Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 12.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Колко набирания...нови [re: 1639]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано14.12.10 01:58



Зависи от гледната точка. Това дето го казваш - не го казвай на изпит по физиология например.


Ясно е че колкото и да е силен един мускул ако сухожилието може да издържи примерно 20 кг опън - мускула повече няма да може да развие без да скъса същото това сухожилие. Ама при нормална ситуация, сухожилието би трябвало да има голям запас здравина. И да остане най-вече сечението на мускула.
Разбира се можеше да включиш и здравината на костите.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Колко набирания...нови [re: 1639]  
Авторlokke (Нерегистриран)
Публикувано13.03.11 16:15



за Спортно училище профил Борба норматива за 5 клас беше 16 набирания.
но ние правихме едно кьмшично движение и броиката се увеличаваше до кьм 40 и нагоре -и не забравяй били сме по 40 -50 кг. само мускули и кожа ,косми нямахме още.аз от тогава ги мразя набиранията и освен за катерачите за друго не виждам а какво са))





Тема Re: Колко набирания...нови [re: 1639]  
Автор bluefan (БИГОРЕКСИК)
Публикувано12.04.11 13:08



Аз също не искам да си пиша с анорексици, но просто ти дадох повод за размисъл ако се сещаш за кое сещане иде реч.

Животът е болка, от която мога да те лиша


Тема Re: Колко набирания...нови [re: lokke]  
Авторnio6 (Нерегистриран)
Публикувано13.07.11 14:49



Don't open it





Тема Re: Колко набирания...нови [re: bluefan]  
Автор Digital ()
Публикувано03.11.12 15:38



Аз съм с ръка 38см, не мога да вдигна от лег повече от 80 кила, но мога да ти смачкам топките и да ти набича 5-6 крушета за 3 секунди. И това че си тлъсто културистче няма хич да ти помогне. Повервай ми.



Тема Re: Колко набирания...нови [re: Digital]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано07.08.13 20:00



Съмнявам се. Всички анорексици на теория много ги разбирате нещата, но на практика не се получават защото не всяко "тлъсто културистче" ше седи като боксова круша както незнайно защо си мислиш,че ше се развие ситуацията.

Да, ако играеме 10 рунда сигурно ше ме биеш...





Тема Re: Колко набирания...нови [re: 1639]  
Автор lustre (непознат)
Публикувано17.01.15 05:34



поне 10-12 чисти.



Тема Re: Колко набирания...нови [re: 1639]  
Автор The cursed (ще се върна)
Публикувано13.08.16 14:03



14




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.