Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 01.05.24 
Горещи теми
   >> Либия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Още едно детенце умря от менингитнови  
Автор УйнaПeнa (ентусиаст)
Публикувано27.12.06 22:57



Не в Либия, а у нас. Този път момиченцето от катастрофата при Бяла. Явно е заразено в неврологията. А медиците ни твърдят, че няма епидемия... Ако бяха либийци, нямаше ли да ги съдим?



Тема Re: Още едно детенце умря от менингит [re: УйнaПeнa]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано28.12.06 00:26



Лошо. Днес чух за момент, че е болно, но това наистина ..........
Все пак ясно ли е какъв тип менингит е бил.
Ясно е, че и иначе здрави деца си отиват от някой форми доста скоротечно без възможност да се помогне. А тук при претърпяло катастрофа и операции дете никак не може да се смята, че имунната му система е била в нормално състояние.
А ти не бързай да съдиш медиците в този случай.
И ако е епидемия от опасен причинител ще има още доста други контактни.

Ех, Томов да ми падне!



Тема Re: Още едно детенце умря от менингитнови [re: no one]  
Автор Щъpkoт (fyromophagos)
Публикувано28.12.06 07:44



изобщо не могат да се сравняват двата случая.....менингитът е скоротечно опасно заболяване и човек може да се зарази дори в болница, защото то е остро заразно...СПИН е абсолютно друга работа.....жалко за това златно дете, но мисля, че лекарите са последните виновници в случая......вижте какви са условията в нашите болници и какви са условията в казината и хотелите, които настроиха мутрите, свързани с властта и тогава говорете...

Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...".


Тема Re: Още едно детенце умря от менингитнови [re: Щъpkoт]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано28.12.06 08:54



Виж сега,
Има различни причинители на заболяването и те могат да бъдат от вирус с който става на момента заразяването до гъбички които си ги има нормално.
А какви са условията няма да коментирам повече от факта, че детето беше все пак в престижна столична болница, а не в малък град където обикновенно се сипят обвинения за лоша материална база.

Ех, Томов да ми падне!



Тема Re: Още едно детенце умря от менингитнови [re: no one]  
Автор ДoбpuБoжилoвМодератор (истинският)
Публикувано28.12.06 18:37



Коя е престижната болница ? Военна ли ? Там само фасадата е лъскава , вътре е пълна мизерия , като навсякъде другаде.



Тема Re: Още едно детенце умря от менингитнови [re: ДoбpuБoжилoв]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано28.12.06 20:19



Съмнявам се дори да може да се сравнява с мизерията в Инфекциозна или някоя в малко градче.

Ех, Томов да ми падне!



Тема Re: Още едно детенце умря от менингитнови [re: ДoбpuБoжилoв]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано28.12.06 22:55



Бе казаха ми, че са давали в новините детето с майка си.

Да не се окаже Уйна Пена, Хуйна Препенена.

Ех, Томов да ми падне!



Тема Re: Още едно детенце умря от менингитнови [re: УйнaПeнa]  
Автор Refine(ycмиxнaтa) ()
Публикувано29.12.06 17:14



Абе щяхме да ги съдим, но:
1) нямаше да ги пребиваме в ареста, да ги изтезаваме и тормозим по всякакъв начин, включително и сексуално, да ги държим осем години, да организираме цял цирк, дето да вика, че са врагове на държавата и сътрудници на ЦРУ, МОСАД или който там се сетиш;
2)нямаше да организираме показен процес срещу служители на затвора/ареста, които са ги пребивали, а после да ги оправдаем с овации, и същите тези диваци после да осъдят арестантите за "обида". почуствали се обидени, че арестантите дръзнали да обявят инквизиция през 21 век.
3) и т.н.
Нещо да не ти е ясно?



Тема Уйноооооо!нови [re: УйнaПeнa]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано30.12.06 00:56





Двадесет и осми декември. ти викаш, че починало на 27-ми.

Състоянието на Михаела не е тежко, а такова усложнение се е очаквало като възможно.

Ми нали ако беше починало детето, оная кокошка майката щеше да опищи света.
Дано се оправи детето, стискам му палци; ама тая е такава тъпа егоцентрична кокошка, че трудно може повече.

"Какво е всъщност лятото, какво е -
един сезон, във който мен ме няма..."


Тема Re: Уйноооооо!нови [re: Mиpa_M]  
Автор Щъpkoт (fyromophagos)
Публикувано04.01.07 08:21



И двамата родители на това прекрасно дете са типични средностатистически дебили от гурбетчийския тип, много добре познат в България....

Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...".



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.