Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Linux
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: SoulDeaD]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано31.10.10 19:57



Понеже не разбираш български, бих ти го нарисувал, но не съм сигурен че и това би помогнало :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tuff slim]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано31.10.10 19:59



Земята определено не е кръгла понеже не е двумерна. Сферична е, или по-точно е геоид :)

Не съм сигурен, че вие идиотите правите разлика между двете :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: |]  
Автор naki (Company PC Guy)
Публикувано31.10.10 22:53



Геоид не е формата на земята, а приближение.



Геоид е "фигура, отразяваща формата на Земята".




Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: naki]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.11.10 03:17



Аз пък си мислех, че геоид е някакъв специален вид гей



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: naki]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано01.11.10 10:24



Приближение е т.нар. "квазигеоид", който се определя математически, а геоид е повърхнина, в която потенциалът на привличане е равен на средния потенциал на привличане на световния океан.
ПП Не цитирай уикипедия, това не е надежден източник.



Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: Tony Stewart]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.11.10 13:30



Ъ? Как ще не е бе - университетите (и то престижни, не какви да е) в Канада ползват Уикито _всекидневно_, а той - не било надежеден източник, ха!

А иначе точно обяснение на "геоид" може да го намериш в един друг клуб - да ти дам джокер, има връзка с Овиедо



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: naja_haje]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано01.11.10 15:45



Виж сега, аз не търся "точно обяснение на геоид", нали се сещаш защо, нищо че не съм представител на канадски университет, който има претенции да управлява въпросния геоид, а най-видната му куку представителка да цитира "уЙкипедията" за щяло и нещяло :)



Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: |]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано01.11.10 18:34



е, ти реши да ползваш термина "кръгла". Да, само олигофрен като теб не знае, че Земята дори не е сфера, но това така или иначе е без значение. Ти, като единица мярка за идиот, няма да разбереш разликата между терминология и използването на думи от ежедневния език които заместват тая същата терминология.

Не е добре дето все се опитваш да изместиш темата от това какво те гложди и какви са ти миризливите проблемчета, че сереш по форумите като побеснял гъз. Кажи какво те тормоци, ще ти олекне.



Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: tuff slim]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано01.11.10 20:21



Да, нарочно използвах термина "кръгла" и ти се хвана в капана. Типичен идиот :)

Ама наистина ли не е сферична? А каква е? Хехехе.

Аз проблеми нямам, но ти очевидно имаш, при това твърде големи. Затова и се влачиш след мен. Щото друг не ти обръща внимание :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: Добавям още линкове:нови [re: |]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано01.11.10 21:02



Каква е формата на Земята са ти отговорили - хората са измислили и термин за това, ама идиот като теб това не е в състовние да го проумее.

А да се влача след теб? Интерен си от чисто медицинска гледна точка, по-голям идиот от теб няма и няма изгледи да има скоро. Ако живееше в 19 век щяха да те показват в цирка като freak.

От друга страна, ако ти си толкова възвишен и ентелегентен за колкото се представяш, от къф зор се влачиш след мен и отговаряш на всеки мой пост? За твое удоволствие отговора е еднозначен - защото си идиот!

Че имаш проблеми е видно от километри, инак нямаше да сереш тук.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.