Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:38 22.05.24 
Горещи теми
   >> Либия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: В Либия е обявен национален траурнови [re: Ciganche...]  
Автор AcпapyxlYl ()
Публикувано02.02.07 23:24



В отговор на:

Абе ти май не си в час




Прав си! От насраната амбразура на вемереовските копои, e напълно логично да имаш такъв изглед.



БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРСКИТЕ ЗАЛОЖНИЦИ В ЛИБИЯ!



Тема Re: В Либия е обявен национален траурнови [re: Refine(ycмиxнaтa)]  
Автор livada (непознат )
Публикувано03.02.07 12:59



Всъщност съм ужасяващо тъпа либийска курва, която не е нзаясно, че гниди като мен няма да получат право да пишат по свободните български форуми, поради продажността на дребните си миазмени душици за жълти денарчета:-))

Редактирано от Kиpo на 03.02.07 17:29.



Тема Re: В Либия е обявен национален траурнови [re: AcпapyxlYl]  
Автор livada (непознат )
Публикувано03.02.07 13:15



Всъщност съм ужасяващо тъпа либийска курва, която не е нзаясно, че гниди като мен няма да получат право да пишат по свободните български форуми, поради продажността на дребните си миазмени душици за жълти денарчета:-))

Редактирано от Kиpo на 03.02.07 17:32.



Тема Re: В Либия е обявен национален траурнови [re: Щъpkoт]  
Автор livada (непознат )
Публикувано03.02.07 13:28



Щъркот,
защо правиш авналог между две различни държави?
Общото между тях е,че и двете са мюсюлмански,и двете са били под чуждо господство/Алжир-французи/,Либия/италианци/.
Разликата е не само географска,но и в държавната форма на упрадвление,както и манталитета ,и народопсихологията на двата народа.
В момента духам и на либийци,и на алжирци.либийците са приемна страна,но са далеч ро-добри като хора,отколкото алжирците!от алжирец само номера,проблеми,самочувствие като на французи,че и отгоре,защото са ги отвъдили от Алжир,защото са по-бели и т.н,а са голи задници,защото каквото е имало за отмъкване- французите отдавна са им го взели.И само защото са били под френско робство се изживяват за велики.не ми ги обаждай,че им сърбам попарата всеки ден.

Редактирано от Kиpo на 03.02.07 17:31.



Тема Re: Потвърждение на опасенията на брат ми,нови [re: 12O112]  
Автор livada (непознат )
Публикувано03.02.07 13:43





Всъщност съм ужасяващо тъпа либийска курва, която не е нзаясно, че гниди като мен няма да получат право да пишат по свободните български форуми, поради продажността на дребните си миазмени душици за жълти денарчета:-))

Редактирано от Kиpo на 03.02.07 17:30.



Тема Re: Потвърждение на опасенията на брат ми,нови [re: livada]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано03.02.07 15:04



Още колко ще повтаряш едни и същи неща? Защо ли като видя твоето заглавие, винаги знам какво ще прочета.
Много си проста, знаеш ли! Стига говорила за хората, погледни себе си! Помня ти бисерите в клуб "СПИН", ти си срам за медицинските работници и се радвам, че работиш там, а не тук. Надявам се никога да не лекуваш български деца! Такава злоба като теб няма. ТУри си фередже и спри да пишеш глупости.

Бах тая сигнатура!


Тема Re: Потвърждение на опасенията на брат ми,нови [re: julkata_]  
Автор livada (непознат )
Публикувано03.02.07 17:14



Всъщност съм ужасяващо тъпа либийска курва, която не е нзаясно, че гниди като мен няма да получат право да пишат по свободните български форуми, поради продажността на дребните си миазмени душици за жълти денарчета:-))

Редактирано от Kиpo на 03.02.07 17:26.



Тема Re: В Либия е обявен национален траурнови [re: Щ-3O4]  
Автор kimilina (непознат )
Публикувано18.02.07 00:56



Знае6 ли ,напално те подкрепям,не знам колко глупави трябва да бадем за да вяржаме,4е вси4ки те 6те се жарнат живи и здрави при нас.Абе хора,вие знаете ли какво зна4и исламски фанатизам????Работя и живея в арабска страна ве4е 10 години,,,,,^те ги пуснат ,когато цафнат наламите....Еи така като саддам 6те ги обесят някоя сутрин о6те преди изгрев.......Абе 6то се заблуждават вси4ки 4е скоро 5те се варнат???????????????????????ПОдсадни са за 400 и кусур мартви деца,не за кражба на коко6ки...........Като гледам телевизиа 4ак яд ме хва6та........




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.