Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:43 01.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Езикознание
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема и тук ли има модератори  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано21.07.04 15:15



Опитах се да сложа на място една кака, която е достаточно арогантна за да обвинява другите в арогантност, но постингът ми бе изтрит. Нейния постинг обаче, в който тя безпричинно ме обвинява в арогантност, сиреч обижда на дребно, все още стои. Очевидно Запазената марка на модераторите е ДВОЕН АРШИН.



Тема Re: и тук ли има модераторинови [re: Ziezi]  
Автор mellisa (le solitaire)
Публикувано21.07.04 15:22



Ако това ще те успокои и моят отговор към твоя изтрит отговор го няма, така 4е място за оплаквания в двоен стандарт няма.

Що се отнася до безпри4инното обвинение, иди да видиш в темата за Българското злато, която ти пусна и в която най-любезно те моля да ми кажеш от къде е статията, и тогава ми говори за при4ини и следствия.

Казах...

Cupitor impossibilium


Тема Re: и тук ли има модераторинови [re: mellisa]  
Автор XOP+БAT (cana sub igo)
Публикувано21.07.04 23:58



+ Има! ИВХ е.



Тема Има, има!нови [re: Ziezi]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано22.07.04 02:23



И няма да търпят безумията ви като в "История"...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: и тук ли има модераторинови [re: Ziezi]  
Автор ivxМодератор (Troglodyt)
Публикувано22.07.04 14:59



и тук ли има модератори

- цък, нема. аз съм само пъдаро-мародератор.

но на мен ми е чудно защо се опитват некой хора да слагат други където и да било точно тука. изтребали са ни простотии...

за разлика от твоя отговор, който съдържаше само заяжданици, в края на отговора на мелиса има ценна информация по зададената от теб тема.

затова едното бе изтрито, а другото не.



Тема За каката, която ме обвини в арогантност...нови [re: Ziezi]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано22.07.04 22:44



Цитат от форум история, автор мелиса:

Голяма 4аст от неговите/на зиези/ теми са дразнещи, ядосващи и напълно абстрактни, но това по никакъв на4ин не противоре4и на правилата...Т.е., докато нашия велик автохтонец се придържа към добрия тон и не нарушавата правилата, няма никакво основание, колкото и онова, което казва да е нау4но неиздържано и абсурдно, да бъде трит. А това, 4е става за смях, си е негово право - казват, 4е за глупостта по4ивен ден нямало.

След всичко това, мелиса ме обиди за пореден път тук , във форум лингвистика, и когато аз паднах на нейното ниво - опитах се да я сложа на място с нейните фрази и тон, постингът ми бе изтрит, а в същото време нейните хули срещу мен остават и в двата форума.

По принцип аз съм никой, и изобщо няма никакво значение какво мисля и за какво се боря. Важното е другите участници да знаят, че форумите се модерират от люди , чийто аршин е двоен.



Тема Re: За каката, която ме обвини в арогантност...нови [re: Ziezi]  
Автор the_bomb (brainjuice)
Публикувано22.07.04 22:53



По принцип аз съм никой, и изобщо няма никакво значение какво мисля и за какво се боря.

и, понеже няма значение, упорито подновяваш конфликта дори след като за n-ти път те трият от тази тема - както теб, така и всички, които са ти отговорили! това ли е двоен стандарт според теб?

а в арогантността на човек, който наскоро КРЕЩЕШЕ (с ей такива букви) по клубовете, че всички учени, които не му уйдисват на акъла, трябва да влязат в затвора, няма какво повече да се убеждавам.

куче влачи рейс


Тема Re: За каката, която ме обвини в арогантност...нови [re: the_bomb]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано22.07.04 22:59



Всички измислени "учени", който лъжесвидетелстват, че древната титла на българските владетели е била ХАН, трябва да гният в затвора за лъжесвидетелстване !

Няма значение каво ми уйдисва на мене, и какво на тебе.

Важното е, че няма нито едно обективно доказателство за титла ХАН при българите! Няма !



Тема Re: Забрави..нови [re: Ziezi]  
Автор Лил ()
Публикувано22.07.04 23:08



Забрави да добавиш:
"Праславянски език няма, тъй както няма и гяурски език"
Ако всеки път, когато го казваш, получаваш по един лев - щеше да си милионер



Тема Re: Забрави..нови [re: Лил]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано22.07.04 23:16



На бебетата, например, трябва да им се повтаря - това, мама, е сладко, това, мама, е кисело...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.