият заради външният си вид. Сега се сещам за най-великолепният глас, който някога съм чувал - този на Нана Хедин. Беше ми любопитно да видя как изглежда. Намерих снимка и...бях силно разочарован. Та тя е една огромна буца лой!!! Грозна като смъртта! Е, какво от това, че има невероятен глас, след като е по-грозна и от Квазимодо!?

Що се отнася до Мадона - да, тя може и да е застаряваща, но уникално красива лелка. Всички ще стигнем до нейната възраст, но колко от нас ще изглеждат така!?

И понеже някой спомена за Шер...ето я как изглежда в момента! Само може да си мечтае за външността на Мадона!






Тема Re: Мъжете - фенове на Мадона [re: moon_flower]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 15:06



Провиснали? Хахахахахахахаха



Разбира се, че всеки има право да няма вкус. Интересно ми е как така реши, че имаш мааалко повече поглед върху нея от мен?


ПП: Сетих се и друго...ако под "пищно" разбираш дебелият гъз на Дженифър Лопез...да, в такъв случай Мадона не е пищна!



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадона [re: moon_flower]  
АвторViper (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 16:04



Ще ме извиниш, но хем са малки, хем са провиснали.
За женската анатомия няма да спорим, защото имам мааалко повече поглед върху нея от тебе.



Хохохохохо!

Факта, че Очевидно ти имаш цици, не ти дава право да твърдиш, че разбираш от анатомия и можеш да коментираш кое е красиво и кое не. Женското тяло е такова каквото е, за да го харесваме ние мъжете - не, за да му се любувате вие в огледалото. Жена да каже на друга жена, че е красива? Оооо, моля те...няма такова нещо. На това му се вика женска завист и злоба. Така, че моля те не ни занимавай със женското си мнение, най-малкото, защото темата е: Мъжете - фенове на Мадона




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.