Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 28.04.24 
Автомобили
   >> Лада
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Въпрос за фаровенови  
Автор21O11 (Нерегистриран)
Публикувано24.12.04 00:50



Фаровете са ми много слабички,защото рефлекторите са за боклука и крушките са от 70-те годиниТа мисълта ми е като си взема нови рефлектори,да си купя ли и от онези крушки,които ги продават в метро-студеносиня светлина и по-силно светене?Някои пробвал ли ги е тез лампи,да ми каже дали си струват.

Редактирано от Frysco на 15.01.05 00:33.



Тема Re: Faroveнови [re: 21O11]  
Авторkiro_thexfiles (Нерегистриран)
Публикувано24.12.04 10:48



Ще ти се скапат бързо рефлекторите, ако са много силни крушките



Тема Re: Faroveнови [re: kiro_thexfiles]  
Автор white_shark (2140 GT)
Публикувано24.12.04 10:59



Е то за нови фарове май има специални Н4 направо ..тоест има фарове за Н4....И ще си вземеш нещо от порядъка 55/60В а не 90/100В и няма страшно за рефлектора


The Blacksea White Shark

Редактирано от white_shark на 24.12.04 11:00.



Тема Re: Faroveнови [re: white_shark]  
Автор vipservice (Raider)
Публикувано24.12.04 11:19



Взимай смело. Аз си сложих руски фарове (стъкло с рефлектор)Н4 с ксенон и се родих....



Тема Re: Faroveнови [re: 21O11]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано24.12.04 17:38



преди 3 год си смених рефлекторите и си сложих такива крушки доколкото резбирам става дума за оsram комлекта от две кушки ефекта е много дабър става дума за лада 2103 сажалявам само че няма такива евтини и за дългите които са ми н1 но на метро което се намира на цариградско скоро не съм виждал да има от тези май бяха останали само от другите 50 % повече светлина които се водят silvar които са 25 лв сините бяхя 17 лв с ддс



Тема Re: Faroveнови [re: a]  
Автор млaдeжa* (старо куче)
Публикувано24.12.04 22:08



Аз също съм с нови рефлектори за почитибез пари се продават може и по евтини от крушките да са - Руски за крушка - Н4.Вземаш от първата бензиностанция комплект синкави крушки за 10-15лв. двете в една кутийка с с орел ли е или няква друга птица.Три години светят идеално.

Което не става с кубатура става с обороти


Тема Re: Faroveнови [re: 21O11]  
АвторДиkи (Нерегистриран)
Публикувано25.12.04 13:27



И аз съм с Ксенонки от бая време, при това 90/ 110 в, на Н4 , нямаш никъв дерт. Пред тебе е ден. Яд ме е че като ги сменях имаше гот и за дългите също с халогенни крушки но нямаше некви пластинки и артисах но ги дебна и ако пак се появят ще си взимам...



Тема Re: Faroveнови [re: 21O11]  
Авторфpaнцoв (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 21:48



карам 21011 и като тебе страдах от този проблем. Но смених целите фарове с Н4 и сложих кру6ки ПЛАЗМА 100/90 родих се .Фаровете светиат като на ниакое ауди от 2002 година . Ве4е деистват около 1г. безотказно



Тема Re: Faroveнови [re: фpaнцoв]  
АвторZdraveca (Нерегистриран)
Публикувано15.01.05 09:46



Ako e mnogo stara kolata moge da niama6 releta za farovete i ako slaga6 halogeni (H4) trebva da si slogi6.



Тема Re: Faroveнови [re: Zdraveca]  
Автор alex_matrixМодератор (2101 SPORT)
Публикувано15.01.05 19:59



не е вярно
Н4 е стандарт за вида на крушката а не мощност

ако слагаш нормални H4 55/60 няма да имаш проблеми
тъй че реле не е нужно

но ако сложиш 90/100 може я ключ, я кабел, я крушка да изгориш
при този вариант си трябва

единствено за Н4 се изисква гнездото да е за тях
старите руски крушки са други

но рефлектори със Н4 гнездо се продават и за 2101




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.