Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 01.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Mnenieto mi za kulturizmaнови  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 12:55



Purvo iskam da kaja.
treniral sum 7 godini basketbol, 2 godini boks
i veche 2 godini i polvina fitnes (kato se ima v predvid nezdravoslovnia nachin na jivot koito vodia i tuk sum postignal dobri rezultati za tova vreme)
Chistia kulturizam e vazmojno nai - tupia sport moje bi sled kurlinga koito e suzdaden na tazi zemia.
Niama drug sport v koito 20 % ot uspeha ti zavisiat ot usiliata v zalata a ostanalite 80% ot stranichni faktori ( hrana , spane , medikamenti ).
Tehnika v kulturizma - 0 . Tehnicheskite priomi se broiat na prusti i se usvoiavat burzo. Niama drug sport v koito po vreme na praktikuvaneto mu se pie voda, ako izkluchim shaha, darca , bilqrda i drugi takiva razbira se.Niama drug sport v koito vednaga sled kato si svurshil trenirovka triabva da se naiadesh kato prase.Vav vsichki drugi sportove ti kazvat : ne pii voda pone 1 chas sled kato si svurshil trenirovka.

Shte me pitate zashto go pravia ? Za da me haresvat kurvite i da se chustvam shto gode v forma , za nishto drugo.



Тема Re: Mnenieto mi za kulturizmaнови [re: Eric]  
АвторЛилиaнa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 19:46



какво ни се изповядваш бе! И то на латиница. да беше писла на български език да ти прочетем проблемите с пиенето на водата а,ма то с тези драсканици никой няма да ти обърне внимание...



Тема Re: Mnenieto mi za kulturizmaнови [re: Лилиaнa]  
Авторscout (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 20:30



Мнението ти за културизма говори, че си пълен сдуханяк и комплексар... Щом го правиш само за "курвите", това говори достатъчно колко разбираш от културизъм. Пълен нещастник си тиииии

Лилиана:

Супер си! Продължавай да насираш тия нещастници дето си мислят че са културисти, ама всъщност са мноо далече... Аз тренирам от две години, резултатът ми харесва и най-важното - никога не съм писал изцепки по форумите! Така че, Лилиана - браво, кажи им го на тия идиоти дето задават по-безсмислени и скапани въпроси и от 3-годишно лапе. Айде



Тема Re: Mnenieto mi za kulturizma [re: Eric]  
АвторП K (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 20:35



Да ти кажа, ти разбираш от културизъм толкова, колкото аз от фигурно пързаляне - тоест, абсолютно нищо.
Това за пиенето на вода не го схаванх - да не би да ти харесва да умираш от жажда? Или глад? А ако някой ти е казал да не пиеш вода един час след тренировка по какъвто и да е спорт, значи е пълен дебил. А ако и се води треньор, още по - зле - това показва, че е гола вода.

Културизма (от гръцки - "култура на тялото") е най - добрия спорт, когато се практикува за здраве. Няма друг такъв, с който толкова бързо и лесно да постигнеш желаните резултати - ако исках фигура, ако искаш сила, ако искаш издръжливост, ако искаш отслабване, ако искаш качване. За всичко си има начини и техники и прийоми (хиляди са, не се броят на пръсти), и ще ти трябват минимум 10 години четене, учене и практика, за да стигнеш едно добро ниво на познаване на тази материя. Ако си мислиш, че с твойте 2 години хамалско блъскане знаеш нещо за културизма, жестоко се лъжеш.

Добрите треньори В ЦЕЛИЯТ СВЯТ се броят на пръсти.
Другите, като теб са тренирали някоя и друга година, и си мислят, че всичко знаят и че културизма е елементарен.

То затова и в залите се наблюдават толкова плачевни резултати - хората блъскат с години, заради резултати, които при правилни тренировки се постигат за месеци.



Тема Re: Mnenieto mi za kulturizmaнови [re: Eric]  
Автор OxoБoxo ()
Публикувано21.02.06 22:20



Абе папагал ти поне седни и научи защо изобщо е препоръчително да пиеш вода. А и никой не е казал че е задължително.

Колкото за курвите - толкоз ти е акъла. С нищо не си по-различен от останалите с ниско самочувствие които си купуват яки коли и т.н. не щото ги кефи да ги карат а за да ги забележат другите.

Бре да еба и специалиста



Тема Re: Mnenieto mi za kulturizmaнови [re: Eric]  
Авторyoyo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 02:25



А!Значи ли,че след тренировка по шах не бива да пия 1 час след това вода?Сигурно от там ми идват проблемите с Царския гамбит и защитата Каро-Кан!



Тема Re: Mnenieto mi za kulturizmaнови [re: yoyo]  
Автор e2e (путколюбец)
Публикувано22.02.06 10:47



Пичове, чакайте сега. Вие момчето се опитвате да го направите за 2 стотинки...искам да изкажа няколко неща в негова защита.../между другото и аз неразбрах някои неща относно пиенето на вода и яденето, но това е друг въпрос.../
1. Доколкото разбрах той говори за състезателния културизъм
2. Вие го обвинявате че го правил заради курвите...а вие заради какво го правите..?!? Нима ако не ти е 50 см ръката не можеш да изглеждаш добре ?!? Че то това който го каже мога само и единствено да му се изсмея в лицето...всеки "фитнес маниак" или запален по вдигането дълбоко в себе си е поне малко комплексар...като че не съм ги виждал "химиците" като ми разперят тия ръце как ми вървят като освободители на града...че като им са по 50 см ръцете, да не би да са нещо повече от мене...тука няма да засягам темата за размерите на "инструментите" в гащите...щото нямам преки наблюдения, че размера на пениса компенсира с размера на ръката или гърба...както и да е...исках да го защитя пича щото вие едва ли не тука сте прави...може да сте прави само и единствено за себе си, живеем в свободна държава и мисля че има свобода на словото и печата...тъй че всеки е свободен да изрази мнението си, но не и да кара и манипулира другите да мислят като него...
А и друго ми дойде на ум - след като момчето вече почти 10 години се занимава със спорт, малко или много това показва, че поне малко подържа форма, не можете да го отречете, а за това че някои хора за 2 години не можели да постигнат нещо в залата, ми то си е тяхна работа, що вие трябва да им давате път и насоки в живота :) Нека си блъскат напразно..нито вие им давате парите за фитнеса, нито сте им лични треньори, че да ви е яд че не постигат нищо под ваше треньорство...
И като заключение искам да кажа, че аз също съм тренирал гребане 3 години.../повече за поддържане на форма, не толкова като състезателно/ и на мен ръката ми стана 43 см и гърба ми се увеличи доволно като обем и мускулна маса, но просто като стигнах възрастта на мъжете едно време .. се отказах просто защото натоварването стана неистово и без зоб беше очевидно че не можеш да продължиш напред...
С този си пост не искам да обидя никой, най-малко пък запалените фитнес-маняци /говоря не за химиците, а за тези които наистина ядат и блъскат здраво, дори да виждат че прогреса без химии започва да става все по-малък със всеки изминал ден - евала на такива хора/...просто се опитах малко да защитя пича, който ясно пише че го прави по-скоро като хоби и за да поддържа форма, била тя дори и заради жените, а не толкова заради това, че гони някакви резултати...
Желая на всички Ви добри резултати и постигане на целите, които сте си поставили, стига да е натурално и без излишни забранени стимуланти и препарати...
Айде със здраве...

Накрая всички ни очаква нашият Ctrl+Alt+Del


Тема Re: Mnenieto mi za kulturizmaнови [re: Лилиaнa]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 17:53



PLeskai se v dupeto i si trai



Тема Re: Mnenieto mi za kulturizmaнови [re: П K]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 18:01



Pochnah s 50 kg na lejanka sega sum na 130
bez gram himia samo dobavki, kato ot 1 godina spriah i tiah.
mislia che sum postignal niakakuv rezultat



Тема Re: Mnenieto mi za kulturizmaнови [re: OxoБoxo]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 18:26



Neka poznaia ti si na 19
i ne si ebal ot pone 2 godini i si devstven?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.