Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 02.05.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Да вярвам ли?  
Автор ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано25.11.10 22:47



Гледането на телевизия от ден на ден става все по-вредно и по-вредно.

Що за простотия се лее от ефира? Имам предвид предаването по Нова ТВ с Иван и Адрей. Някаква тумба ясновидци седнали да обсъждат въпроса - дали едно дете-идиотче (вече голяма жена) случайно не е дъщеря на Лили Иванова?!

Такава върховна глупост не очаквах да се появи по национална телевизия, като Нова ТВ, но... ето че и това доживяхме.

Кога ли ще дойде време, когато някой в пристъп на скудоумие ще се изтъпанчи и ще каже, че Лили Иванова никога не е съществувала и е само плод на нашето въображение.





Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано26.11.10 11:22



Вече нищо не ме учудва в нашата мила България... Щом навсякъде разтръбиха, че Митко Щерев наричал Л. Иванова - "простачка" (не ми се вярва между дугото да го е казал)
... и в ефира и по вестниците ще ставаме свидетели на нови и нови глупости. Това вдига рейтинтите просто. Аз това шоу с Иван и Анрей не го гледам въобще, твърде нелицеприятни са ми и двамата, за да ги гледам, а пък и да слушам какво приказват... :-)) Относно дъщерята има много версии (една от тях, че е починала вече), но дали е така, не е наша работа



Редактирано от stoyanov на 26.11.10 11:24.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор kora2 (zriala)
Публикувано26.11.10 20:20



Михаелче, правилно задаваш въпроса: Да вярвам ли? Време разделно е дошло, и човек наистина не може да вярва. На гърба на Лили си правят предаванията, без да проумеят, че точно тази тема, е слагане на сол, и то много сол, в и без това наранената душа на Лили. Не мога да измисля, не проумявам, как да отвърнем на този удар, по Лили, по чистотата на името й, по нашите чувства. Нина каза, че се е разплакала. Тогава трябва и ние да ги разплачем, но как? Хайде сега да покажем, че сме единодушни и да се обединим. Подписка ли, писмо до Народното събрание, до Главният прокурор ли да пратим? Давайте идеи. Иначе тези изроди няма да оставят Лили на мира. Крайно време е, този терор да спре.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: kora2]  
Автор din63 (новак)
Публикувано26.11.10 21:58



Шоуто на Слави не ни стига, значи, че и тия курчовци почнаха...жалко. Много жалко. Мислят си, курчовците, че така ще вдигнат рейтинга на жалкото си предаване.
Слушайте ми думата, колеги, скоро след Нова година няма да са живи с това предаване. Нова телевизия остава назад, много назад от БТВ и от други телевизии вече.
Но Лили защо мълчи ? Да ги даде по съд !



Редактирано от din63 на 26.11.10 21:59.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: din63]  
Автор estraden (непознат )
Публикувано26.11.10 22:05



Това е гавра и с Лили и с оная болна женица!
Освен да направим подписка до СЕМ или до ръководството на Нова?
Дано всъщност Лили да ги даде под съд!



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: estraden]  
Автор vaciba ()
Публикувано26.11.10 22:57



Преди време Лили Иванова поиска закон за защита на личноста. Уви! Няма до днес!



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор ZLATlN (член)
Публикувано27.11.10 01:08



E, ама не гледайте телевизия. Само Лили ще гледате. Аз така правя и се чувствам перфектно :)))



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: stoyanov]  
Автор At Point Blank (минаващ)
Публикувано27.11.10 07:48



Стоянов, повярвай ми каза го! Мястото беше клуб Полинеро - Пловдив.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор At Point Blank (минаващ)
Публикувано27.11.10 08:42



На всичкото отгоре в понеделник са поканили Исак Гозес, но да знаете, че това е тайна.
Не разбирам защо продължават да я нараняват?



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: At Point Blank]  
Автор /Милена/ (ентусиаст)
Публикувано27.11.10 11:25



Отдавна не гледам тия предавания и не съм го видяла. Мислех си, че темата с дъщерята е приключена, но уви. Простащината е навсякъде, по всички телевизии с изключение на БНТ. Никакъв съд няма да помогне, защото няма закони, няма точки, алинеи и т.н. Когато котките спят, мишките танцуват. Според мен Лили не трябва да се занимава със съд и да си разпилява енергията с разни малоумници. Стига й Митко Щерев. Лили не гледа такива предавания, но съм сто процента сигурна, че все се намира някой да й каже, а не трябва. Искам Лили да е щастлива, спокойна и да пее. Това е нейната мисия в живота. Искам да забие поредния хит, а те да се гърчат в злобата си. Вярвам, че един ден всичко ще си дойде на мястото, но кога, не знам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.