Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 01.05.24 
Горещи теми
   >> Либия
*Кратък преглед

Тема Kakvo pak tolkova - takav e jivotaнови  
Автор Dimo ()
Публикувано26.02.00 01:08



Abe hora, Kogato vsichki se natiskaha da hodiat na rabota v Libia i Irak za poveche pari - nikoi ne misleshe za zakonite v arabskite strani. Kato tragnahme cialata darjava da emigrirame kam USA i Canada i kade li ne - pak mnogo ne se zamislihme za zakonite v drugite darjavi. Vaobshte pak vijdame instinkta na stadoto - kato vidim kokala - aide vsichki natam. Kato ima opasnost - spasiavai se poedinichno. Samoo che tuka edinichnoto spasenie ne stava. Nekoi drugari se uplashiha che obesvaneto na 5-6 balgari shte se okaje losh imidge za balgaria. Che kakvo e choveshkia jivot - edno niama nishto. Osobeno v bulgaria. Kato sme si tolkova mili balgarite - da si napravim prilichni zakoni i da si jiveem tuka spokoino. Samo che niamame pari. A nashte v Libia - shte stane kato onia moriaci v Italia - Vinovni - ama pusnati na svoboda. Ili nevinni - ama obeseni. Dodeto beshe vreme da se deistva vsichki spaha. Sega kato izdignaha besilkata - aide na manifestacii. Taia rabota pochva da mirishe i na komunisticheska manifestacia ot edno vreme. Edin dostoen chovek vinagi moje da prieme dostoino smartta. Vajno e savestta mu da e chista. Loshoto e che na povecheto ot nas savestta im ne e chista. Zatova hora s chista savest - ne se podvejdaite ot grubi manipulacii. Vseki sam moje da se vslusha v vatreshnia si glas i da reshi za sebe si. /A za viarvashtite e oshte po lesno = pri tiah gospod bog vsichko vijda i razdava vsekimu svoeto - ako ne na zemiata - to na nebeto./ Az niamam nikakvo mnenie - dali sa vinovni ili ne sa. Kato balgarin - mislia che ne sa. Prosto niakoi im e dal zarazena plazma i te bez da znaiat sa ia polzvali. Morala na nikoi balgarin ne bi pozvolil da prelee umishleno zarazena krav - osobeno na dete, balgarina jivota si dava za deteto - dori tova dete da ne e negovo. No sluchai kato tozi shte ni posluji za urok - ima neshta po-vajni ot pechelene na pari. Po dobre bedni i jivi v BG otkolkoto obeseni v Libia, kradci na koli v Ispania, Miachi na chinii v USA, prostitutki v Italia, kelneri v Germania, stroiteli ne znam kade si. Balgarina ima moral - no dokato e pri korena si - v BG. Otdeli li se ot korena si - toi veche ne e balgarin. Da me izviniavat balgarite v chujbina - ama si e tochno taka. Otrekal sam se ot pochti vsichkite si dobri priateli deto zaminaha v chujbina. A i nashte upravliavashti shte si vzemat pouka ot taia istoria - kakto i da svarshi tia.

Тема Kakvo pak tolkova - takav e jivota (ti go kaza)нови [re: Dimo]  
Автор Andrej Andreev ()
Публикувано26.02.00 03:27



Viz mojto momche, shte ti dam edin suvet. Takiva genii kato te po-dobre da si zatvarjat ustite, za da ne im gi razbijat. Ziv i zdrav!

Тема Kakvo pak tolkova - takav e jivota (ti go kaza) [re: Andrej Andreev]  
Автор TaTo ()
Публикувано26.02.00 20:10



Охо, имаме си и Интернет смелчаци тука! Страшна работа!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.