Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 04.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кажете ми хубав астроиднови [re: barry]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.05.06 05:57



Не си много як щото сигурно имаш висок процент мазнини. Истински як човек сред културистите няма да намериш. Културистите не са спортисти - това го знаят всички.



Тема Re: Кажете ми хубав астроиднови [re: barry]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.05.06 05:59



Че какво му е лошото на един бизнесмен да отдели 90 лева? Забранено ли е? Ти си май комунист, а? Дразнят те успяли капиталисти ми се струва.



Тема Re: Кажете ми хубав астроиднови [re: LuboPenev]  
Автор barry (член)
Публикувано19.05.06 11:03



Abe, Lubo, ti da ne si jena? Pone si typ kolkoto jena:)



Тема Re: Кажете ми хубав астроиднови [re: barry]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.05.06 14:36



Бръкнах ли ти у здравето, свинчо? Мечтал си ти да станеш човек ама кур - даже и за спортист не те бива.



Тема Re: Кажете ми хубав астроиднови [re: LuboPenev]  
Автор barry (член)
Публикувано19.05.06 14:59



Ne si. Ne iskam i da se zanimavam s teb. Kaji mi edna pri4ina da si gubia vremeto sys selski ergen kato teb?



Тема Re: Кажете ми хубав астроиднови [re: barry]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано19.05.06 17:12



Яд те е, че имам тяло, карам колите, праскам жените и всички ме обичат. Яд те е, че живея в Слатина - на минута от летище и център. Яд те е, че не си като мен. Вдигай за трицепс и внимавай като минаваш покрай Червило.



Тема Re: Кажете ми хубав астроиднови [re: LuboPenev]  
Авторslu4aen (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 02:03



ABe pi4!! Vie dvamata s genadi ste mnogo zle be!!!!



Тема Re: Кажете ми хубав астроиднови [re: slu4aen]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано20.05.06 02:08



Пак ще го кажа, щото вие от анаболите освен, че сте дебели с малки пишлета сте станали и плея хейтъри, ъ. Ние караме колите, ние праскаме жените и ние живеем на 10-15 минути от всички важни точки в София, включително и от Червило. Мене ме пускат без вход, а тебе? Тебе те тарашат за бионабол и следи от пишка. Кажи ми са нещо на това, а?



Тема Re: Кажете ми хубав астроиднови [re: Гeнaди]  
Авторsaveta (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 23:44



Za tezi pari mojesh da si zemesh prahcheta za glisti,ta da pochnesh da kachvash i da izglejdash vnyshitelen a ne kato zakachalkaNishto lichno samochystvieto e hybavo neshto ma pri tebe mai e bez myarka.



Тема Re: Кажете ми хубав астроиднови [re: saveta]  
Авторslu4aen (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 00:21



Abe, typanari. Vsi4ki tuk vi se podigrha i vi osmiaha. Mai ste idiotii dvamata? Ako vi nabaram iako 6te vi gyrba, ohliovi ne6tastni!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.