Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 18.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Лов и риболов
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: при мен е екстра :)нови [re: lvolll]  
Автор denzall (непознат)
Публикувано22.06.06 21:37



Любител си на лова на диви прасета нали ще ти пратя едно от любимите ми ще ти хареса предполагам



Тема Re: Врема за ловнови [re: denzall]  
АвторDenZall (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 22:07



Е брат предаването е супер сега тъкмо го изгледах вий в нетерата има други епизоди на предаването даи ми линкчета след малко като хапна ще ти пратя тва клипче на пощата .



Тема Re: при мен е екстра :)нови [re: lvolll]  
АвторDenZall (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 00:08



Brat proveri si po6tata a i ako moje6 dai mi linkove i na topgun taka i vij ima i drugi epizodi na vreme za lov v neterata a i vlezte v mirk v #maraq



Тема Re: Врема за ловнови [re: denzall]  
АвторDenZall (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 10:14



Kolega da i ostanalite 2 epizoda na predavaneto ot : http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=202&bm=2#next



Тема Re: Врема за ловнови [re: DenZall]  
Автор lvolll (член)
Публикувано23.06.06 10:59



mms://streaming.neterra.net/video2/tv7/vreme-za-lov/vreme-za-lov_07-06-2006_22-45_q2.wmv


mms://streaming.neterra.net/video2/tv7/vreme-za-lov/vreme-za-lov_14-06-2006_22-45_q2.wmv




"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида

Тема Re: Врема за ловнови [re: lvolll]  
Автор denzall (непознат)
Публикувано23.06.06 14:26



Mersi otnovo.Ti kvo stana gledali klip4eto koeto ti pratih.Haresaliti



Тема Re: Врема за ловнови [re: lvolll]  
Автор nikoN ()
Публикувано11.07.06 10:41



ето още два епизода:

mms://streaming.neterra.net/video2/tv7/vreme-za-lov/vreme-za-lov_28-06-2006_22-45_q2.wmv

mms://streaming.neterra.net/video0/tv7/vreme-za-lov/vreme-za-lov_05-07-2006_22-45_q2.wmv



Тема Re: Врема за ловнови [re: nikoN]  
Автор nikoN ()
Публикувано13.07.06 13:13



следващия епизод:

mms://streaming.neterra.net/video0/tv7/vreme-za-lov/vreme-za-lov_12-07-2006_22-45_q2.wmv



Тема Re: Врема за ловнови [re: nikoN]  
Автор nikoN ()
Публикувано20.07.06 11:33



mms://streaming.neterra.net/video1/tv7/vreme-za-lov/vreme-za-lov_19-07-2006_22-45_q2.wmv

малко са объркали този път:

Jelanoto ot vas predavane naistina ne e zapisano cialoto, a samo chast ot negovoto nachaloto kym kraia na fajla.
Prichinite moje da sa niakolko: tv7 sa izostanali s predavaniata ili v poslednia momenta sa napravili promiana v chasa na izluchvane ot obiavenia kojto e vsiaka sriada ot 22:45h. Tyj kato na tozi etap vsichki predavania v Neterra.tv se zapisvat po predvarielno obiavena sedmichna programa ot syotvetnite medii e mnogo veroiatno da se poluchavat poniakoga takiva netochnosti.
Za syjalenie tv7 sa izteglili i povtorenieto na predavaneto koeto triabvashe da e v nedelia 23.07 ot 12:30h i nie nima da mojem da go zapishem i nego za da go kachim na sajta v celiat mu vid.
Za da ne se poluchavat tezi nepriatni momenti e neobhodimo da poluchavame signal za tochnoto nachaloto i kraj na tekushtoto predavane, koeto shte se zapisva ot studioto na syotvetnata televizia. Moga da Vi uveria che ekipa na Neterra raboti po tozi problem i se nadiavame toj skoro da byde razreshen.
Blagodarim Vi predvaritelno za razbiraneto i se izviniavane za prichinenoto neudobstvo!

Priatni minuti s Neterra.tv,


Редактирано от nikoN на 20.07.06 12:12.



Тема Re: Врема за ловнови [re: nikoN]  
Автор denzall (непознат)
Публикувано03.08.06 10:39



Време за лов 02.08.2006
Време за лов 26.07.2006
Време за лов 19.07.2006
daite linkcheta i za tezi epizodi
mersi predvaritelno




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.