Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 07.06.24 
Музикални
   >> Лили Иванова
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: katorno_kardona]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано02.12.10 18:56



Разбрах те много добре какво искаше да кажеш, но изглежда ти не ме разбра.





Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: dama_spatia]  
Автор (Tozi) (непознат)
Публикувано02.12.10 21:40



Mislia , che ste iasna na vsichki , koito chetat tuk.Edva li niakoi izpitva zatrudnenie da razbere tochno "otkritoto" Vi mnenie ,chuvstvata i otnoshenieto Vi kam GOLIAMATA ZVEZDA.Niamam dumi da izrazia kolko mnogo obojavam Lili, i az sam ot horata , koito priemat lichno vsiaka kritika i negativ, otpraveni kam Lili.
Absoliutno prav e "newelbi":
"А кой има право да казва кой човек е добър и кой не? И какви са критериите?"
Bih se radvala da procheta, tuk , Vashiat otgovor.
Az imam izgradeno mnenie za Vas, no ne bih go izrazila tuk, pitam se otkade imate smelost da izraziavate ,PAK TUK,Vasheto otnoshenie i mnenie za Lili. Edva li "te" sa nujni niakomu, koito uvajava i ceni tvorchestvoto na goliamata pevica.



Тема Reнови [re: (Tozi)]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано03.12.10 17:15



( Tozi ), нормално е в един клуб, в който пишат малко хора, да има и различни мнения. Както вече писах, в клуба всеки може да пише мнението си, независимо от това дали то би се харесало на някои от пишещите тук. В клуба, освен хвалебствията , трябва да се приемат и критиките.
Що се отнася до изграденото Ви мнение за мен, най-малко ме вълнува какво е то. Имате право да не ме харесвате-избора си е Ваш. По-важно е какво мислят за мен близките ми и приятелите ми, останалото е без значение, както впрочем и Вашето мнение.



Тема Re: Reнови [re: dama_spatia]  
Автор newelbi (непознат )
Публикувано03.12.10 17:26



Израза че лили не е добър човек не е критика, а глупост. Критика е когато се каже тая песен не е изпълнена толкова добре като преди или този текст не е хубав, или ролкята не става. По какъв начин определяш кой човек е добър и кой не ? Ти добър човек ли си ? Какви са параметрите на понятието "добър човек' ? Дай примери за добри хора да видим разликата ?



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано04.12.10 00:31



Тази клюка не е от вчера, ама се питам с какво е важен този въпрос, та трябва да се изяснява? Каквато и да е истината, не е от национално значение и да се харчат пари, за да се пращат идиоти-репортери да разследват....е, не знам. На мен Иван и Андрей ми се видяха идиотите, а не жената в приюта. Май кокаинът им идва в повече.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: ur4e69]  
Автор din63 (новак)
Публикувано04.12.10 01:05



Да, кокаинът и алкохолът им дойдоха в повече на тези курчовци Иван и Андрей. Вместо да възхваляват българското, те са способни без свян да се изпикаят и изсерат в ефир, а други непатриоти българи ще им ръкопляскат и се радват !



Редактирано от din63 на 04.12.10 01:05.



Тема Re: Да вярвам ли?нови [re: din63]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано04.12.10 01:30



А има едно таквоз мигащо полуплешиво мижитурче дет написало книжка за лили. някъде под 30. и е много компетентен. та пак се изказа. е, не знам вече ама сульо и пульо си прави слава на чужд гръб. мен Лили Иванова доста ме разочарова напоследък, ама как ме разочароваха тия дето пърхат около нея и се мъчат да се докоснат до нещичко от нейния труд, да не разправям



Тема Re: Reнови [re: newelbi]  
Автор ur4e69 (баба Вихронрав)
Публикувано04.12.10 10:29



аве, истината е, че преди 20 години Лили не си отваряше толкоз устата и имаше по-звезден статут Някои хора, просто не бива да говорят публично, ако не искат да стават за дмях. Отнася се не само до лили, но и до болшинството естраджии. Изключение-богдана карадочева. но тя отдавна не досажда на никого с трелите сил всичко е до време, хора. после е само излагация



Тема Re: Reнови [re: ur4e69]  
Автор din63 (новак)
Публикувано04.12.10 23:13



Колега, пиши както трябва на български и с твоите тъпи мнения цена няма да имаш !

Да, Богдана отдавна не досажда с трелите си и сигурно си мисли, че ще се изложи, защото както казваш всичко е с времето си. Но не, не смятам , че е така. Поне в случая с Лили. На Лили не й е свършило времето, още може и добре го може и затова не бърза да приключва с времето си .

Другата истина е, че Богдана си е добра певица. Приятно пълничка е и в това е достолепието й. И не на последно място, има интересен глас и секси визия.
Но да стигнеш кариерата на Лили трябва да се работи много, ама много.

Че Лили много приказва вече, тук мъничко си прав. Да, попрекалява мъничко, но не върви вече в нашите времена да мълчи. Как си представяш нейн концерт сега - да изпее песните си , да слезе и да духне. Трябва все пак да подхвърля някоя и друга приказка и шега, че виж Слави в предаванията си още повече ще я подгерпи като непрекъснато й натяква, че нямала чувство за хумор. Лили е работохолик и няма излишно чувство за хумор, но все пак успява добре да се шегува с публиката и на моменти произвежда по някой и друг бисер... Но това са дребни детайли. Важна е работата, качеството на песните. А това, пак повтарям Лили го прави добре - все още никой в България не достигна нейната летва...

Редактирано от din63 на 04.12.10 23:52.



Тема отново за "дъщерята"нови [re: din63]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано06.12.10 11:37



Днес вестник "Папарак" е отделил 4 страници за Лили Иванова и забележете "дъщерята". Много хора вече повярваха в тази история. А както е написана звучи наистина достоверно. Новото е, че Доротея я наричали "Куке" и лигичката й потичала от устичката... Уж "Уикенд" опровергаха историята, а "Папарак" наново твъртят, че Лили има такова родено дете ... Според мен самата Лили има право да ги осъди за преиначаване на истината.
Вече наистина прекалиха!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.