Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 15.05.24 
Музикални
   >> Madonna
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Мъжете - фенове на Мадона  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано01.03.07 16:16



Моля модератора да не трие... Това не е спам с цел кавги. Това е въпрос, който си задавам от много години насам.

Мадона е предимно гей икона, това е ясно. Жените я харесват, защото искат да са преуспели кучки като нея... и това е ясно.
Но как, по дяволите, Мадона може да има хетеросексуални фенове от мъжки пол? Какво й харесват? Тя не е красавица. Няма пищни форми, по каквито те примират. Музиката и танците й са на... да речем, приемливо ниво, но нищо изключително... Наистина не разбирам.

Моля ви, хетеросексуални фенове от мъжки пол... Моля те, Нинджо, кажете ми с какво ви привлича толкова персоната Мадона.





Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Авторxeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 17:40



Егати тъпия въпрос. Погледни я и сам си отговори!




Е това ако не са пищни форми, какво са? Е да, не са сланините на Марая Кери!















Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано02.03.07 00:33



Нали певиците не се гледат, а се слушат :) лично на мен мадона ми харесва като явление. Абсолютен маркетингов продукт. Има много какво да научим от нея. Когато иска внимание - има го. Когато иска публика - има я. Когато иска да разклати обществото - клати го. слушането ми на мадона започна като контра на сестра ми и един приятел. тя беше луда фенка на ейс ъв бейс, а той - на ди джей бобо. аз пък избрах мадона. това бяха нещо като състезателни коне за нас. всеки заложи на един кон и се кефеше когато побеждава. е, моят кон още се състезава, а другите ги застреляха :) друго си е да заложиш на А група :)

Върнете ми джиесема (и четирите годишни времена)!


Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано02.03.07 13:21



Даааа, сравнението на Мадона с кон е повече от уместно... Колкото и да се чекне, на тези снимки си е един доста изтормозен... кон.



Нинджа, никой от другите коне не е застрелян, повярвай ми. Това че Мадона е възможно най-комерсиалната от своите колеги по възрастова група, не я прави номер едно сред тях.
Аз сега за първи път чувам, че музиката е състезание.
Принс например, издава всяка година по един уникален албум. Милиони хора му се радват и ще продължават, защото той е просто значението на думата "музика". Това че не облякъл розово трикенце и по концертите не се провесва от кръстове, прави ли го "Б" група?... В музиката той е даже над "А" група, защото е извънземен.
В какво Мадона е кон победител? По продажби?... Че Майкъл Джаксън и Бийтълс са по-продавани от нея.
Кариерата ли и е много дълга? Ами ще се радвам да има номер едно хит на 52, както беше случая с Шер, или пък да продължи да се харчи като за световно, когато е вече на 60, както го правят Барбара Стрейзънд и Даяна Рос.

Мадона е "А" група единствено в скандалите и провокациите... Само че Бритни е на път да я пребори. Живота й е доста по-интересен от този на Мадона... кризи, бракове, деца на килограм, алкохолизъм... все интересни неща. Освен това Бритни е вече с една гола глава напред. Определено й стиска да провокира повече. Дано да е така, защото именно тя е единствената конкуренция на Мадона в своеобразната й ниша в шоубизнеса, и аз ще се радвам да се окаже по-изобретателна.

Друга конкуренция Мадона няма... Както ти сам каза "Нали певиците не се гледат, а се слушат :)"... Точно така певиците се слушат и слава на Бога, има достатъчно от тях.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от LOCKY_ на 02.03.07 13:22.</EM></FONT></P>

Редактирано от LOCKY_ на 02.03.07 13:23.



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: xeтepocekcyaлeн]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано02.03.07 13:56



На снимките Мадона изглежда като застаряваща лелка, която полага неистови усилия да изглежда добре до своя млад съпруг, на когото определено му личи младостта



А тези гърди......тц, вЪобще не са пищни

"Днес паролата е"забравете, не размишлявайте!" Е.М.Ремарк

Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: moon_flower]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 14:37



А тези гърди......тц, вЪобще не са пищни

Даааам, не са пищни за шофьорите на тирове. Е, друго си е да видиш огромните, но провиснали като щори цици на Марая!





Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Xeтepocekcyaлeн]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано02.03.07 14:49



Ще ме извиниш, но хем са малки, хем са провиснали.
За женската анатомия няма да спорим, защото имам мааалко повече поглед върху нея от тебе



"Днес паролата е"забравете, не размишлявайте!" Е.М.Ремарк

Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 15:02



Нинджа, певиците се и гледат освен, че се слушат. Ако не беше така, никоя от тях не би си показала носът извън звукозаписното студио. Ако не се гледаха, защо тогава една папарашка снимка струва хиляди?

Защо хората се тълпят пред хотелите, където отсядат звездите, пред къщите им, по летищата, където кацат...за да ги видят разбира се!

Малко са тези, които се крият заради външният си вид. Сега се сещам за най-великолепният глас, който някога съм чувал - този на Нана Хедин. Беше ми любопитно да видя как изглежда. Намерих снимка и...бях силно разочарован. Та тя е една огромна буца лой!!! Грозна като смъртта! Е, какво от това, че има невероятен глас, след като е по-грозна и от Квазимодо!?

Що се отнася до Мадона - да, тя може и да е застаряваща, но уникално красива лелка. Всички ще стигнем до нейната възраст, но колко от нас ще изглеждат така!?

И понеже някой спомена за Шер...ето я как изглежда в момента! Само може да си мечтае за външността на Мадона!






Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: moon_flower]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 15:06



Провиснали? Хахахахахахахаха



Разбира се, че всеки има право да няма вкус. Интересно ми е как така реши, че имаш мааалко повече поглед върху нея от мен?


ПП: Сетих се и друго...ако под "пищно" разбираш дебелият гъз на Дженифър Лопез...да, в такъв случай Мадона не е пищна!



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: moon_flower]  
АвторViper (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 16:04



Ще ме извиниш, но хем са малки, хем са провиснали.
За женската анатомия няма да спорим, защото имам мааалко повече поглед върху нея от тебе.



Хохохохохо!

Факта, че Очевидно ти имаш цици, не ти дава право да твърдиш, че разбираш от анатомия и можеш да коментираш кое е красиво и кое не. Женското тяло е такова каквото е, за да го харесваме ние мъжете - не, за да му се любувате вие в огледалото. Жена да каже на друга жена, че е красива? Оооо, моля те...няма такова нещо. На това му се вика женска завист и злоба. Така, че моля те не ни занимавай със женското си мнение, най-малкото, защото темата е: Мъжете - фенове на Мадона



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Xeтepocekcyaлeн]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано02.03.07 17:25



Не знаех, че гърдите са отзад, на дупето.....

ама карай да върви.

А Мадона ...помня я , когато направи първите си крачки в шоубизнеса, нарочно не казвам музиката, първите й клипове.....

"Днес паролата е"забравете, не размишлявайте!" Е.М.Ремарк

Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Viper]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано02.03.07 17:34



Просто не се стърпях , като видях снимките и коментара над тях.

Е това ако не са пищни форми, какво са

Нещо си противоречите, вие , мъжете.Извинявай, че това не са твои /Ваши думи... но, моля, Ви, бъдете последователни



"Днес паролата е"забравете, не размишлявайте!" Е.М.Ремарк

Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: moon_flower]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 17:54



Оооооо, слънце...нали не мислиш, че съм вчерашен пишлегар?

Не съм на 15 години...доооооста повечко са и със сигурност съм видял Мадона доста преди теб. Имам даже и две от книгите и с голи снимки. Познавам тялото и по-добре от собственото си така, че не ставай смешна с тези изявления за провисналите цици!

Освен нея съм виждал и доооооста други жени по цици и повярвай ми, много малко от тях изобщо можеха да се сравняват с Мадона, а още повече да са и по-добри!



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Xeтepocekcyaлeн]  
АвторBrother ln Arms (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 18:30



Ха, кой не знае, че на Марая Кери силиконът и пластичните операции са й в повече!

Тя силикон си е сложила, но за жалост не са измислили още как да й сложат малко мозък, поне да не се блъскат бръмбарите като колички в празната й глава!
За сметка на това Мадона няма никакви пластични операции, но какво да се прави, на някои хора Бог просто дава повече, отколкото на други, трябва да има баланс в природата... А при Мадона Бог просто се е олял - давал, давал, та направо се забравил...
А за теб, мила, като толкова критикуваш Мадона, дай да те видим теб как изглеждаш - пусни снимчица!



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Xeтepocekcyaлeн]  
Автор~Mother~F*CKER~ (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 19:23






Майко мила, какво бедро ти вади момичето! Които не харесва Мадона, да си ходи. Така или иначе, колкото и да се пукате от яд, та още си е Мадона. И никога няма да спре да бъде Кралицата.



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано02.03.07 20:38



Ставаше въпрос за художествено сравнение, а не за буквално, но кой както го разбира

Никой от другите коне не е застрелян? Че къде са ейс ъв бейс и ди джей бобо? не и на пистата :)
Що се отнася до трикцето - принс има достатъчно снимки в трикца (в които за разлика от мадона, не прилича на човек, а по-скоро на лилипут, показван по разни фрийк шоута) и да, принс е в Б-група, в групата на "прекрасните, но недооценени изпълнители, които все от нещо страдат, щото на кривата ракета космосът й крив" :)))
Иначе да - Мадона вече отдавна е оставила жените зад гърба си и сега се конкурира само с групи и мъже. Скоро и там ще стане победител. Със сигурност като характер е по-голям мъж от Майкъл. Дори на визия го докарва :) не че е трудно да си по-мъжествен от Майкълесата :)
Бритни ми е любимка, но трябва да призная, че тя и Глория трябва да направят нещо спешно, за да върнат кариерите си. Историите с Бритница не са скандали, а проява на лош вкус, защото да си мърла и повлекана не е скандално, а смешно и това не провокира, а буди съжаление. В този смисъл Бритни повече прилича на Марая - отчаяна от живота звезда, която решава да си покаже цомбите, а после да си тегли ножа (или да се пропие).

Върнете ми джиесема (и четирите годишни времена)!

Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Xeтepocekcyaлeн]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано02.03.07 20:41



твърдението, че певиците се слушат, а не се гледат е на локи, не мое. :) само му го припомням :)

Върнете ми джиесема (и четирите годишни времена)!


Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано02.03.07 21:06



Въпросът ти е какво харесваме в Мадона в сексуално-полово отношение, нали така?
Ами това, че има едно изключително топло женствено излъчване - излъчване на жена, а не такова на проституеса!!!
А мен ми е по-странно какво толкова гейовете харесват в нея, ама тази тема май е разисквана вече.


† Cum sanctis tuis in aeternum: quia pius es

Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: MadMaster]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано03.03.07 03:02



Отговарям на всички ви



Нерегистрирани приятелю, не ми разправяй, че познаваш тялото й по-добре от своето, защото това никак не е чудно... Всички го познаваме до болка това прословуто, видиш ли, тяло... Само дето на някои от нас не ни харесва. Никак не е секси, когато една мъжеподобна и доста добре окосмена миньонка, реши да се обзаведе с мускули и жили като балерина от Болшой. Заоблените женски форми винаги са привличали повече мъжките погледи, отколкото анорексичните кокаляци на миниатюрните травестити.

Нинджа, кое те кара да мислиш, че Принс се оплаква от нещо в кариерата си, и че изобщо му е хрумвало, че Мадона му е конкуренция... Както вече казах, единствената конкуренция на Мадона е Бритни, понеже е също толкова талантлива и също толкова сдържана и прилично облечена. На Принс не му пука, че има Мадона, разбираш ли? На Майкъл също не му пука... нито пък на Марая. Те не се състезават на тая писта просто. Те са целунати от Бог и не е нужно да умуват денонощно как да продадат дисковете си с помощта на евтини провокации.
Щом се връзвате на водевилите на госпожа Ричи, и заради това я мислите за номер едно, няма проблем... Само ще ви помоля да я сравнявате с подобни на нея, а не с певци, музиканти и танцьори, които са феноменални в това, което правят. Мадона е феномен единствено и само в маркетинга. Нека се продава там, пък да остави музиката на други.



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: ~Mother~F*CKER~]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано03.03.07 03:12



Така или иначе, колкото и да се пукате от яд, та още си е Мадона. И никога няма да спре да бъде Кралицата.

Съжалявам, но не мога да пукам от яд, когато някой е висок 154 см, понеже аз съм 181.


Когато някой е на 50 години, защото аз съм на 30
Когато някой има крива цепка, вместо уста, защото моите устни са просто прелестни
И когато нечия вагина е по-известна от Мел Гибсън и Тадж Махал взети заедно, понеже нямам навика да развявам пишката си като знаме из пресата и телевизията

Никакъв яд... просто ми е интересно какво един мъж може да намери в... жена (айде) като нея! Гайчо е ебати тъпото парче... Да живееш с баба си, която на всичкото отгоре е и зла... Е, това наистина не го разбирам.



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано03.03.07 11:59



Принс, Марая, Майкъл и Шер са имена от твоите постинги. Напълно съм съгласен, че те не са конкуренция на Мадона.


Кое ме кара да мисля, че Принс се оплаква от кариерата си - надписът му "роб" на съсухреното му, кокалесто тяло, дълго едва 152 см. И не, не ме е яд на Принс поради същите причини, които ти изтъкна като оправдание, че не те е яд на Мадона. Нещо повече - аз съм по-висок и по-млад от теб, което по твоята логика би означавало, че Принс ми е хептен през копулативния орган :))) честно казано ако ти не ги споменаваше, отдавна да съм ги забравил. Твоите любимци може да са явления в музиката, но Мадона е явление в поп-културата като цяло.

Върнете ми джиесема (и четирите годишни времена)!

Редактирано от Дeбeлorъз_Hинджa на 03.03.07 12:00.



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 16:49



LOCKY_, не знам на кой свят живееш, но малко си се объркал. Заоблените (свински) женски форми са били ценени в началото на миналия век. От края на 20-ти век, модата е друга и тя се нарича ФИТНЕС. Не виждам нищо лошо в едно добре поддържано спортно женско тяло. Даже е за предпочитане пред огромни любовни дръжки, липса на талия, мазен и провиснал задник в, който са забити два хамбургски салама - така наречените "крака", липсата на брадичка и двойна гуша, силиконови цици тип "страстта на тираджията", както и бузи на хамстер....


Ще ме прощаваш, но такъв добитък като този на снимката, за мен не е секси! . Даже напротив - изпитвам погнуса!




Казваш, че на Принс, Майкъл и Марая не им пука за Мадона? Напротив пука им и то доста. На това му се казва завист и избиване на комплекси. Защо Майкъл има толкова пластични операции? Защо иска да е бял? Защо Марая си сложи силикон? Защо се снима в Плейбой? Защо вече излиза на сцената полугола (виж снимката)? Принс изобщо не искам да го коментирам, защото то е жалко подобие на човешко същество, което даже на сегашната си достолепна възраст, все още не е открило своето истинско АЗ.

Казваш, че са целунати от Бог и не е нужно да умуват денонощно как да продадат дисковете си с помощта на евтини провокации...ама те точно това правят. Нима Майкъл и Принс приличат на мъже? Ами обвиненията за педофилия към Майкъл? Ще ме прощаваш, но това си е чист маркетинг и реклама от най-долнопробен вид. Очевидно, когато ги е целувал, Бог е бил пиян. Не искам и да чувам за 7-те октави в гласа на Марая, защото очевидно е, че женицата не успява да ги овладее и в повечето случаи, пеенето и заприличва на вой на полицейска сирена!

За едно нещо обаче си прав. Те не се състезават на тая писта. Да, така е, защото...не могат да го направят. Ще откликнем и на молбата ти да не ги сравняваме с Мадона. Не можем да ги сравняваме, защото тя е идол. Мадона е икона. Тя е кралицата на поп-а и както казва Нинджата...Твоите любимци може да са явления в музиката, но Мадона е явление в поп-културата като цяло. Не знам дали скоро си влизал в дискотека, но дори и днес продължава да се върти парче на Мадона от преди 21 години. Това е La Isla Bonita. Тази песен (и не само тя) винаги ще остане в аналите на музиката, колкото и на теб това да не ти харесва.



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: moon_flower]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 17:19



Ще ме извиниш, но хем са малки, хем са провиснали.


Мдаааам, е на това му се викат "грозни" цици!










Наистина си много обсебена на тема цици. Може би има причина?
Май избиваш комплекси, а?!



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Xeтepocekcyaлeн]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано03.03.07 18:17



Грешиш

... Харесва ми това, че Мадона има вечни хитове като Бонитата, но не харесвам жилите и кокалите й, а темата е за това.
Снимката на Марая е отвратителна, но сега тя вече далеч не е толкова дебела... за разлика от Мадона, която продължава да е все така нискостеблена и жилеста.
Майкъл има пластични операции на носа, защото носът му е бил ужасно грозен, сегашния е сто пъти по-добър... Що се отнася до белотата му, това нещо се нарича витилиго. Едни имат косми навсякъде, други витилиго, никой не е съвършен... Не бих искал да издирвам общопризнати гнусни снимки на Мадона, макар че за мен повечето са гнусни.
Грозна е и точка. Мъжеподобна е, и е дърта. По корем да се опнеш, това е положението. Всеки има право на лош на вкус, така че няма да коментирам твоя.
Що се отнася до твърдението за "явление в поп-културата като цяло", всеки фен може дарича идолите си както си поиска. Това изобщо не е критерии за универсалност. За повечето хора на планетата, Мадона е просто един бездарен парцал, който цял живот се гологъзи, понеже няма какво друго да покаже от себе си.

Принс... Цъ, Принс няма да го коментирам с фен на Мадона, защото е обидно. Принс е музика, Мадона е водевил... Къде виждаш място за сравнение. Аз поне не виждам.

Няма повече да споря. Радвайте се на пеещия траверс и на космите и жилите му, ама слезте на земята. Тази жена не е красива, не може да пее, не може да танцува, и не е приятна като излъчване... Единственото нещо, което крепи кариерата й е бяс, да се докаже на всяка цена и да покаже на света, че може да си известна и богата, без да имаш абсолютно никакви природни дадености. Евала за това! У нас, на такива като нея им викат чалгаджийки.



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 19:38



Възможно е вече Марая да не е толкова дебела, но само и благодарение на пластичните си операции, които не са тайна за никого. Не харесваш жилите и кокалите на Мадона? А нима има човек без кокали? Ха-ха

Просто Мадона има спортно тяло без операции...това е.
Майкъл имал пластични операции на носа? Мило мое момче...той има операции по цялото тяло, не само на носа. Това със витилигото е много изтъркан лаф и вече не върви. Имам доста големи познания по анатомия и биология и искам да ти кажа, че няма човек на тази планета болен от витилиго, на когото 100% от тялото да са обезцветени. Повярвай, че просто е избелвал кожата си навсякъде...това е положението. В случай, че си забравил как е изглеждал, ето ти една снимка. Носът е различен, веждите също, скулите, брадичката, овала на очите...просто всичко!!!





Да, прав си всеки има право на лош вкус, но не мисля, че имаш право да коментираш моя след като харесваш Марая, Принс (природното недоразумение) и Шер. А като споменах Шер, май не си видял по-горе на какво прилича в момента! Ето я:





След като харесваш този добитък, не виждам смисъл да говорим изобщо за вкус!

Цитат:
Що се отнася до твърдението за "явление в поп-културата като цяло", всеки фен може дарича идолите си както си поиска. Това изобщо не е критерии за универсалност. За повечето хора на планетата, Мадона е просто един бездарен парцал, който цял живот се гологъзи, понеже няма какво друго да покаже от себе си.

Прав си, всеки фен може дарича идолите си както си поиска и ти точно това правиш за Марая, Принс, Майкъл и Шер (предполагам имаш и други)...наричаш ги певци! Що се отнася до втората част на цитата, за щастие много МАЛКО хора на планетата мислят така и това е ОЧЕВАДНО...просто трябва да почетеш малко повечко. Предполагам не си запознат и, че има дисциплина в един университет (в момента не се сещам кой, но ще го потърся и ще пиша пак), която се казва "Творчеството на Мадона", в която студентите изучават музиката и?!

Както и да е. Прав си и за още нещо (май много почнах да се съгласявам), и аз също повече няма да споря за глупости. И по корем да се опнеш фактите са си факти. Мадона е красива, танцува перфектно, пее добре, има невероятно излъчване и перфектно спортно тяло и доказателство за това са милионите нейни фенове по света. Ако си мислиш, че изпълнител може да се задържи 24 години на върха само с "бяс" и никакви "природни дадености", спомни си за Саманта Фокс, Сабрина и още една камара певци, които залязоха въпреки, че имаха такива природни дадености!



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Xeтepocekcyaлeн]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано03.03.07 19:41



Извинете ме отново, че се намесвам в чисто мъжкия ви разговор, но мисля че на тази снимка Мадона изглежда чудесно, женствена и чувствена.Просто подбирайте подходящите снимки.

Това, за да опровергая женската завист





"Днес паролата е"забравете, не размишлявайте!" Е.М.Ремарк

Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: moon_flower]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 20:14



Просто подбирайте подходящите снимки.

Умишлено сложих тези снимки, защото са снимани буквално преди дни (актуални), а и по тях не е играл Фотошоп. Въпреки това на тях добре се вижда, че Мадона продължава да си бъде красива и такава ще си остане...FOREVER!





Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Xeтepocekcyaлeн]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 20:22



Намерих го. "Университета на Куйнсланд".




The School of Music at The University of Queensland is recognised as one of Australia's leading music institutions. Over the last decade it has played an increasing role within the music discipline nationally and now holds a leading position in graduate studies, in composition, music education, twentieth century music and music therapy. Other areas of specialisation include musicology and practical studies. Staff members of the School are acclaimed nationally and internationally as performers, teachers, composers and researchers.


Bachelor of Arts students may build a single or double major from two MUSC course entry points (depending on existing musical knowledge) as part of their degree. The popular music courses, "From Elvis to Madonna", "Madonna in Popular Culture", and "Introduction to Music Technology" attract both international and domestic students as no previous musical knowledge is required for any of these courses.







Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Авторwalk man (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 00:19



Отговора е само един единствен : простио няма такива !



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано04.03.07 12:06



Ясно е, че темата е провокация, в което няма нищо лошо, имайки предвид нуждата от такава в този неприятен за кулба момент. Самият въпрос е тенденциозен.
"Какво й харесват? Тя не е красавица. Няма пищни форми, по каквито те примират. Музиката и танците й са на... да речем, приемливо ниво, но нищо изключително... "
Ако хетеросексуалните избирахме изпълнителите си по красота и женски прелести, групи като Сеполтура и Айрън Мейдън нямаше да имат жив фен, че даже и мъртъв. Още по-малко пък следва да ни привличат танците (предполага се, че коравите пичове не танцуват ама хич).
Красотата е изключително субективна категория. Сигурен съм, че ти не харесваш и Памела Андерсън, Ейша Карера или Джена Джеймисън.

Аз лично не гледам на Мадона като на жена. Прекалено силна, независима и непокорна ми е. Предпочитам някоя слаба и беззащитна блондинка, която да закрилям и управлявам Харесвам Мадона като явления в поп-културата, а тя безспорно е такава. Още преди десет години, когато бях ученик, тя присъстваше в учебника по съвременна история. Сега не знам как е, вероятно там е и Марая, въпреки, че ме съмнява. Мадона обаче е явление, изучавано, класифицирано и изследвано. Тя е в учебниците, музеите за съвременно изкуство, в университетите. В един друг клуб, където се вихреха спорове относно качествата на Мадона, една нет-приятелка, жена с изключителен талант, се яви с един постинг: "Мадона е веднъж". Това е. Дали ти я харесваш или не, дали я плюеш, сравняваш, раздираш, осмиваш за нея е без никакво значение. Тя едва ли подозира за съществуването ни, за съществуването на дира или който и да е друг бг форум. Цялата тази отрицателна енергия има значение само за теб, за нас. Мисля, че изгуби достатъчно приятелства точно заради тази отрицателна енергия. Изгуби достатъчно време, за да си доказваш всеки ден, че Мадона е онази зла вещица, виновна за толкова твои негативни емоции, онази кокалеста баба, която ти дълбоко, а и не чак толкова дълбоко, в себе си харесваш, но не можеш да си позволиш да е така. Позволи си да харесваш Мадона. Дори и само за да можеш да харесваш всички останали. Какво се получава сега? Не можеш да кажеш и две думи за която и да е друга певица, без да включиш нещо заядливо за "оная курва". Принизяването на Мадона не прави другите певици по-добри. Прави теб по-неудовлетворен. Ако наистина не я харесваш, просто смени канала. Някъде със сигурност прожектират друг филм. :)

Върнете ми джиесема (и четирите годишни времена)!

Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано04.03.07 12:15



"Грозна е и точка." би трябвало да се чете "Грозна МИ е и точка". За щастие или нещастие ти не си арбирът елегантарум :)
"За повечето хора на планетата, Мадона е просто един бездарен парцал, който цял живот се гологъзи, понеже няма какво друго да покаже от себе си. " Това няма как да знаем, тъй като не можем да интервюираме всички хора на планетата. Както се казва - не мога да спя с всички жени на планетата, но поне мога да опитам :)

"Къде виждаш място за сравнение. Аз поне не виждам." Принс го буташ ти. Аз лично дори не бих се сетил за него, защото да, няма място за сравнение. Ето, пак изпадаме в ситуация да се повтаряме. Подобни теми могат да бъдат на принципа на копи-пейст. Ти си копираш стари изказвания, а ние копираме наши отговори. Хем пести време, хем има провокация. Керванът си върви, кучетата си лаят.

"Няма повече да споря. Радвайте се на пеещия траверс и на космите и жилите му, ама слезте на земята. " Тук получавам деже вю




"Единственото нещо, което крепи кариерата й е бяс, да се докаже на всяка цена и да покаже на света, че може да си известна и богата, без да имаш абсолютно никакви природни дадености" - бесни и бездарни кучки под път и над път. защо обаче само мадона е успяла? явно има и още нещо :)


"У нас, на такива като нея им викат чалгаджийки." основната разликата между мадона и чалгаджийките е, че докато едните са продукт на всеизвестна схема, мадона е продукт на себе си, на собствения си талант и интелект.

Върнете ми джиесема (и четирите годишни времена)!

Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 13:50



Съгласен съм с Нинджата.

Няма какво да се каже повече!



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: moon_flower]  
АвторViper (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 09:36



Извинете ме отново, че се намесвам в чисто мъжкия ви разговор, но мисля че на тази снимка Мадона изглежда чудесно, женствена и чувствена.Просто подбирайте подходящите снимки.

Това, за да опровергая женската завист.



Я да видим, кой сега е подбрал неподходяща снимка!

Доста е старичка. Ето едни от последните!








Нима не е възхитителна?



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Viper]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано05.03.07 11:00



На последните снимки е като един доста добре пепариран... мъртвец.
Наистина не разбирам, как можете да намирате нещо като нея за жена, камо ли пък за привлекателна.

И Нинджа, не мисля че изгубих приятелства заради плюенето ми по Мадона. За истинските ми приятели, аз съм повече от отношението ми към Мадона, Принс или Марая Кери. Ето тази разлика е нужно да се прави. Който не я прави... ами да пътува.

"Силна жена" била... Според мен е силен киборг. Съмнявам се, че секс с нея би могъл да достави удоволствие някому. Като я гледах още в "Блонд Амбишън" как притреперваше и как жилите й се изопваха и стягаха, когато уж трябваше да излъчва сексапил, направо я съжалих... Кой я излъга нея, че е секси? Секси е Джанет. Бритни е секси. Мадона е преднамерено сексуална, но не и секси.
Ето ви още една фалшива легенда. Изгради цялата си кариера върху сексуалност, която дори не е в природата й... Не ли жалка?

Редактирано от LOCKY_ на 05.03.07 11:06.



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано05.03.07 17:35



това за приятелствата е мое залитане, в крайна сметка не съм аз този, който ще ти прави равносметки :)
а сега накратко: друг добре препариран мъртвец е марая кери на фотосесията си за световно неизвестната марка дрехи, която рекламира. вероятно в момента фотографите са на вълна мъртъвци :) джанет е не по-малко мускулеста от мадона.
"не е ли жалка" - реторично питане в цалята му прелест :)
тъй като и двамата знаем, че подобни постинги и обяснения няма да накарат нито теб да залюбиш мадона, нито нас да я презрем, лично за мен темата е приключена.

Върнете ми джиесема (и четирите годишни времена)!


Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано05.03.07 18:44



Прав си, миличък!


Любете си я. Може да е грозна, мъжествена и бездарна, но пък ви е дала много емоции. Кой съм аз, че да искам да ги загърбите... И на мен ми е дала, но не я понасям, защото ми е отвратяга. Както на вас пък Майкъл ви е отвратяга.
Темата е приключена. Не смятам повече да й злобея. Днес е прекрасен ден. Видях последните снимки на Майкъл, на които той е просто неузнаваем. Толкова съм щастлив, че лицето му е наред, че ако ми се появи тая кучка, Мадона отнякъде ще я разцелувам по дръгливия задник



Мойто човече отново е красиво Мен повече нищо не ми трябва, освен нов албум от него.... Па и от бабата на попа, кво толкова.



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 20:32



Хахахаха...Марая е ена от най-слабите певици! Хахахаха




Osbourne, Carey and Dion named worst singers ever


Ozzy Osbourne, Mariah Carey, and Celine Dion have been branded the "worst singers of all time".

The poll, carried out by music magazine Q, lauds Elvis Presley as "the greatest voice of all time", but singles out popular stars such as Dion and Carey for their vocal inability.

The judging panel says, "(Mariah Carey) may have an 100-octave range and the ability to sing so loudly that birds' nests fall from tress, but that doesn't make it right.

"(Celine Dion) grinds out every note as if bearing some grudge against the very notion of economy."

But the magazine's most scathing remarks are reserved for former Black Sabbath frontman Osbourne, who "now sings like he speaks - this may be a cause for sympathy but not for buying his albums".

Yoko Ono, Limp Bizkit star Fred Durst and "any death metal singer" were also among those criticised for their singing.




Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Xeтepocekcyaлeн]  
Авторicetoo_pzz (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 20:44



Ето статията.







Mariah Carey is castigated for "squawking": "She may have a 100-octave range and the ability to sing so loudly that birds' nests fall from trees, but that doesn't make it right." Хахахахаха



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Авторicetoo_pzz (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 10:01



Какви орки бе?



Хахахаха...всичко, което си написал е смешно. Предпочитам да вярвам на хора, които с това се занимават, отколкото на теб. Да, имам уши и след като ми казваш, че Франк Синатра не бил певец, започвам да се замислям ти дали имаш!

Не знам кое е култово и кое не, но приеми факта, че Марая НЕ може да пее, а само пищи. Виж Уитни е друга работа...гласът и е уникален!



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: icetoo_pzz]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано06.03.07 14:17



Редвам се, че те разсмях, а сега... пътувай с вятъра и внимавай със злобата. Вредна е за сърдечния мускул.



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано06.03.07 20:16



гледам сега кастинга на бтв и слави вика: писна ми от хора, които, за да си направят фразата, рисуват като откачени с ръка около главата.
явно на всички им е писнало от марая кери :)

Върнете ми джиесема (и четирите годишни времена)!


Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Авторчyk чyk (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 15:11



мадона има и много фенки-лесбийки. те какво и харесват



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: чyk чyk]  
АвторNick (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 17:41



Според мен Мадона е сексапилна! Също така има интелигентно излъчване.



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Nick]  
Авторtrue^boy (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 20:59



Не мога да повярвам, че има същество на тази планета което твърди че Мадона не може а танцува - тя е извора на танца. Хореографиите на тази жена са шедьовър, както и всяко нейно движение. Обожавам как изглеждаше през 98-ма, изгубила е маса и много ме е яд! Също така смятам че Карлос й подхождаше повече



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: true^boy]  
Автор florisita (непознат )
Публикувано12.03.07 22:15



радо , ша та цункам по челцето като те видя!!!!





Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: florisita]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано12.03.07 23:36



Ох, цункай го, ама защо трябва да оповестяваш сега Радо ли е, Мадо ли е... Кому е нужно това. Нали заради тези ваши "връзки роднински" се наложе цялата ми гръмовна мощ да се стовари върху вас...



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано12.03.07 23:46



ох, аман вече от боксови турнири. при следващия турнир ще се наложи да потушавам гръмовната ти мощ с бан. профилактично за един месец.

Върнете ми джиесема (и четирите годишни времена)!


Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор florisita (непознат )
Публикувано13.03.07 09:40



локи , пак се изказа преди да помислиш !!



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: florisita]  
Авторcandy perfumed girl (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 22:09



Ох,абе ти Locky не мога да разбера какъв ти е проблема?


Ти нямаш ли си друга работа освен да плюеш по Мадона?Като толко те дразни кво само я коментираш?



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Автор __Bobby__ (Black Or White)
Публикувано16.03.07 16:17



Какво си стоварил бе,смешник!?Каква мощ!?Единственото,което успя да стовариш е жалката си шизофрения.Най-същественото,което успя да стовариш и да направиш беше да убедиш 20-тина човека колко тежко и неизлечимо болен си всъщност.
Почивай в някое специализирано заведение за трагични случаи.Или пиши на "Лична Драма".Апропо,"Трета възраст" ще то стои по-добре на ЕГН-то.



Редактирано от ДeбeлorъзHинджa на 16.03.07 19:57.



Тема Re: Мъжетенови [re: __Bobby__]  
Автор ДeбeлorъзHинджaМодератор (НДСВ)
Публикувано16.03.07 20:15



Има най-различни начини за решаване на лични дразги и проблеми. Ползвайте бележки, кюта, личните си клубове и т.н...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.