Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Macintosh
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: Eden Flamingo]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано06.10.12 03:10



В този момент, когато сканирах тази статия от Fortune и я пуснах тук

, все още не бях прочела "Inside Steve`s Brain" и съответно, нямах идея какво представлява Джобс.
Създателят на Епъл е едно идиотско недоразумение на природата. Хвала на съвестните му хора, че ТАЙНО от него правят подобрения в продуктите, за да могат КЛИЕНТИТЕ не само да им се радват, че са хубави на външен вид... Да не говорим, че е крадял идеите на Айви - корифей в света на индустриалния дизайн, работещ за Епъл от дълги години - и ги е представял за свои...
Виж какво, щом те интересува, купувай си книгите и чети.

Препоръчвам ти наистина не какъв да е Galaxy, a Note. Note 2 е направо приказка.

Не знам дали си наясно, но RIM изостават доста от пазара на смартфони, макар че и аз, преди години и полуубедена от един върл почитател на BB за малко да си взема Storm.

Нямам какво повече да ти обяснявам - информирай се сама, защото нямам никакво намерение да вадя СТОТИЦИТЕ примери от книги и статии, които аз самата съм прочела, за да ти посоча колко гнила е ябълката и как ми се повръща от всичките й фенове и защитници.

Steve Jobs tribute:
iPod
iPhone
iPad
iSteal.

Редактирано от BambiBambina на 06.10.12 03:12.



Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: BambiBambina]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано06.10.12 11:35



Какви идеи е откраднал? За какво е осъдил Самсунг и какво е решението от делото?


Петку Уедингз - your dream wedding planner.

Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: BambiBambina]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано06.10.12 11:39



Нямам време да чета книгите за Стив Джобс, чета други, които ме вълнуват повече. Ти си ги чела, затова те споменах теб като потенциално надежден източник на информация, ако можеш да говориш с факти, а не с емоции. Затова са тези форуми, да се води дискусия, хора да ти кажат те какво са прочели, да споделят мнението си и ти после отиваш и проверяваш вярно ли е, не е ли вярно, правиш си изводи и си формираш мнение. Ето, питам и искам конкретни примери. Обясни ми какво точно е откраднал, защото аз принципно гледам с много лошо око на кражбите на интелектуална собственост.


Петку Уедингз - your dream wedding planner.

Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: Eden Flamingo]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано06.10.12 13:52



А на мен не ми се обяснява повече. Ако някой ден наистина те итересува, информирай се.



Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: Eden Flamingo]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано06.10.12 13:53



П.П. iOS и iPhone са брендове на Cisco.
Относно кражбите от XEROX Parc и обвиненията му срещу Гейтс, с които успя да разсмее света... е, това си го намери сама, нали поназнайваш английски.





Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: Eden Flamingo]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано06.10.12 13:54



....


Е, това вече не мога да го приема. Че хората го писаха само преди седмици. Айде, Гугъл, правилните ключови думи, и така.



Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: BambiBambina]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано06.10.12 19:11



Това са глупости.

И не хвали толкова андроида. Имам и двете платформи

sol lucet omnibus

Редактирано от Polydeuces на 06.10.12 19:12.



Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: BambiBambina]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано06.10.12 20:51



Питам те най-учтиво, давам ти шанс да ми докажеш, че с теб може да се води разговор, а ти виж се какво ми отговаряш. Прочети се. Сега разбираш ли защо много хора тук намират персоната ти за дразнеща? Не знам как си навън, понякога други личности с друг атитюд седят срещу теб, докато ги гледаш в очите, не можеш чак да ги познаеш... Ето например гласът на Киро администраторът е учудващо топъл, чак ми се стори секси, като му звъннах да си говоря за масовия бан, който ни беше наложил. И се държа много културно, чак си говорихме на Вие. А тук, виртуално, се държи за меча си и ме реже като марула. Сигурно трябва да му звъня по-често. Но пойнтът беше следният: Мерси за препратката към гугъл, когато зададох конкретен въпрос. А сега ми кажи, ти и навън ли си толкова дразнеща, колкото и тук?

Искам да те представя на един юзър дон Линцеци. Представям си какъв ще е диалога ви. Той, между другото, твърди, че лиже невероятно. Ще ти каже "Разкрачи се, Бамбина, ще ти покажа", а ти ще му отговориш (а) "Ходи в гугъл, за да разбереш къде се намират краката ми и как се разкрачва жена". Или (б) май ще му дадеш линк. Не знам, чудя се а) или б) да посоча като правилен отговор.


Петку Уедингз - your dream wedding planner.

Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: Polydeuces]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано06.10.12 23:59



Не коментирам с незапознати.
Със здраве.



Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: Eden Flamingo]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано07.10.12 00:15



Остави това.

Днес ходих да си избирам чаши за чай от Officina Alessi, както и да си купя "пълнител" за компактния фон дьо тен, и що да видя: припознавам Eden Flamingo. Ако ми пратиш пощенски адрес, дори ще ти направя реален подарък, само кажи, че го искаш. Става дума за писалка. Не скъпа, не модна, но от La Rinascente, Милано

. Виж, специално заради тебе я снимах.









Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.