Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Macintosh
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: Polydeuces]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано13.10.12 10:55



Два въпроса:

1. Ти някога да си ме чул мен да дефинирам продуктите на Апъл като скъпи и секси? Разбираш ли защо не ми харесва да си водя разговори с хора, които ми вменяват мисли? Половината от разговора отива в обяснения, че аз не съм казала това, което ми вменяват. Той животът ще свърши, приятните мъже ще свършат, докато аз се обяснявам някъде по клубовете на дир.бг какво не съм казала. Разбираш ли защо такива вменяващи ми мисли хора не са приятна компания и със сигурност не са в моята компания?

2. Кокни диалект? Хм. Не е заради кокни-то. Просто понякога Сири не схваща някои думи. А ако си сложиш американския английски, ще ти говори маце, но тя няма да те разбере изобщо и ще търси неща три пъти по-бавно - нямам обяснение защо е така.




Тема Re: Преди година почина Джобснови [re: Eden Flamingo]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано13.10.12 11:55



По първа точка - извинявай. Така съм разбрал. Моя е грешката
По втора - тая е луда ямериканката. А може би напрашена.

sol lucet omnibus



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.