Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 28.05.24 
Горещи теми
   >> Либия
*Кратък преглед

Тема България да заведе дело срещу Муамар Кадафи!нови  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано30.12.06 20:07



Не съм специалист по международно (или каквото и да е) право, но със сигурност може да се намери начин България да заведе дело срещу Муамар Кадафи за грубо нарушаване на човешките права. Това либийско изпражнение (Кадафи де) си позволява да си играе с човешки животи, самозабравил се във властта си. Мисля, че трябва да се заведе дело срещу него и да бъде осъден и (когато и ако е възможно) вкаран в затвора за нарушаване на човешките права. Как точно може да стане, не знам, но поне дело срещу него трябва да бъде заведено по някакъв начин.

Явно с призиви за разбиране към това говно до никъде няма да се стигне, нужни са по-смели действия. Мисля, че е добра идея и който е съгласен с мене - да я разпространи по други форуми в интернет, обсъждащи проблемите на медиците. Па дано на някои от управляващите им светне нещо...



Тема Re: България да заведе дело срещу Муамар Кадафи!нови [re: бeзпътeн]  
Автор Refine(ycмиxнaтa) ()
Публикувано02.01.07 11:43



Аз също бих искала да се случи такова нещо...но знам, че все ще се намери някой, който да обясни защо не може, вместо да се търси начин Кадафи да бъде преследван съдебно за своеволията си.

Като слушам последните реакции на този побъркан "ръководител" на Либийската "държава", разбирам, че той е вбесен, че не може да измъкне още средства от ЕС, България и когото там се сетите. Апропо, като толкова е недоволен от ЕС, и като либийския "съд" не признава медицинските експертизи на специалисти от ЕС, ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ са си пратили болните деца на лечение в страни от ЕС?!? А?!?!!! Наглеци!!! Използват горките деца да измъкнат финансови и политически дивиденти. И родителите на болните деца позволяват това да се случва.



Тема Re: България да заведе дело срещу Муамар Кадафи! [re: Refine(ycмиxнaтa)]  
Автор Щъpkoт (fyromophagos)
Публикувано03.01.07 07:47



Абе ти още ли търсиш логика и човечност от тия диваци?????

просто няма смисъл.....това все едно да търсиш достойнство и солидарност от българските боклуци, които ПРОДЪЛЖАВАТ да работят в Либия.....

Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...".


Тема Re: България да заведе дело срещу Муамар Кадафи!нови [re: бeзпътeн]  
Автор нecтecaми (непознат )
Публикувано04.01.07 14:08



мога да кажа че този 4овек постояно отменя делото и сега когато са потвърдено смъртните присъди и той иска пове4е и пове4е пари!!!!!



Тема Re: България да заведе дело срещу Муамар Кадафи!нови [re: нecтecaми]  
Автор Refine(ycмиxнaтa) ()
Публикувано04.01.07 21:07



Иска я, нали това беше целта му. Иначе как ще възстанови финансовата празнина след като Либия изплати обезщетения заради Локърби?!? Това говедо Кадафи просто се опитва да върти света на пръста си.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.