Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tuff slim]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано05.10.10 21:39



Правилно, затова не пропускам твоята тъпанарка :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tarator9]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано05.10.10 22:58



Хмм, тук непрекъснато говорим, че идиота си ти. Естествено, само идиот като теб не може да проумее тази проста истина. Но това така или иначе е без значение, ти от много време си в безнадеждните случаи. Айде сега иди се скарай на жената да ти олекне. Също така можеш да спреш да спамиш този клуб, но само ако искаш де...



Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tuff slim]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано05.10.10 23:14



Какво говорят разни идиоти може да интересува само самите идиоти :)
Мен лично ме интересува какво говорят колегите ми, а такива като теб определено не са сред тях. Поради лесно обясними причини :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tarator9]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано05.10.10 23:52



Така е, аз нямам колеги идиоти. Твоите колеги обаче не искат да си говорят с теб в другия клуб, защо ли?

Ако искаш можеш да ми пишеш на лични бележки, тях така или иначе не ги чета. Скара ли се на жената да ти олекне?

Редактирано от tuff slim на 06.10.10 00:01.



Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tuff slim]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано06.10.10 00:50



Не, просто всичките ти колеги са сертифицирани идиоти. А с моите колеги си говоря наживо.

Защо да ти пиша на лични бележки, и теб ли започна да те е срам от малоумието на отговорите ти? :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tarator9]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано06.10.10 22:54



Защото си идиот, да не ти се смеят.
Не познаваш колегите ми, не ме знаеш кой съм, дори не знаеш дали съществувам, щото може да съм бот...
Всички виждат колко "на_живо" си говориш с колегите от "програмисти", та чак вече не ти обръщат внимание на идиотията.

Няма лошо, дрънкай си, от време на време ще идвам да ти напомням, че си идиот.


Бляк!



Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tuff slim]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано06.10.10 23:05



Ауу, каква загриженост за мен, направо почти се почувствах поласкан :)

Нито тук, нито в клуб Програмисти пиша за да си "говоря" с някого :) Но ти очевидно си твърде тъп за да разбереш защо пиша в кир.бг :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tarator9]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано07.10.10 22:09



Всички в Дир.бг знаят защо пишеш тук - за да си избиваш комплексите и да се чувстваш значим след като робовладелеца ти е натривал носа цял ден.

от сега нататък мисля да ти отговарям с "бляк". така на безсмислените ти дрънкания ще получваш безсмисленио отговори.

аре, до тия дни



Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tuff slim]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано07.10.10 23:42



Хехе, много са ми забавни хора, на които навсякъде им се привиждат роби и робовладелци. Но така е, който има робска психика, само роби му се привиждат :)

Ще ти кажа една тайна: ако няма какво да ми кажеш може и да не ми отговаряш. Освен ако не го правиш за да "си избиваш комплексите". Хехе.

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tarator9]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано08.10.10 00:06



Бляк! Бляк-бляк!


Аз всъщност ти казвам много неща. Проблемът е, че ти като форумен идиот, не си в състояние да ги разбереш. Между другото, ще имаш голям успех в "политика" с идиотизма си. Там вече има един идиот-физик, с теб ще има и идиот-програмист. Обещавам ти, че ще бъде весело.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.