Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 17.05.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: отново за "дъщерята"нови [re: stoyanov]  
Автор katorno_kardona (новак)
Публикувано06.12.10 20:17



Стоянов, имаш право....нека ги осъди, даже да й платят подобаващо за тормоза ...ако съда не ги осъди тези "автори" - егати и правовата държава в ЕС дето сме........нека си пишат каквото искат....и 5 такива дъщери да има, обикновените хора , които имат съвест и интелект разбират, че това е личен живот, ама няма нито една дъщеря!...иска им се да я съсипят психически, но няма да успеят..............все повече се убеждавам , че живем в ужасна страна , в която има много хубави хора, но има и такива изчадия, които предават гениите си . Макар, че е късно моля се Лили да я изискат в някоя друга държава, да е жива и здрава, да и напишат страхотни песни...и след 5 години да се върне в БГ с концерт, за който продуцентите да изискват условия и цени като за холивудска звезда!



Тема Re: отново за "дъщерята"нови [re: katorno_kardona]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано09.12.10 14:26



Като гледам какво е правосъдието в България едва ли ще ги осъди...
Гледам сега в друг вестник призовават да се правило ДНК експертиза и Лили да докажела, че Доротея не била нейната. Да не повярваш с какво се заниват. Не знам защо започнаха тази тема въобще да я нищят след толкова време затишие по въпроса с "дъшерята". А уж беше починала...



Тема Re: отново за "дъщерята"нови [re: stoyanov]  
Автор katorno_kardona (новак)
Публикувано09.12.10 21:19



Да ги оставим знаещите да търсят под вола теле... то е същото като да търся доказателства и да правя експертиза, че не си истински и готин, а в действителност ти си всичко: и реално готин, и кадърен, и прекрасен!



Тема Да вярвам ли - 2нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор vaciba ()
Публикувано14.12.10 09:55



Днес в дира се появи линк :



Да вярвам ли?



Тема Re: Да вярвам ли - 2нови [re: vaciba]  
Автор katorno_kardona (новак)
Публикувано14.12.10 11:40



...Ако е вярно, ще се разбере дали сме правова държава...и ако сме, трябва Иванчо и Андрейчо НИКОИ да бъдат осъдени!



Тема Re: Фактите са достанови [re: katorno_kardona]  
Автор Dynamix (минаващ)
Публикувано16.12.10 10:33



Аз не знам вие от къде знаете, че Лили няма дъщеря??? От къде сте сигурни в това. Аз не твърдя, че има дъщеря, НО има следните факти: Имената съвпадат (Доротея Лилиева Иванова), Има абсолютна прилика в Доротеия с Лили Иванова и в лице и тяло от младите й години, Има свидетели от селото и дома, че това е изоставената дъщеря на Лили Иванова.
ЛИЛИ мълчи по темата (преди време във "Всяка неделия" НЕ ОТРЕЧЕ КАТЕГОРИЧНО, а каза: " Просто не е достойно!" И не на последно, ако е чиста съвестта на Лили щеше да излезе с официална деkларация (например в сутрешния блок на НОВА ТВ и да заяви : "Нямам дъщеря") Прекалено много съвпадения, не мислите ли?



Тема Re: Фактите са достанови [re: Dynamix]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано16.12.10 16:32



И на кого му е нужна тази информация,
аз например не ме интересува личния живот на Лили,
това което е на сцената,какво друго?
Фактите са доста особенно по световните сцени!



Тема Re: Фактите са достанови [re: Dynamix]  
Автор kora2 (zriala)
Публикувано16.12.10 20:10



Ами като ти се вярва, че е така, никой не те спира ......
Само, че не пиши з а тези простоти тук. Има си клубове по интереси и клюки, нашият има други занимания. Ох, простотията не ходи по гората, намира си глупави глави и се населва................



Тема Re: Фактите са достанови [re: Dynamix]  
Автор chancce ()
Публикувано16.12.10 20:44



Това за името не е съвсем вярно. Защото имената на Лили са Лили Иванова Петрова и по тази логика това нещастно създание би трябвало да се казва Доротея Лилиева Петрова.



Тема Re: Фактите са достанови [re: Dynamix]  
Автор katorno_kardona (новак)
Публикувано17.12.10 00:59



Не твърдя нищо....мисълта ми смятам, че е справедлива,т.е. не е работа на никого да нищи подобна тема дали Лили има или не дъщеря или син, или близнаци...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.