Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:17 17.05.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Да вярвам ли?  
Автор ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано25.11.10 22:47



Гледането на телевизия от ден на ден става все по-вредно и по-вредно.

Що за простотия се лее от ефира? Имам предвид предаването по Нова ТВ с Иван и Адрей. Някаква тумба ясновидци седнали да обсъждат въпроса - дали едно дете-идиотче (вече голяма жена) случайно не е дъщеря на Лили Иванова?!

Такава върховна глупост не очаквах да се появи по национална телевизия, като Нова ТВ, но... ето че и това доживяхме.

Кога ли ще дойде време, когато някой в пристъп на скудоумие ще се изтъпанчи и ще каже, че Лили Иванова никога не е съществувала и е само плод на нашето въображение.





Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано26.11.10 11:22



Вече нищо не ме учудва в нашата мила България... Щом навсякъде разтръбиха, че Митко Щерев наричал Л. Иванова - "простачка" (не ми се вярва между дугото да го е казал)
... и в ефира и по вестниците ще ставаме свидетели на нови и нови глупости. Това вдига рейтинтите просто. Аз това шоу с Иван и Анрей не го гледам въобще, твърде нелицеприятни са ми и двамата, за да ги гледам, а пък и да слушам какво приказват... :-)) Относно дъщерята има много версии (една от тях, че е починала вече), но дали е така, не е наша работа



Редактирано от stoyanov на 26.11.10 11:24.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор kora2 (zriala)
Публикувано26.11.10 20:20



Михаелче, правилно задаваш въпроса: Да вярвам ли? Време разделно е дошло, и човек наистина не може да вярва. На гърба на Лили си правят предаванията, без да проумеят, че точно тази тема, е слагане на сол, и то много сол, в и без това наранената душа на Лили. Не мога да измисля, не проумявам, как да отвърнем на този удар, по Лили, по чистотата на името й, по нашите чувства. Нина каза, че се е разплакала. Тогава трябва и ние да ги разплачем, но как? Хайде сега да покажем, че сме единодушни и да се обединим. Подписка ли, писмо до Народното събрание, до Главният прокурор ли да пратим? Давайте идеи. Иначе тези изроди няма да оставят Лили на мира. Крайно време е, този терор да спре.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: kora2]  
Автор din63 (новак)
Публикувано26.11.10 21:58



Шоуто на Слави не ни стига, значи, че и тия курчовци почнаха...жалко. Много жалко. Мислят си, курчовците, че така ще вдигнат рейтинга на жалкото си предаване.
Слушайте ми думата, колеги, скоро след Нова година няма да са живи с това предаване. Нова телевизия остава назад, много назад от БТВ и от други телевизии вече.
Но Лили защо мълчи ? Да ги даде по съд !



Редактирано от din63 на 26.11.10 21:59.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: din63]  
Автор estraden (непознат )
Публикувано26.11.10 22:05



Това е гавра и с Лили и с оная болна женица!
Освен да направим подписка до СЕМ или до ръководството на Нова?
Дано всъщност Лили да ги даде под съд!



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: estraden]  
Автор vaciba ()
Публикувано26.11.10 22:57



Преди време Лили Иванова поиска закон за защита на личноста. Уви! Няма до днес!



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор ZLATlN (член)
Публикувано27.11.10 01:08



E, ама не гледайте телевизия. Само Лили ще гледате. Аз така правя и се чувствам перфектно :)))



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: stoyanov]  
Автор At Point Blank (минаващ)
Публикувано27.11.10 07:48



Стоянов, повярвай ми каза го! Мястото беше клуб Полинеро - Пловдив.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор At Point Blank (минаващ)
Публикувано27.11.10 08:42



На всичкото отгоре в понеделник са поканили Исак Гозес, но да знаете, че това е тайна.
Не разбирам защо продължават да я нараняват?



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: At Point Blank]  
Автор /Милена/ (ентусиаст)
Публикувано27.11.10 11:25



Отдавна не гледам тия предавания и не съм го видяла. Мислех си, че темата с дъщерята е приключена, но уви. Простащината е навсякъде, по всички телевизии с изключение на БНТ. Никакъв съд няма да помогне, защото няма закони, няма точки, алинеи и т.н. Когато котките спят, мишките танцуват. Според мен Лили не трябва да се занимава със съд и да си разпилява енергията с разни малоумници. Стига й Митко Щерев. Лили не гледа такива предавания, но съм сто процента сигурна, че все се намира някой да й каже, а не трябва. Искам Лили да е щастлива, спокойна и да пее. Това е нейната мисия в живота. Искам да забие поредния хит, а те да се гърчат в злобата си. Вярвам, че един ден всичко ще си дойде на мястото, но кога, не знам.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: /Милена/]  
Автор katorno_kardona (новак)
Публикувано27.11.10 12:31



И тези дребни малки мъжленца ли усвоиха похватите на"шоумена- дрънкалник", дето се мисли за по велик и от екипа, които му пише сценария?! В тази държава незачитането на стойностните хора е ненаказуемо деяние, затова си мисля Лили да се обърне към европейския съд. Все по често осъзнавам колко силен характер е , за да издържа години наред всички хули и обиди и пак да е най-добрата певица.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор MARl MELAMED (непознат)
Публикувано27.11.10 12:57



ТОВА Е ПОДСАДНО В НОРМАЛНИТЕ СТРАНИ !!!

ЛИЛИИИИ....КАКВО ПРАВИ6 О6ТЕ В БГ. ? НЕ ТЕ ЗАСЛУJАВАТ ...



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: At Point Blank]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано27.11.10 19:01



Ако го е казал Митко наистина не му прави чест... Един мъж (кавалер) не може да нарича така обидно една жена, независимо в какви отношения са. Не е достойно!



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: MARl MELAMED]  
Автор carmil (непознат )
Публикувано27.11.10 19:20



Лили кого по-напред да дава на съд? Те безсъвестните са тооолкова много. Аз се надявам да ги застигне Божието наказание, защото много настървено и компетентно се изказват. Пък и я обвиняват наглеците. Как нямат страх от Бог?
Това се наказва свисше!



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: carmil]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано30.11.10 10:38



Вчера ги гледах - страшно грозно и пошло предаване са тези Иван и Андрей. В края на крайщата се разбра, че тези "ясновидци" "видяха", че няма такава Доротея. Е, имаше и един "познавач", който правил проверка и твърди, че имала дъщеря... ама... Честно казано има малка прилика, но това не е доказателство. Личи си, че нарочно я постригват и търсят да заприлича поне малко на Лили. Защо беше нужно цялата тази глупост? Недоумявам? Май с една единствена цел - вдигане на рейтинг. Както направиха в тъпото шоу"Байландо".



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: stoyanov]  
Автор katorno_kardona (новак)
Публикувано30.11.10 20:29



Приемам мнението на СТОЯНОВ за предаването, гледах го от средата и направо онемях от целта-простотия в него: или било вярно и се знаело истината по въпроса , или ако не било вярно се изчиствало името на Лили??!!...ЛИЛИ е име-легенда: какво има да чисти за техните ,а и нечии други нечистоплътни души...тия водещи в ред ли са?? Лили е певица при това най-добрата българска певица - неповторима е, и какво ги е еня нормалните хора има ли дъщеря или не...дори като публична личност нямат никакво право да се ровят в лични неща...защо не поставят въпрос за себе си джуджетата, дали са имали секс изобщо ,дали детето на Иван /май има / е от него или от Андрей, или пък от някой съсед????..да бяха питали кой връх ще изкачи Лили догодина - холивуд ли, друг ли , нещо такова евала, а и това ще се потвърди неизбежно...Не вярвам на гадатели, но ми хареса Цветанка Рангелова ,която не е гадател, а астролог доколкото зная- отрече тотално тази версия и се изказа много хубаво за ЛИЛИ - нарече я ВЕЛИКАТА ЛИЛИ !!! Евала на Цветанка Рангелова, дано поне в нея повярват малоумниците Иван и Андрей, ама те пак щели да ровят и да търсят доказателства по" случая", дори молят зрителите да доносничат, егаси олигофрените нямат спиране.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: katorno_kardona]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано01.12.10 18:54



В отговор на:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Лили е певица при това най-добрата българска певица
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
съвсем не означава , че ако един човек е професионалист в своята област, то той е добър човек.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: dama_spatia]  
Автор newelbi (непознат )
Публикувано02.12.10 10:18



А кой има право да казва кой човек е добър и кой не? И какви са критериите? Всеки трябва да гледа себе си и да не съди другите, защото не е негова работа кой какво прави. Едва ли има тук безгрешни, че да имат право да хвърлят камъни.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: dama_spatia]  
Автор katorno_kardona (новак)
Публикувано02.12.10 12:48



" най - добрата певица" означава , че според мен е най - добрата ПЕЕЩА певица, а не дали самата Лили е добър или лош човек....когато съм на концерт съм заради това , че ТЯ пее, а пък тя пее без да пита дали АЗ съм добър или лош човек.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: newelbi]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано02.12.10 18:52



Въпрос на лично мнение, с което не ангажирам никого. Тук клуба е открит и всеки би могъл да напише мнението си, макар то да не се харесва на по-голямата част. Така че освен хвалбите, редно е да се понасят и критики. Друг е въпроса, колко от пишещите тук биха го приели, без да го приемат лично.





Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: katorno_kardona]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано02.12.10 18:56



Разбрах те много добре какво искаше да кажеш, но изглежда ти не ме разбра.





Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: dama_spatia]  
Автор (Tozi) (непознат)
Публикувано02.12.10 21:40



Mislia , che ste iasna na vsichki , koito chetat tuk.Edva li niakoi izpitva zatrudnenie da razbere tochno "otkritoto" Vi mnenie ,chuvstvata i otnoshenieto Vi kam GOLIAMATA ZVEZDA.Niamam dumi da izrazia kolko mnogo obojavam Lili, i az sam ot horata , koito priemat lichno vsiaka kritika i negativ, otpraveni kam Lili.
Absoliutno prav e "newelbi":
"А кой има право да казва кой човек е добър и кой не? И какви са критериите?"
Bih se radvala da procheta, tuk , Vashiat otgovor.
Az imam izgradeno mnenie za Vas, no ne bih go izrazila tuk, pitam se otkade imate smelost da izraziavate ,PAK TUK,Vasheto otnoshenie i mnenie za Lili. Edva li "te" sa nujni niakomu, koito uvajava i ceni tvorchestvoto na goliamata pevica.



Тема Reнови [re: (Tozi)]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано03.12.10 17:15



( Tozi ), нормално е в един клуб, в който пишат малко хора, да има и различни мнения. Както вече писах, в клуба всеки може да пише мнението си, независимо от това дали то би се харесало на някои от пишещите тук. В клуба, освен хвалебствията , трябва да се приемат и критиките.
Що се отнася до изграденото Ви мнение за мен, най-малко ме вълнува какво е то. Имате право да не ме харесвате-избора си е Ваш. По-важно е какво мислят за мен близките ми и приятелите ми, останалото е без значение, както впрочем и Вашето мнение.



Тема Re: Reнови [re: dama_spatia]  
Автор newelbi (непознат )
Публикувано03.12.10 17:26



Израза че лили не е добър човек не е критика, а глупост. Критика е когато се каже тая песен не е изпълнена толкова добре като преди или този текст не е хубав, или ролкята не става. По какъв начин определяш кой човек е добър и кой не ? Ти добър човек ли си ? Какви са параметрите на понятието "добър човек' ? Дай примери за добри хора да видим разликата ?



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано04.12.10 00:31



Тази клюка не е от вчера, ама се питам с какво е важен този въпрос, та трябва да се изяснява? Каквато и да е истината, не е от национално значение и да се харчат пари, за да се пращат идиоти-репортери да разследват....е, не знам. На мен Иван и Андрей ми се видяха идиотите, а не жената в приюта. Май кокаинът им идва в повече.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: ur4e69]  
Автор din63 (новак)
Публикувано04.12.10 01:05



Да, кокаинът и алкохолът им дойдоха в повече на тези курчовци Иван и Андрей. Вместо да възхваляват българското, те са способни без свян да се изпикаят и изсерат в ефир, а други непатриоти българи ще им ръкопляскат и се радват !



Редактирано от din63 на 04.12.10 01:05.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: din63]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано04.12.10 01:30



А има едно таквоз мигащо полуплешиво мижитурче дет написало книжка за лили. някъде под 30. и е много компетентен. та пак се изказа. е, не знам вече ама сульо и пульо си прави слава на чужд гръб. мен Лили Иванова доста ме разочарова напоследък, ама как ме разочароваха тия дето пърхат около нея и се мъчат да се докоснат до нещичко от нейния труд, да не разправям



Тема Re: Reнови [re: newelbi]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано04.12.10 10:29



аве, истината е, че преди 20 години Лили не си отваряше толкоз устата и имаше по-звезден статут Някои хора, просто не бива да говорят публично, ако не искат да стават за дмях. Отнася се не само до лили, но и до болшинството естраджии. Изключение-богдана карадочева. но тя отдавна не досажда на никого с трелите сил всичко е до време, хора. после е само излагация



Тема Re: Reнови [re: ur4e69]  
Автор din63 (новак)
Публикувано04.12.10 23:13



Колега, пиши както трябва на български и с твоите тъпи мнения цена няма да имаш !

Да, Богдана отдавна не досажда с трелите си и сигурно си мисли, че ще се изложи, защото както казваш всичко е с времето си. Но не, не смятам , че е така. Поне в случая с Лили. На Лили не й е свършило времето, още може и добре го може и затова не бърза да приключва с времето си .

Другата истина е, че Богдана си е добра певица. Приятно пълничка е и в това е достолепието й. И не на последно място, има интересен глас и секси визия.
Но да стигнеш кариерата на Лили трябва да се работи много, ама много.

Че Лили много приказва вече, тук мъничко си прав. Да, попрекалява мъничко, но не върви вече в нашите времена да мълчи. Как си представяш нейн концерт сега - да изпее песните си , да слезе и да духне. Трябва все пак да подхвърля някоя и друга приказка и шега, че виж Слави в предаванията си още повече ще я подгерпи като непрекъснато й натяква, че нямала чувство за хумор. Лили е работохолик и няма излишно чувство за хумор, но все пак успява добре да се шегува с публиката и на моменти произвежда по някой и друг бисер... Но това са дребни детайли. Важна е работата, качеството на песните. А това, пак повтарям Лили го прави добре - все още никой в България не достигна нейната летва...

Редактирано от din63 на 04.12.10 23:52.



Тема отново за "дъщерята"нови [re: din63]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано06.12.10 11:37



Днес вестник "Папарак" е отделил 4 страници за Лили Иванова и забележете "дъщерята". Много хора вече повярваха в тази история. А както е написана звучи наистина достоверно. Новото е, че Доротея я наричали "Куке" и лигичката й потичала от устичката... Уж "Уикенд" опровергаха историята, а "Папарак" наново твъртят, че Лили има такова родено дете ... Според мен самата Лили има право да ги осъди за преиначаване на истината.
Вече наистина прекалиха!



Тема Re: отново за "дъщерята"нови [re: stoyanov]  
Автор katorno_kardona (новак)
Публикувано06.12.10 20:17



Стоянов, имаш право....нека ги осъди, даже да й платят подобаващо за тормоза ...ако съда не ги осъди тези "автори" - егати и правовата държава в ЕС дето сме........нека си пишат каквото искат....и 5 такива дъщери да има, обикновените хора , които имат съвест и интелект разбират, че това е личен живот, ама няма нито една дъщеря!...иска им се да я съсипят психически, но няма да успеят..............все повече се убеждавам , че живем в ужасна страна , в която има много хубави хора, но има и такива изчадия, които предават гениите си . Макар, че е късно моля се Лили да я изискат в някоя друга държава, да е жива и здрава, да и напишат страхотни песни...и след 5 години да се върне в БГ с концерт, за който продуцентите да изискват условия и цени като за холивудска звезда!



Тема Re: отново за "дъщерята"нови [re: katorno_kardona]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано09.12.10 14:26



Като гледам какво е правосъдието в България едва ли ще ги осъди...
Гледам сега в друг вестник призовават да се правило ДНК експертиза и Лили да докажела, че Доротея не била нейната. Да не повярваш с какво се заниват. Не знам защо започнаха тази тема въобще да я нищят след толкова време затишие по въпроса с "дъшерята". А уж беше починала...



Тема Re: отново за "дъщерята"нови [re: stoyanov]  
Автор katorno_kardona (новак)
Публикувано09.12.10 21:19



Да ги оставим знаещите да търсят под вола теле... то е същото като да търся доказателства и да правя експертиза, че не си истински и готин, а в действителност ти си всичко: и реално готин, и кадърен, и прекрасен!



Тема Да вярвам ли - 2нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор vaciba ()
Публикувано14.12.10 09:55



Днес в дира се появи линк :



Да вярвам ли?



Тема Re: Да вярвам ли - 2нови [re: vaciba]  
Автор katorno_kardona (новак)
Публикувано14.12.10 11:40



...Ако е вярно, ще се разбере дали сме правова държава...и ако сме, трябва Иванчо и Андрейчо НИКОИ да бъдат осъдени!



Тема Re: Фактите са достанови [re: katorno_kardona]  
Автор Dynamix (минаващ)
Публикувано16.12.10 10:33



Аз не знам вие от къде знаете, че Лили няма дъщеря??? От къде сте сигурни в това. Аз не твърдя, че има дъщеря, НО има следните факти: Имената съвпадат (Доротея Лилиева Иванова), Има абсолютна прилика в Доротеия с Лили Иванова и в лице и тяло от младите й години, Има свидетели от селото и дома, че това е изоставената дъщеря на Лили Иванова.
ЛИЛИ мълчи по темата (преди време във "Всяка неделия" НЕ ОТРЕЧЕ КАТЕГОРИЧНО, а каза: " Просто не е достойно!" И не на последно, ако е чиста съвестта на Лили щеше да излезе с официална деkларация (например в сутрешния блок на НОВА ТВ и да заяви : "Нямам дъщеря") Прекалено много съвпадения, не мислите ли?



Тема Re: Фактите са достанови [re: Dynamix]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано16.12.10 16:32



И на кого му е нужна тази информация,
аз например не ме интересува личния живот на Лили,
това което е на сцената,какво друго?
Фактите са доста особенно по световните сцени!



Тема Re: Фактите са достанови [re: Dynamix]  
Автор kora2 (zriala)
Публикувано16.12.10 20:10



Ами като ти се вярва, че е така, никой не те спира ......
Само, че не пиши з а тези простоти тук. Има си клубове по интереси и клюки, нашият има други занимания. Ох, простотията не ходи по гората, намира си глупави глави и се населва................



Тема Re: Фактите са достанови [re: Dynamix]  
Автор chancce ()
Публикувано16.12.10 20:44



Това за името не е съвсем вярно. Защото имената на Лили са Лили Иванова Петрова и по тази логика това нещастно създание би трябвало да се казва Доротея Лилиева Петрова.



Тема Re: Фактите са достанови [re: Dynamix]  
Автор katorno_kardona (новак)
Публикувано17.12.10 00:59



Не твърдя нищо....мисълта ми смятам, че е справедлива,т.е. не е работа на никого да нищи подобна тема дали Лили има или не дъщеря или син, или близнаци...



Тема Re: Фактите са достанови [re: chancce]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано17.12.10 14:04



В отговор на:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
.....Защото имената на Лили са Лили Иванова Петрова
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Далече си от истината. Ако беше си направил/а труда да се поразровиш малко, щеше да стигнеш до истинското й име, а то е Лиляна.



Тема Re: Фактите са достанови [re: dama_spatia]  
Автор din63 (новак)
Публикувано18.12.10 23:12



Лиляна Иванова Нисовлиева - това й е рожденото име. На дъщерята, която й приписват имената са много странни и не смятам, че са истински. Може просто някой да си е направил мръсна шега навремето, държавна сигурност, може би. Само дето не убиха Лили по загадъчен начин, както Мерилин в САЩ.
В България всичко е възможно, казвам ви колеги, че всичко е възможно - това добре го знаете. Много нейни колеги казват, че никога не са я виждали бременна. Лили винаги е била отдадена на каузата си - да бъде добра певица.

И го постигна !!!



Тема Re: До баба Коранови [re: kora2]  
Автор Dynamix (минаващ)
Публикувано28.12.10 12:10



Бабо Кора, недей моля те да даваш квалификации. За твое сведение искам да ти кажа, че завършвам второ висше образование. Та затова бабо Кора не си ми смешна, а по-скоро жалка!



Тема Re: До баба Коранови [re: Dynamix]  
Автор estraden (непознат )
Публикувано02.01.11 23:12



Болната жена която показаха в шоуто на двамата малоумници няма НИЩО ОБЩО със Лили Иванова !
Жалките в случая са други а не Пепа!
А и още нещо образованието няма нищо общо с възпитанието!

Редактирано от estraden на 02.01.11 23:13.



Тема Re: До баба Коранови [re: Dynamix]  
Автор kora2 (zriala)
Публикувано04.01.11 15:58



Баба съм на внуците си, а ти макар, че завършваш второ висше, май още не си приключил уличното си възпитание. Квалификации мога да давам, защото съм по мъдра от теб. Както казва Естраден, не образованието е критерии за възпитание. Значи....направи си изводите. И пак повтарям, тук не е място за пошли коментари, не е място да четем глупостите на хора, които забравят целта и идеите на този ФЕН КЛУБ. И да допълня, най малкото в тези празници трябва да се обиждаме. А пропо, аз не се засягам от хора, на които достойнството им е равно на 000



Тема Re: До баба Коранови [re: estraden]  
Автор Dynamix (минаващ)
Публикувано31.01.11 12:33



Уважаеми, проследи мненията добре и виж кой първи се заяжда и обижда!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.