Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 13.06.24 
Горещи теми
   >> Либия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ако не ...нови  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано30.08.05 16:19



беше трагично,щеше да е комично.Чета и не разбирам:никакъв спор,никакви аргументи-било "За" било "Против".Някакво лично заяждане и надцакване.Някакви измислени регистрации-само един ник и толкова.Какъв беше смисъла от регистрацията- за мен никакъв,освен че могат да се трият мнения.Апропо,защо при поискване на профил за "Дунапрен" пише че няма такъв регистриран потребител?И в същност,кой е модератора(официалния) на тоя клуб?Като ровя назад по темите,преди регистрацията има доста интересни изказвания и от двете страни.Вярно и много простотии,но те са за предпочитане в сравнение със сегашното положение.Та то всъщност клуб няма!

много сме,луди сме!


Тема Re: Ако не ... [re: Дokи]  
Автор ИмaмБълxи (непознат )
Публикувано01.09.05 01:57



Доко, да те еба чукундура смотан. Ние не сме тук за да ти създаваме приятни четива. Ако имаш да казваш нещо интересно, го казвай. Ако нямаш нищо за казване, не го казвай тук. И какви "за" или "против" те гонят бе шапшал? В случая всичко е толкова ясно че няма какво да се дискутира освен от олигофрени вярващи в световни конспирации и зелени човечета. Либийските мангали имат организирано лов на вещици, жертви на което са българките и палестинеца. И единственият начин да им се налее мозък в простите мангалски тикви е да бъдат смлени от бой. Не съм видял по умно предложение досега.



Тема Така ...нови [re: ИмaмБълxи]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано01.09.05 08:37



не става.С първобитен език и обиди спор не се води.

много сме,луди сме!


Тема Re: Ако не ...нови [re: Дokи]  
Автор Бeнkoвckи 12Модератор (Егати Бараката!)
Публикувано01.09.05 16:46



като искаш да видиш кой е модератор на този форум. отваряш на информация за клуба и там пише кой е актуалния ник на модератора

ну герай, жау мане узкнисот су саво калбом, гал галу гале прадесит змогискай калбети!!


Тема Re: Ако не ...нови [re: ИмaмБълxи]  
Автор ouuuuu (непознат )
Публикувано03.09.05 08:38



Това ти изказване попада под забраната на тире № 2, ама нема как да се изтриеш скам себе си, нали?



Тема Re: Ако не ...нови [re: ouuuuu]  
Автор ИмaмБълxи (непознат )
Публикувано13.09.05 03:50



Защо да не мога да изтрия сам себе си?!?! Ако не ти е известно, всеки регистриран потребител може да редактира собствените си мнения, ще рече може и на практика да ги изтрие ако желае.



Тема Ами аз сенови [re: ИмaмБълxи]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано15.09.05 17:20



изтрий сега да те видя?
Имаш 6 часов прозорец.
От там на сетне - само модератори, админи, и разбира се програмистите на системата :))))
Бе то и аз да имам директен достъп до БД на дира - и аз ще мога да те трия или модерирам.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Ако не ...нови [re: Дokи]  
Автор LiMuBai (непознат )
Публикувано21.09.05 16:24



Четох, четох и не разбрах....за 'кво половината псувате либийците, другата половина подозират конспирации някви....а за децата нищо. Чудя се, ако това бяха български деца, така ли щяхте да реагирате



Тема Re: Ако не ...нови [re: LiMuBai]  
Автор Refine ()
Публикувано21.09.05 16:52



Не си чел внимателно :)
По принцип често се коментира това, че децата и семействата им са жертва на игрите на Кадафи, така както и българските сестри. Но все пак, клуба е за българските сестри....



Тема Re: Ако не ...нови [re: ИмaмБълxи]  
Автор ouuuuu (непознат )
Публикувано29.09.05 13:34



Ма ти сега оправдаваш ли се ,бе? Едва ли има някой, който досега да не е разбрал, че се вживяваш в новата си модераторска роля




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.