Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tarator9]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано26.09.10 18:28



Всяко нещо по реда си - след като ми кажеш за кенефната живопис, аз ще ти кажа за серийния порт, обещавам. Та кажи сега, нямате ли си достатъчно идиоти в щатите, че си тръгнал да изследваш канадските?



Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tuff slim]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано26.09.10 18:32



За "кенефната живопис" вече обясних където трябва. Нивото на твоите разсъждения, както и на част от останалите идиоти в темата беше точно същото като на кенефните творци. :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tarator9]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано28.09.10 23:43



Браво! Благодаря за отговора. Сега мога да ти отговоря и аз - знам какво е сериен порт и за що се ползва. Дори, можеш ли да си представиш, съм ползвал, но вече не. Това, че ти използваш сериен порт е информация която не ме интересува.
Колкото до любимото ти определене "идиот", мога да кажа, че винаги има поне две гледни точки. От моята гледна точка ти не си точно идиот, а просто си избиваш комплексите. За съжаление на околните избиването на тия комплекси доминира в поведението ти. И всяко нещо което напишеш тук олеква.



Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tuff slim]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано29.09.10 00:37



Изобщо не ме интересува коя информация те интересува и коя не. Ако започна да се тревожа за желанията на всеки идиот няма да ми остане време за нищо полезно.

Иначе си прав, за всяко нещо нещо има поне гледната точка на идиота (т.е. твоята) и на нормалните :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tarator9]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано01.10.10 19:51



Много си скучен, дори не можеш да измислиш нови простотии, все със старите си караш.
След като не те интересува мнението на когото и да било, от къф зор се включваш в разговора? Да си чешеш езика и да си вдигаш самочуствието обявявайки околните за идиоти? Ами идиота определено си ти...
Малка ти е пишката? Жената не ти бута? Изхвърлиха те от работа? Никой не те взема на сериозно? Каквото и да е, форумите не са място за избиване на комплекси. Твърдиш, че си добре платен - иди на психоаналитик, или shrink, както му казват по твоите дължини и ширини. Дали ще ти помогне или не, е без значение, важното е да можеш да се хвалиш с това.

Айде, чакам да излееш поредната кофа помия. След някой и друг ден като се сетя за клубовете може и да ти отговоря.



Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tuff slim]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано01.10.10 20:48



Интересно защо идиотите си мислите, че пиша за да ви забавлявам. :)

Нещо не познаваш, може да отидеш на специализация при циганките пред Света Неделя :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.


Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tuff slim]  
Автор Ubuntu Man ((у)ЧовеченТрол!)
Публикувано01.10.10 22:33





Хайде спрете да се карате!



Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tarator9]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано05.10.10 21:14



Интересно защо идиотите си мислите, че някой се интересува от вас. Айде започвай да се правиш на велик в тоя клуб след като те наритаха в Програмисти и там не си говорят с теб.

Специализацията съм я оставил за идиоти като теб. Но не пред Света Неделя, а зад Градската Баня

да ти разпундрят сфинктера.



Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: Ubuntu Man]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано05.10.10 21:15



Що? Идиотите требе да бъдат бамкани по тъпанарките.



Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tuff slim]  
Автор tarator9 (</dev/random)
Публикувано05.10.10 21:39



Изобщо не знам какво си мислите вие идиотите, но има един дето постоянно се влачи след мен и ми обяснява как изобщо не се интересувал от мен. Понеже не съм специалист по психопатология, ще оставя на експертите да определят диагнозата му :)

A man without a faith is like a fish without a bicycle.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.