Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 14.05.24 
Музикални
   >> Madonna
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано04.03.07 12:15



"Грозна е и точка." би трябвало да се чете "Грозна МИ е и точка". За щастие или нещастие ти не си арбирът елегантарум :)
"За повечето хора на планетата, Мадона е просто един бездарен парцал, който цял живот се гологъзи, понеже няма какво друго да покаже от себе си. " Това няма как да знаем, тъй като не можем да интервюираме всички хора на планетата. Както се казва - не мога да спя с всички жени на планетата, но поне мога да опитам :)

"Къде виждаш място за сравнение. Аз поне не виждам." Принс го буташ ти. Аз лично дори не бих се сетил за него, защото да, няма място за сравнение. Ето, пак изпадаме в ситуация да се повтаряме. Подобни теми могат да бъдат на принципа на копи-пейст. Ти си копираш стари изказвания, а ние копираме наши отговори. Хем пести време, хем има провокация. Керванът си върви, кучетата си лаят.

"Няма повече да споря. Радвайте се на пеещия траверс и на космите и жилите му, ама слезте на земята. " Тук получавам деже вю




"Единственото нещо, което крепи кариерата й е бяс, да се докаже на всяка цена и да покаже на света, че може да си известна и богата, без да имаш абсолютно никакви природни дадености" - бесни и бездарни кучки под път и над път. защо обаче само мадона е успяла? явно има и още нещо :)


"У нас, на такива като нея им викат чалгаджийки." основната разликата между мадона и чалгаджийките е, че докато едните са продукт на всеизвестна схема, мадона е продукт на себе си, на собствения си талант и интелект.

Върнете ми джиесема (и четирите годишни времена)!

Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 13:50



Съгласен съм с Нинджата.

Няма какво да се каже повече!



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: moon_flower]  
АвторViper (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 09:36



Извинете ме отново, че се намесвам в чисто мъжкия ви разговор, но мисля че на тази снимка Мадона изглежда чудесно, женствена и чувствена.Просто подбирайте подходящите снимки.

Това, за да опровергая женската завист.



Я да видим, кой сега е подбрал неподходяща снимка!

Доста е старичка. Ето едни от последните!








Нима не е възхитителна?



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Viper]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано05.03.07 11:00



На последните снимки е като един доста добре пепариран... мъртвец.
Наистина не разбирам, как можете да намирате нещо като нея за жена, камо ли пък за привлекателна.

И Нинджа, не мисля че изгубих приятелства заради плюенето ми по Мадона. За истинските ми приятели, аз съм повече от отношението ми към Мадона, Принс или Марая Кери. Ето тази разлика е нужно да се прави. Който не я прави... ами да пътува.

"Силна жена" била... Според мен е силен киборг. Съмнявам се, че секс с нея би могъл да достави удоволствие някому. Като я гледах още в "Блонд Амбишън" как притреперваше и как жилите й се изопваха и стягаха, когато уж трябваше да излъчва сексапил, направо я съжалих... Кой я излъга нея, че е секси? Секси е Джанет. Бритни е секси. Мадона е преднамерено сексуална, но не и секси.
Ето ви още една фалшива легенда. Изгради цялата си кариера върху сексуалност, която дори не е в природата й... Не ли жалка?

Редактирано от LOCKY_ на 05.03.07 11:06.



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано05.03.07 17:35



това за приятелствата е мое залитане, в крайна сметка не съм аз този, който ще ти прави равносметки :)
а сега накратко: друг добре препариран мъртвец е марая кери на фотосесията си за световно неизвестната марка дрехи, която рекламира. вероятно в момента фотографите са на вълна мъртъвци :) джанет е не по-малко мускулеста от мадона.
"не е ли жалка" - реторично питане в цалята му прелест :)
тъй като и двамата знаем, че подобни постинги и обяснения няма да накарат нито теб да залюбиш мадона, нито нас да я презрем, лично за мен темата е приключена.

Върнете ми джиесема (и четирите годишни времена)!


Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано05.03.07 18:44



Прав си, миличък!


Любете си я. Може да е грозна, мъжествена и бездарна, но пък ви е дала много емоции. Кой съм аз, че да искам да ги загърбите... И на мен ми е дала, но не я понасям, защото ми е отвратяга. Както на вас пък Майкъл ви е отвратяга.
Темата е приключена. Не смятам повече да й злобея. Днес е прекрасен ден. Видях последните снимки на Майкъл, на които той е просто неузнаваем. Толкова съм щастлив, че лицето му е наред, че ако ми се появи тая кучка, Мадона отнякъде ще я разцелувам по дръгливия задник



Мойто човече отново е красиво Мен повече нищо не ми трябва, освен нов албум от него.... Па и от бабата на попа, кво толкова.



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
АвторXeтepocekcyaлeн (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 20:32



Хахахаха...Марая е ена от най-слабите певици! Хахахаха




Osbourne, Carey and Dion named worst singers ever


Ozzy Osbourne, Mariah Carey, and Celine Dion have been branded the "worst singers of all time".

The poll, carried out by music magazine Q, lauds Elvis Presley as "the greatest voice of all time", but singles out popular stars such as Dion and Carey for their vocal inability.

The judging panel says, "(Mariah Carey) may have an 100-octave range and the ability to sing so loudly that birds' nests fall from tress, but that doesn't make it right.

"(Celine Dion) grinds out every note as if bearing some grudge against the very notion of economy."

But the magazine's most scathing remarks are reserved for former Black Sabbath frontman Osbourne, who "now sings like he speaks - this may be a cause for sympathy but not for buying his albums".

Yoko Ono, Limp Bizkit star Fred Durst and "any death metal singer" were also among those criticised for their singing.




Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: Xeтepocekcyaлeн]  
Авторicetoo_pzz (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 20:44



Ето статията.







Mariah Carey is castigated for "squawking": "She may have a 100-octave range and the ability to sing so loudly that birds' nests fall from trees, but that doesn't make it right." Хахахахаха



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: LOCKY_]  
Авторicetoo_pzz (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 10:01



Какви орки бе?



Хахахаха...всичко, което си написал е смешно. Предпочитам да вярвам на хора, които с това се занимават, отколкото на теб. Да, имам уши и след като ми казваш, че Франк Синатра не бил певец, започвам да се замислям ти дали имаш!

Не знам кое е култово и кое не, но приеми факта, че Марая НЕ може да пее, а само пищи. Виж Уитни е друга работа...гласът и е уникален!



Тема Re: Мъжете - фенове на Мадонанови [re: icetoo_pzz]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано06.03.07 14:17



Редвам се, че те разсмях, а сега... пътувай с вятъра и внимавай със злобата. Вредна е за сърдечния мускул.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.