Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 09.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Лов и риболов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Врема за лов  
Автор denzall (непознат)
Публикувано18.06.06 15:04



Някои знаели как да пусна да гледам предаването ,,Време за лов'' от саита http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=202&bm=2 . Регистирах се и като дам на стандартно качество зарежда до края и си стои един бял екран имам windows media player,Neterra ActiveX Plugin ver. 1.0,QuickTime Player и неще някои били ми казал как да го пусна,аз от Димитровград и още на са я пуснали в нашата кабелна . А ако някои успе да го пусне нека го дръпне и даде линк ,



Тема Re: Врема за ловнови [re: denzall]  
Автор denzall (непознат)
Публикувано20.06.06 13:54



кво става на никои ли не му тругва или ви мързи



Тема Re: Врема за ловнови [re: denzall]  
Автор nikoN ()
Публикувано20.06.06 14:41



при мене си тръгна от раз без никакви грижи
топ гън си върви също екстра
явно проблема е при тебе





Тема Re: Врема за ловнови [re: nikoN]  
Автор denzall (непознат)
Публикувано20.06.06 15:03



Еми да ненида е нещо от връзката дърпам с 22Кб/с а за филмчета време за лов като тръгне предаването даи му десен бутон на мишката и даи propertis (svoistva) и има един линк koпни го тук моляте



Тема Re: Врема за ловнови [re: nikoN]  
Автор denzall (непознат)
Публикувано20.06.06 15:04



Еми да неби да е нещо от връзката дърпам с 22Кб/с а за филмчето време за лов като тръгне предаването даи му десен бутон на мишката и даи propertis (svoistva) и има един линк koпни го тук моляте



Тема Re: Врема за ловнови [re: denzall]  
Автор nikoN ()
Публикувано20.06.06 16:04



http://www.neterra.tv/bg/playstream.php?epid=1628&q=2&plid=3



Тема Re: при мен е екстра :)нови [re: denzall]  
Автор lvolll (член)
Публикувано20.06.06 16:15



... но аз съм на 750 КB (около 6МB)

проблемите които описваш .. с дърпането на файлове
е .. като че ли минаваш през прокси .. и като се скъса връзката .. си оставаш с това което си дръпнал .. поне .. не за извесно време

в кой град си ?



"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида

Тема Re: по скоро ...нови [re: nikoN]  
Автор lvolll (член)
Публикувано20.06.06 16:36



този линк му трябва ..

mms://streaming.neterra.net/video3/tv7/vreme-za-lov/vreme-za-lov_31-05-2006_22-45_q2.wmv

него моге да си го свали с Флашгета например .. около 100МБ е
и да си го гледа после



"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида

Тема Re: при мен е екстра :)нови [re: lvolll]  
Автор denzall (непознат)
Публикувано22.06.06 19:53



Мерси Ivolll за линка които ми даде.Брат задължен съм ти даи ми емаила си и ще ти изпратя едно много жестоко клипче много ще ти хареса .от димитровград съм виж ако можеш пак ми даи линкче да си ги дръпна те маи секи петък излизат но не съм сигорен иначе тва саитче знаехте ли го :)





Тема Re: при мен е екстра :)нови [re: denzall]  
Автор lvolll (член)
Публикувано22.06.06 20:00



burgas70@yahoo.com



с Роби се познаваме лично и сме добри приятели
но сайта не го знаех ... та ми беше интересно

благодарсно за сайта



"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида

Тема Re: при мен е екстра :)нови [re: lvolll]  
Автор denzall (непознат)
Публикувано22.06.06 21:37



Любител си на лова на диви прасета нали ще ти пратя едно от любимите ми ще ти хареса предполагам



Тема Re: Врема за ловнови [re: denzall]  
АвторDenZall (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 22:07



Е брат предаването е супер сега тъкмо го изгледах вий в нетерата има други епизоди на предаването даи ми линкчета след малко като хапна ще ти пратя тва клипче на пощата .



Тема Re: при мен е екстра :)нови [re: lvolll]  
АвторDenZall (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 00:08



Brat proveri si po6tata a i ako moje6 dai mi linkove i na topgun taka i vij ima i drugi epizodi na vreme za lov v neterata a i vlezte v mirk v #maraq



Тема Re: Врема за ловнови [re: denzall]  
АвторDenZall (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 10:14



Kolega da i ostanalite 2 epizoda na predavaneto ot : http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=202&bm=2#next



Тема Re: Врема за ловнови [re: DenZall]  
Автор lvolll (член)
Публикувано23.06.06 10:59



mms://streaming.neterra.net/video2/tv7/vreme-za-lov/vreme-za-lov_07-06-2006_22-45_q2.wmv


mms://streaming.neterra.net/video2/tv7/vreme-za-lov/vreme-za-lov_14-06-2006_22-45_q2.wmv




"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида

Тема Re: Врема за ловнови [re: lvolll]  
Автор denzall (непознат)
Публикувано23.06.06 14:26



Mersi otnovo.Ti kvo stana gledali klip4eto koeto ti pratih.Haresaliti



Тема Re: Врема за ловнови [re: lvolll]  
Автор nikoN ()
Публикувано11.07.06 10:41



ето още два епизода:

mms://streaming.neterra.net/video2/tv7/vreme-za-lov/vreme-za-lov_28-06-2006_22-45_q2.wmv

mms://streaming.neterra.net/video0/tv7/vreme-za-lov/vreme-za-lov_05-07-2006_22-45_q2.wmv



Тема Re: Врема за ловнови [re: nikoN]  
Автор nikoN ()
Публикувано13.07.06 13:13



следващия епизод:

mms://streaming.neterra.net/video0/tv7/vreme-za-lov/vreme-za-lov_12-07-2006_22-45_q2.wmv



Тема Re: Врема за ловнови [re: nikoN]  
Автор nikoN ()
Публикувано20.07.06 11:33



mms://streaming.neterra.net/video1/tv7/vreme-za-lov/vreme-za-lov_19-07-2006_22-45_q2.wmv

малко са объркали този път:

Jelanoto ot vas predavane naistina ne e zapisano cialoto, a samo chast ot negovoto nachaloto kym kraia na fajla.
Prichinite moje da sa niakolko: tv7 sa izostanali s predavaniata ili v poslednia momenta sa napravili promiana v chasa na izluchvane ot obiavenia kojto e vsiaka sriada ot 22:45h. Tyj kato na tozi etap vsichki predavania v Neterra.tv se zapisvat po predvarielno obiavena sedmichna programa ot syotvetnite medii e mnogo veroiatno da se poluchavat poniakoga takiva netochnosti.
Za syjalenie tv7 sa izteglili i povtorenieto na predavaneto koeto triabvashe da e v nedelia 23.07 ot 12:30h i nie nima da mojem da go zapishem i nego za da go kachim na sajta v celiat mu vid.
Za da ne se poluchavat tezi nepriatni momenti e neobhodimo da poluchavame signal za tochnoto nachaloto i kraj na tekushtoto predavane, koeto shte se zapisva ot studioto na syotvetnata televizia. Moga da Vi uveria che ekipa na Neterra raboti po tozi problem i se nadiavame toj skoro da byde razreshen.
Blagodarim Vi predvaritelno za razbiraneto i se izviniavane za prichinenoto neudobstvo!

Priatni minuti s Neterra.tv,


Редактирано от nikoN на 20.07.06 12:12.



Тема Re: Врема за ловнови [re: nikoN]  
Автор denzall (непознат)
Публикувано03.08.06 10:39



Време за лов 02.08.2006
Време за лов 26.07.2006
Време за лов 19.07.2006
daite linkcheta i za tezi epizodi
mersi predvaritelno



Тема Re: Врема за ловнови [re: denzall]  
Авторniko (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 11:08



за предаването на 19.07 съм дал линк с подробно описание защо няма да видиш нищо.
предаванията на 26.07 и 02.08 са повторения на стари епизоди

а ето и нещо от вчера:

СЕМ беше сезиран за излъчване на предавания с жестоко отношение към животните в шоуто "Време за лов" по ТВ 7. Сигналът е подаден от сдружение "На "ти" с притодата", посред чиито членове рубиката показва брутални убийства на живи същества в ефир. Природозащитниците настояват концепцията на предаването да бъде сменена или то да бъде спряно, ако екипът му откаже да промени начина си на работа. Надзорниците планират да изгледат запис на предаването и едва след това да вземат отношение по казуса



Тема Re: Врема за ловнови [re: niko]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано03.08.06 18:08



"...брутални убийства на живи същества в ефир." Пази Боже от анархисти представящи се за природолюбители!



Първото нещо, което правеше впечатление у него беше носът.

Тема Re: Врема за ловнови [re: Boждa]  
Авторhmh (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 21:43



ади ако някой може да ми даде линк от предаването на 29 11 2006 благодаря предварително




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.