Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 15.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ри коя сам си ма?нови [re: Sam]  
АвторИзвpaтeн (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 21:18



значи не си тая педерастия:


чудесно!



Тема Re: ри коя сам си ма?нови [re: Извpaтeн]  
АвторSam76 (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 15:51



Blaaa, kude me prati bre, mai 6te trjabva da smenqm nika, 6tom tozi e tolkova izvesten....

Ne se zaqjdai s chovek, chiqto ruka e kolkoto kraut ti...





Тема Re: ри коя сам си ма?нови [re: Sam76]  
Авторslu4aen (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 11:18



genata iavno e izduhal, za6toto zabeliazvam u nego prizaci na psihi4eski otkloneniia. Ima sy6to taka i drugi ot pi6e6tite tuk kato nego. No dokolkoto razbiram se gordeiiat s tova si bolestno systoianie.



Тема Re: ри коя сам си ма?нови [re: slu4aen]  
АвторBaнчo (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 17:04



Не знам за него (Генади), но за теб бих казал, че най малкото си идиот, който го е яд!
Другото което искам да те попитам, защо караш мен и другите потребители да си кривим очите с тази евро-азбука, която си използвал.
Явно Генади е уж по напред с материала, щото кара голф 3-ка. Аз имам голф 1-ка. Перфектна е, ъпдейта ми е по евтин от неговият, дори понякога ми подаряват разни екстри в магазините, защото съм им редовен клиент. Тия, полицайте с паяците, винаги се отказват да я вдигат от мястото където съм паркирал - била много изгнила казват и се опасявали след това да нямат пролем ако се разпадне колата, а и да не влизат в новините, понеже новинарите само дебнели подобни неща.
За в "Червило" не обичам да ходя, щото няма хубава храна (некви сандвичи само), но до червило пицарията я посещавам редовно. Хубаво е защото може да си седна на маса за 6-ма с колегата и като си поръчаме, има място къде да си сложим поръчките. Преди ни питаха кога ще дойдат нашите приятели, за да носят тогава поръчките, но вече знаят, че няма да идват други на масата и ни носят веднага поричките.
Фитнес на мен ми не требва. Всяка сутрин ми се налага да бутам голфа ми поне 500 метра, преди да запали. Значи казвам ви, че друго ви не трябва. Преди ми беше по трудно, но преди 5 г. разбрах, че ръчната ми е била блокирала и затова вървяла трудно. Ама от тогава, след като ъпдейтнах и ръчната много по лесно си бутам колата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.