Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 25.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Корем  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано04.12.05 21:09



Имам въпрос-Как да си изчистя мазнините от корема?
Правя сума ти коремни преси,за долна и горна част,бягам но така и не виждам резултат
Много гадна и проблемна мускулна група са коремните мускули.Някой ако има идея да пише



Тема Re: Коремнови [re: Bloody Sword]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано04.12.05 22:41



Постига се и със съответната диета! Въпреки всичко, трябва и време. Аз моите плочки започнах да ги виждам около половин година след началото на тренировките! Половин година не виждах резултат, а тренирах упорито и бягах здраво! Въпреки всичко има и диета, която трябва да се спазва! Две години след това вече съм бомба-трепач, а най-важното нещо е постоянството! Сега вече мога да си позволя да ям каквото си искам, защото нищо не ми се лепи, а имам мускулите, които са в оборот и се грижат за всичко! Както е бизнес поговорката, "работи за името после името ще работи за теб" тук е работи за тялото, после тялото ще работи за теб!
Постига се желания резултат, но колко време зависи от персоната, индивидуално е, метаболизъм и честота! Ако имаш още въпроси, питай!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Коремнови [re: GENERAL.TOMl]  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 19:45



Каква диета си спазвал в началото? В храненето не съм стриктен.Ям докато се заситя .Знам за храните които трябва да се избягват и за тези на които трябва да се набляга ,но някак си не ми се яде ориз и белтъци.
Диетата сигурно помага но не е ли по добре да се спазва баланса между движение и ядене? Вярно че и метаболизма ми не е много бърз.
И за бягането имам въпрос.Кое е по -полезно бързо бягане за по малко време или бавно бягане но продължително?



Тема Re: Коремнови [re: Bloody Sword]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано05.12.05 22:36



Така! Разбирам точно какво чувстваш!

Значи като за начало ме си поставяй за цел да ядеш това, което пишат диетолозите, защото е трудно в общи линии ( психологически, след като цял живот си свикнал на любимите храни ) а лека полека започни да елиминираш от менюто си най-вредните в случая ( тестените храни и сладките неща ). Ако не можеш съвсем, ограничи ги до минимум! Яж бързо разграждащи се храни ( зеленчуци всякакви, плодове ) и леки меса ( пиле и риба ). Като на първи етап опитай се да елиминираш тестата, сладките, свинското. Зеленчуците ги яж варени или задушени, ориз и картофи също може, но в малки количества! Препоръчвам ти китайската храна, на мен тя най-добре ми действа, и оттам можеш да си избираш каквото ти се яде от тези споменати неща!
Друго важно нещо е, яж по-често ( 3-4 пъти ) но по-малки порции. Примерно една кутийка ориз със зеленчуци китайско ти е една порция! След три часа изяш една ябълка и един банан. След още три можеш да си направиш една порция шопска салата! Още нещо важно - не бива да ядеш нищо един час и половина преди и след тренировка! Препоръчвам ти да тичаш на гладно, защото така изгаряш мазнините, които си натрупал, или ако нямаш време, веднага след тренировка!
Аз нямах никакъв резултат три месеца след като започнах, това беше преди около 4 години, спазвах диети, но не се получаваше, защото и моя метаболизъм не беше бърз отначало! Някъде на 4-ия месец започваш лека полека да се оформяш, и метаболизма се засилва. Ако си постоянен примерно една две години, ше видиш, че инерцията от упражненията ше върши половината ти работа, и няма да се напраягаш особено! Аз започнах да тичам по 30 минути дневно в началото, и се уморявах много ( тамън бях спрял цигарите ), година по-късно увеличих на един час, и вече бях натрупал и корем и инерция, и не ги чувствах изобщо, бягах като професионален атлет, сега пак свалих на 30 минути, защото вече само поддържам формата а и не съм професионален спортист по принцип! Започнах с бавно бягане докато ускоряваш лека по лека, но никога не се пресилвай! Прекаленото трниране е вредно! Ако някой ден просто си скапан и не ти е до нищо, еби му мамата, НО не забравяй да си го наваксаш после!
Опитвай се да консумираш по-малко калории отколкото изгаряш - примерно, 1 час бягане е 700 калории! Дневно човек изразходва 1000 калории само правейки нищо, следователно с калориите от бягането стават 1700!
Едно меню Биг Мак Мийл в Макдоналдс ( двоен бургер, пържени картофи и кока кола ) е 1500 калории! Прецени!
Пожелавам ти успех, трудно е в началото, но е реално постижимо напълно!!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от GENERAL.TOMl на 06.12.05 02:24.</EM></FONT></P>

Редактирано от GENERAL.TOMl на 06.12.05 02:26.



Тема Re: Коремнови [re: GENERAL.TOMl]  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 18:25



Благодаря за подробния отговор.

Ободри ме че мисията -изчистен корем не е невъзможна.Просто ще продължа.Смятам и да увелича бягането защото сега не бягам 30 минути.Ще увелича и сериите коремни преси.
Постоянство не ми липсва.С храненето ще ми е по трудно
Всъщност с тежести се занимавам от 5 месеца.Но и от преди си имам някаква основа.На корема отделям най много усилия защото ми е най-мъчната мускулна група.Но пък е доста ефектен като стане както трябва.

Поздрави



Тема Re: Коремнови [re: Bloody Sword]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано06.12.05 22:51



Определено е ефектен! И аз най-много време отделям на него, защото освен всичко и е много красива група като я направиш, както и лееко изпъкналия бицепс. Краката също. Най-много зависи от тебе - ако наистина искаш, ще го направиш! Най-важно е самодисциплината, и друго нещо, вярвай преди всичко на себе си, не слушай много останалите, продължавай в същия дух, и заспивай с оптимизъм!
Поварявай в това!

Ако имаш някакви конкретни въпроси свързани със самите упражнения, питай, бил съм парт тайм джим инструктор за известно време и познавам добре мускулните групи и различните типажи хора!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Душицо, точно ти ...нови [re: Bloody Sword]  
Автор koпeлeтo тъпo (сега и завинаги)
Публикувано07.12.05 07:01



...никога няма да "изчистиш мазнините от корема". Щото си тюфлек.

If I could fly .... see the world though my eyes...


Тема Re: Коремнови [re: GENERAL.TOMl]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 08:28



Честно, ебахти съветите и то професионален инструктор напрово ме закопа:

1.Яж по често...3-4 пъти то ва ли ти е честото сигурно нормално хората ядат по един път на ден аз пък бих му казал 5 пъти на ден по малко за да може храната добре да се обработва и оползотворява.

2.препоръчваш му да яде само ориз, плодове и салати добре обаче тове са въглехидрати и целулоза а къде са белтъчините и стези въглехидрати докъде ще стигне?????

3.Как може да не ядеш след тренировка еми тези мускули на какво ще станат!!

4. 1 час бягане това е просто убииствено ти маи не бягаш а вървиш аз ти препоръчвам пък бягаи половин час но на високо темпо а не да се лигавиш 1 час това е смешно един час бягане!!!!!!!!!!!!!

5.Това да изразходваш повече калории отколкото да приемаш всеки балък го казва но идеята е не само количеството но и качеството всеки може да гладува но не всеки може да си разпредели храната правилно



Тема Re: Коремнови [re: Emo]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано07.12.05 15:07



Не съм професионален инструктор, казах, че съм работил ПАРТ-ТАЙМ ( допълнителна работа ) инструктор! Също НЕ съм културист, пича искаше да изчисти мазнините и изгради красива структура, това, което съм му дал като съвет е проработило първо при мене, а после и при останалите хора, на които съм правил тренировъчен график + диетичен режим!

1. 3-4 пъти е нормално да се яде, може и 5, стига да не се надвишава количеството! Акцента ми беше да се яде по-често, но по малко. Не в големи порции! Така се ускорява метаболизма!

2. Не съм препоръчавал да яде само ориз, плодове и салати, той каза, че напърво време иска да изчисти излишъка, а тези храни са най-бързо разграждащите се, ако иска да трупа маса, тогава трябва да яде повече белтъци, аз не съм специалист по трупане на маса, а по поддържане на тонус и жилаво и гъвкаво тяло!

3. Никога не се яде веднага след тренировка ( 1 час минимум ), защото, това, което си изгорил и изразходил го запълваш веднага, и ефекта е 0! Тялото трябва да се охлади и ритъма на организма да се уравновеси! Пише го във всеки учебник!

4. Добре, 30 минути интензивно бягане го приеми, че е равно на 1 час бавно багане, достатъчно е да имаш тредмил ( бягаща машина ) за да го изчислиш, всичко е разграфено, гони се ефекта, а той е изгарянето на въпросните калории ( при 700 калории при един час нормално тичане ) и ги бягам без проблем мой човек, все пак съм триатлонист!

5. Никой не говори за гладуване, напротив, трябва да се храниш, за поддържаш метаболизма, става въпрос да не надвишаваш изразходените калории, ясно че, ако плюскаш колкото и каквото си искаш, няма да се релефираш особено, а аз това разбрах от пича, че иска да постигне изчистен корем, а НЕ натрупана маса, understand?
Ако е последното, моеш да му даваш акъл за яки тренировки и правене на мускули и маса, явно ти си в тая област!


AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Коремнови [re: GENERAL.TOMl]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 16:09



1. Казваш да се яде по често но по малко аз казвам същото но смятам че три пъти не е често ти не смяташ ли така.Ако яде рано сутрин до обед така ще огладнее че ще се наплюска като прасе по-добре 10 часа да си направи една малка закуска и така.
2.Трябва много да се внимава с въглехидратите когато ще отслабва дори и един плод след 18 часа може да бъде фатален за него докато белтъците ако не може да ги оползотвори поради мързел те просто ще се изхвърлят а въглехидратите се превръщат в мазнини и става лошо.
3.За преди тренировка съм съгласен трябва да тренира на гладно но след тренировка не съм съгласен все пак ако целта е да замязя на скелет добре но мъж без малко мускули просто си е педал
4. 30 мин интензивно бягане не е равно на 1 час бавно бягане аз си държа на моето 30 мин интензивно
5.Всеки си има свои методи според мен твоите методи може да са добри за триатлона но всеки култорист ще ги отрече тава е не е важно да свалиш 10кг от които 8 мускули и 2 мазнини а 5 от които 6 мазнини и качиш 1 кг мускул.

това е от мен не го приемаи като заяждане а като сблъсак на два различни възгледа



Тема Re: Коремнови [re: Bloody Sword]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 17:08



Kakuv korem zimata BE????????????
Aman ot takiva deto 2 meseca hodiat na fitnes i purvata im rabota e plochkite.
ZIMATA SE TRUPA MASA ,
IADE SE SVINSKO I SE SPI POVECHE I SE STAVA MAZEN I SILEN I NE SE PRAVIAT UPRAJNENIA ZA KOREM.
PROLETA S KARDIO , DIETA I TRENIROVKA NA KOREMA 2- PUTI SEDMICHKO S MALKO POVTORENIA I TEJESTI , PLOCHKITE STAVAT SUPER ZA 2-3 MESECA.
I DA DOBAVIA , OT OPIT GO KAZVAM , KOREMA SE PRAVI NAI - AMA NAI NAI NAI NAI NAI LESNO OT VSIAKA DRUGA OSTANALA CHAST OT TIALOTO.



Тема Re: Коремнови [re: GENERAL.TOMl]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 17:33



Abe i ti si NGVS ,
kvo davash saveti be.
polvin godina niamalo rezultat.
Hodi se grumni be. Az ako treniram polvin godina i niama rezultat shte si teglia noja ili shte se zapalia jiv i shte shte kreshta che sum NGVS.
Az plochki pravia za 2 meseca vsiaka prolet.
MAMKA DA MU DA EBA.

DAVAM RECEPTA KAK SE PRAVIAT PLOCHKI , ZA 2 DO 3 MESECA , V ZAVISIMOST KOLKO E ATROFIRAL PACIENTA.

1-vo HRANATA , OGRANICHAVAT SE VAGLIHEDRATITE ( MAZNINITE SE OGRANICHAVAT DO MINIMUM)
ako si sredno goliam tuflek shte priemash vuglehidrati po 2 gr na kilogram sobstveno teglo .
demek ako tejish 100 kg shte iadesh na den kum 200 gr vuglehidrat.
ako si mnogo goliam tuflek spirash vuglehidratite izobshto.
2-ro KARDIO
dali she e biagane , kolelo , skachane na vaje , niama znachenie.
ako ne si sportuval i si goliam tiuflek , pochvash vseki den po 2 puti.
tichash lekichko po 30-40 minuti s pone 15-na minuti zagriavka predi tova.
ako ne si goliam tiuflek 1-put na den.
ZADULJITELNO SUTRIN NA GLADNO . SAMO LUJICA MED PREDI KARDIOTO ILI NIAKAKUV DRUG BURZ VUGLEHIDRAT DO 30-NA GR.

3-to KOREMA.
KOREMA SE TRENIRA 2 PUTI SEDMICHKO MAKSIMUM!!!!!
AKO SE PRAVI VSEKI DEN KOREM , PLOCHKITE SE SVIVAT I ZAPRILICHVAT NA NISHTO , NA LAINO.
PROGRAMA :
1-vo uprajnenie.
NA RIMSKO STOLCHE S TEJEST ZAD GLAVATA , PO 16 POVTORENIA 3 SERIII. NAGLASIA SE TEJESTA TAKA CHE 16-TO POVTORENIE DA SE NAPRAVI S MAXIMALNI USILIA.
2-ro uprajnenie.
visish na losta i si digash na gore krakata bez da se luleesh , kato ne gi otpuskash maksimalno dodolu a maximum do 30 gradusa. 3 serii po 16 povtorenie , ako gi pravish s lekota slagash tejest.
3-to uprajnenie.
liagash na zemiata po grub i ednovremenno si vdigash krakata i trupa edin kum drug
3 x 16
tova e .
AIDE NIAKOI DA GO NAPRAVI I DA VIDIM DALI NIAMA DA IMA PLOCHKI.



Тема Re: Коремнови [re: Emo]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано07.12.05 18:11



1. Три пъти е нормалното ядене, за всеки човек, 5 пъти е по-честото, така е, но това включва примерно една ябълка ти се брои за едно, разбираш ли?! Исках да кажа, че количеството, което хората ядат при три пъти дневно, е същото и при 5 пъти, но като слагаш по-малко, по бързо се асимилира от ораганизма, нали така?! 5 пъти определено е по-добре!
2. Точно така е! Въглехидратите се превръщат в мазнини ако не се изразходват ( затова е важно, особено при отслабване да бъдеш стриктен и в диетата и в дейността си ) Сега има и един друг момент, всеки човек е различен, има по-пълни, по-мързеливи има други, които не искат да се разделят с любимите храни, понеже съм бил на практика в Щатите за известно време ( с реклама се занимавам основно ), и поработвах във фитнес промоцията, има много клиенти, които искат да изглеждат супер, ама, "ае ако може да си хапваме фъстъченото масло" ( което е сред най-калоричните мазнини от всички възможни ), попадал съм на всякакви хора, и в такъв случай е важно да имаш познания и по психология, за да можеш да им изработиш персонална диета! Тва между другото се плаща яко, особено в Америка, аз го правех FREE, щот съм в промо бизнеса, ама тва е друго!
3. Пак остава въпроса каква е целта - ако е трупане на маса си прав, ако е отслабване ( особено ако наистина требе да отслабнеш ) забрави за хапване!
4. Аз също бягам 30 мин. интензивно, но когато започнах преди 4 години, ми беше зор, и карах с бавно бягане докато усилваш постепенно! Друго важно нещо е ако си начинаещ, в каквото и да било, никога не започвай с прекалено натоварване! Винаги се тръгва от малкото, като се усилва градивно!
5. Съгласен съм напълно с това за методите, въпреки, че изобщо не проповядвам сваляне на мускули! Много е важно едно тяло да бъде пропорционално и необходимите мускули за съответната дисциплина, и ако един щангист например е много по-здрав и има мускули от един културист, това не значи, че има по-красиво тяло! Вярвам, че културизмът е един вид изкуство, а не хамалия. Затова се нарича bodybuilding! Т.е ти правиш един вид скулпtура на собственото си тяло. Аз не съм културист, но харесвам примерно едно красиво тяло, независимо от спорта, мога да преценя симетрията. Свъразно е и с дизайн и много други фактори, абе в рекламата има много неща!


Приема се сблъсъка

Поздрави

LET'S KEEP UP THE GOOD WORK

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Коремнови [re: Eric]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано07.12.05 18:34



Лесно е да се каже пич, тва го пише във всички списания ( GET ABS FOR 12 WEEKS ), това става единствено ако си спортист, досега не съм срешнал един, който да е направил готини плочки за толкова кратко време, ако не е имал накакъв солиден спортен бакграунд!
Иначе упражненията, които даваш са правилни, друг е въпросът дали действат при всеки! Аз съм срещал хора, които се оплакват 'тренирам яко ама няма резултат" Тогава кво следва, моята работа беше, да им проуча лайфстайла, кога ходат на работа, кога си лягат, какво ядат и и изобщо целия им ден какво предствлявя, и оттам да почна да коригирам!
А с тюфлеци е трудно да се разправяш, вервай ми, щото им се папка, и нема как да ги откажеш от туй онуй ...

А и друго нещо, то требе и да поддържаш плочките, а не да ги правиш само пролетта ...

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Коремнови [re: GENERAL.TOMl]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 18:50



Vij sega
az ne biah sprotuval 3 godini , i biah stanal 100 kg
i za 3 meseca stanah 70 kg s plochki!!!!!
fevruari mesec sum svalial 14 kilograma!!!!!
Vaprosa zashto ne si podurjam preseata e zashtoto iskam da kachvam oshte kilogrami , oshte muskuli i zatova zimata izobshto ne treniram korem ili go pravia 1 meseca.



Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: koпeлeтo тъпo]  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 12:31



Като реша нещо го правя колега Пък и съм здраво копеле



Тема Re: Коремнови [re: Eric]  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 13:12



Какви са тия глупости-ще плюскаш като свиня цяла зима ,няма да тренираш корема нито да бягаш и за 16 тренировки на пролет ще направиш плочки



Тема Re: Коремнови [re: Bloody Sword]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 13:24



Ei debel neshtasnik , treniram ot 3 godini i vsiako liato imam plochki po tazi recepta.
Blagodari mi che ti davam savet a ne mi vikai che ti govoria gluposti trutka smotana.



Тема Re: Коремнови [re: Eric]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано08.12.05 16:40



Да ама ти си имал солидна база, дори и да не си тренирал! Аз това казвам, че при всеки е индивидуално.
Другото е, че изобщо не е препоръчително по принцип да се качват и свалят много колограми! Вредно е и за сърцето и за кожата! По-добре е едно постоянно спортуване отколкото резки промени в режима! Иначе ако тази рецепта ти върши работа - идеално!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Коремнови [re: Eric]  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 22:07



Нещастник е глупака който те е направил тъпчо.Съвет ми давал...бахти малоумника.Както ми тренираш 3 години мога да ти сцепя празната тиква.На мъж ще ми се правиш в нета-пикльо



Тема Re: Коремнови [re: Bloody Sword]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 22:49



Hm,
V 125-to , treniram bez nedelia vseki den ot 18-19.
Treniram s teniski na red bull s izriazan rukav.



Тема Re: Коремнови [re: Eric]  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 23:23



Да дойда да те видя колко му е.Само дето не съм от шопско а от Варна



Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: Bloody Sword]  
АвторUNlKALEN PROBLEM (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 01:24



HI IMAM GOLIAM PROBLEM. KOREMUT MI. NADIAVAM SE DA MI POMOGNETE SUS SUVET

ZNACHI KATO SEDNA SE OBRAZUVAT TRI GUNKI, KOITO SA DEBELI I GROZNI. PURVATA ZAPOCHVA OSHTE OT SLUHCHEVIA SPLIT, VTORATA V OBLASTTA NA KOREMA, TRETATA DOLU. KOREMUT MI NE E GOLIAM, NO NE SUM VIJDAL PODOBEN SLUCHAI - POVECHETO KATO SEDNAT ILI IM SE OBRAZUVAT MALKI GUNCHICI / EDNA GOLIAMA V KRUSTA, ILI IMAT GOLIAMO CIALOSTNO SHKEMBE.

MOETO OBACHE SE SVIVA NA TRI KATA I NE ZNAM ZA GORNITE DVE GUNKI DALI VUOBSHTE IMA NIAKAKVI UPRAJNENIA. GUNKITE SA DEBELI I OTVRATITELNI. I NE SUM VIJDAL PODOBEN NA MOIA KOREM.

NE SUM KULTURIST, NO SUM RESHIL DA ZAPOCHVAM, SHTOTO E KRAINO VREME.

DAITE SUVETI KAKVO DA PRAVIA.
KOREMNITE PRESI NE POMAGAT, A AZ SAMIA YAM KATO VRABCHE, NO EFEKT NIKAKUV.

TNX



Тема Re: Коремнови [re: Bloody Sword]  
АвторUNlKALEN PROBLEM (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 01:25



HI IMAM GOLIAM PROBLEM. KOREMUT MI. NADIAVAM SE DA MI POMOGNETE SUS SUVET

ZNACHI KATO SEDNA SE OBRAZUVAT TRI GUNKI, KOITO SA DEBELI I GROZNI. PURVATA ZAPOCHVA OSHTE OT SLUHCHEVIA SPLIT, VTORATA V OBLASTTA NA KOREMA, TRETATA DOLU. KOREMUT MI NE E GOLIAM, NO NE SUM VIJDAL PODOBEN SLUCHAI - POVECHETO KATO SEDNAT ILI IM SE OBRAZUVAT MALKI GUNCHICI / EDNA GOLIAMA V KRUSTA, ILI IMAT GOLIAMO CIALOSTNO SHKEMBE.

MOETO OBACHE SE SVIVA NA TRI KATA I NE ZNAM ZA GORNITE DVE GUNKI DALI VUOBSHTE IMA NIAKAKVI UPRAJNENIA. GUNKITE SA DEBELI I OTVRATITELNI. I NE SUM VIJDAL PODOBEN NA MOIA KOREM.

NE SUM KULTURIST, NO SUM RESHIL DA ZAPOCHVAM, SHTOTO E KRAINO VREME.

DAITE SUVETI KAKVO DA PRAVIA.
KOREMNITE PRESI NE POMAGAT, A AZ SAMIA YAM KATO VRABCHE, NO EFEKT NIKAKUV.

TNX...



Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: UNlKALEN PROBLEM]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано09.12.05 01:41



Всъщност тренирал ли си досега корем? Коремът няма нищо общо с гънките, просто така се образуват при тебе! Аз имам много красив релеф и идеално тегло, но ако кача малко тегло на мен също се образуват тези гънки като сядам! Зимата качвам 2-3 кила и примерно долната част на корема ми се заобля и пак се образуват тези неща, затова преса се чисти когато я имаш а ако не си тренирал това няма никакво значение, започни да тренираш, ако те интересуват конкретно упражнения, питай!


AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: GENERAL.TOMl]  
АвторUNlKALEN PROBLEM (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 02:47



NE, NE SUM TRENIRAL NISHTO, SHTE ZAPOCHVAM

DOBRE DE, KAKVO DA NAPRAVIA ZA STANAT TEZI MOI GUNKI PO-SITNI?



Тема Re: Коремнотонови [re: UNlKALEN PROBLEM]  
Авторyoyo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 07:52



Не,че открих топлата вода,ама има едно старо и древно упражнение-коремното-не напразно му е такова името.Бях го закъсал с работата-хем нямах време за залата,хем достатъчно пари за диета каквато аз си знам,и бързо заминаха и плочки и млочки...и си еба мамата.Първо тръгнах почти всеки ден да правя само кофички и набирания,но без да искам,от самосебеси се сетих да правя коремното-не бях загубил чак такава форма,та почнах с 3 едно след друго,без да скачам от лоста,но да се увисвам до край.И така бързо стигнах до 10.Не може да си представите до каква форма се докарах-не бях влизал 5 месеца в залата,а само след първата тренировка все едно не съм прекъсвал никога.Такава сила и форма ти дава!А пък за преси да не говорим-нямам ги вече за нищо-правя поне три пъти повече от преди без да се задъхвам.Да не говориме ,че почти нямам и мускулна треска-и друг път съм спирал,та след първите влизания в залата ми е идвало да се гръмна заради нея.Знам,че за тюфлеците е немислимо и едно коремно,но само усилието за него си струва-мъчете се да го правите-дори и след месеци да стане -няма да съжалявате от ефекта!



Тема Re: Коремнотонови [re: yoyo]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 08:03



Ето го още един разбирко, който ми развива уникалната теория че с коремни(претъркаляния) ще направи плочки е няма да стане това избии си го от главата ако не вярваш на мен вярваи поне на другите плочки се правят с кардио а ко направиш 50 коремни тогава може и да ина някакъв резултат за да се покажат плочките(ти може и да ги направиш но няма да се виждат) ти трябва бягане или каране на колело това е заедно със добра нисковъглехидратна диета.

Най-добрият показател е, че след като не си тренирал с месеци като си почнал си нямал никаква мускулна треска, а това е сигурен показател че не правиш нищо ама наистина съвсем нищо,бих те посъветвал радваи се на природата че те е дарила с хубаво тяло и недеи да даваш повече такива съвети



Тема Re: Коремнотонови [re: Emo]  
Авторyoyo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 18:02



Абе ти показваш,че все пак не си неграмотен-можел си поне да четеш,ама що не си размърдаш и мозъка малко,ако го имаш?Кой е казал,че с коремни само съм направил плочки?Просто дават много повече сила,издържливост....Прочети внимателно и факта,че без проблем правя тройно повече преси!И това,ако не е файда?За малоумниците ще разясня,че това помага и за кардиото,но п о в т а р я м:ПОМАГА!Преди пак правех 30 мин.пътека,а сега съм вдигнал скоростта!А за мускулната треска ще поясня,че пак си имам,но не е така непоносимо болезнена като за от първия път!



Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: UNlKALEN PROBLEM]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано09.12.05 21:39



Ами започваш с коремни преси и с кардио тренировка ( тичане или каране на колело за стапяне на мазнините ). При положение, че още не си започнал, хубаво е да почнеш с малко упражнения! По твоя преценка отначало, докато се умориш, примерно за първия път направи 50 коремни преси в три серии 15-15-20 и тичай 20 минути след това умерено! Ако не можеш толкова, пробвай с по-малко! Виж как се чувстваш на другия ден( при всички положения би трябвало да имаш мускулна треска ), и ако не е силна ( треската ) направи същото след ден два!
Не пресилвай, много е важно!


AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: GENERAL.TOMl]  
АвторUNlKALEN PROBLEM (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 01:12



TNX ZA SUVETA. OCENIAVAM GO MNOGO, SHTOT SAMO TI MI OBRUSHTASH VNIMANIE

OK ZNACHI IMAM OSHTE NIAKOLKO VUPROSA:

1. RAZBRAH OT KUDE TRIABVA DA POCHNA. KAJI MI SEGA S KAKVA SKOROST DA POCHNA BIAGANETO I ZA KOLKO VREME + DO KOLKO DA UVELICHAVAM V POSLEDSTVIE SKOROSTTA I VREMETO.

TI KAZA, CHE IMASH PERFEKTNO TIALO, TAKA CHE KAJI MI TI KAK SI ZAPOCHNAL I DO KAKVA SKOROST I KOLKO VREME PRODULJAVASH I V MOMENTA BIAGANETO.

2. KOGA SE VIJDAT NIAKAKVI REZULTATI NAI-RANO.

3. OT KOE POVECHE SE SVIVA SHKEMBETO - OT BIAGANETO ILI OT UPRAJNENIATA?

IZVINI ME ZA NEGRAMOTNOSTTA, NO POD KOREMNI PRESI IMAM PREDVID TEZI DETO SAM SI GI PRAVIA S RUCE ZAD GLAVATA I POSLE VDIGAIKI TIALOTO NAPRED KUM KRAKATA.

4. DA VZEMAM LI NESHTO ZA PIENE I KAKVO TOCHNO - DA E EFEKTIVNO I BEZOPASNO ZA ORGANIZMA
DA NE BI DA IMA IMA URED NA KOITO SE PRAVIAT NIAKAKVI KOREMNI PRESI, ZA KOITO DA NE SUM CHUVAL?



Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: UNlKALEN PROBLEM]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано10.12.05 13:05



Такам...

1. Значи започни с 20 минути напърво! Не бързай, гледай да усетиш собствения си питъм. Не мога да ти кажа точно с каква скорост, трябва да го усетиш сам. Кажи ми колко си висок и колко тежиш. Ако искаш се регни и ми го прати на бележка да ти изработа първоначална програма!

2. При мен резуптатите ги видях, пресата специално след около 3 месеца тренировки, но имаше още много работа, защото трябваше освен да я поддържам и да я изчистя, значи около 6 месеца, но при всеки е индивидуално, ако си кльощав ше я направиш по-бързо, а дебелите требе много повече да тренират, аз съм висок 1.80 и съм 70 кг, значи се водя слаб, но ми е стабилна фигурата, а като почнах бях качил доста килограми, и преди 4 години започнах от 85 кг.

3. Бягането върви с упражнениата! С пресите правиш плочките, с бягането топиш мазнините и чистиш пресата, т.е необходимо е за се покажат, иначе ти си ги имаш и без това, но няма да се виждат, единствено при плуването изгаряш калории без да топиш мазнини, защото водата охлажда тялото и температурата не се покачва достатъчно за да ги стопи! Затова плувците изглеждат закръглени, но всъщност не са, те имат страшни мускули!

Да това са коремните преси, само че с тях тренираш горната част за корема, за долната част, требе да легнеш на една пейка по гръб и да дигаш краката нагоре, требе да усетиш напрежение в тая част под пъпа!

4. Не ти трябва нищо за пиене, моя съвет е тренирай чисто без никакви медикаменти и такива зависимости, само спазвай правиланата диета, писал съм една по-горе под темата на Bloody Sword!
Ако имаш къде да правиш коремни преси в момента, не ти трябват други уреди сега, започни така и бъди постоянен!
Train smart and be safe!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: GENERAL.TOMl]  
АвторUNlKALEN PROBLEM (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 17:57



HI, TNX ZA PREDLOJENIETO. DA, ISKAM DA MI NAPRAVISH PROGRAMA

ZNACHI VISOK SUM 183, TEJA 100 KG. NE IZGLEJDAM DEBEL, A EDAR.
GOTOV SUM DA PRAVIA VSICHKO, KOETO DA ME DOVEDE DO POLZOTVOREN REZULTAT.

IZCHETOH VSICHKO, KOETO SI PISAL I ZAPOCHNAH DA SE HRANIA S ORIZ, PLODODVE, PILESHKO I ZELENCHUCI. SLADKISHI I BEZ TOVA NE OBICHAM. OPITVAM SE DA SE LISHA NAPULNO OT HLIABA, KOETO MI E MALKO PO-TRUDNO.

YAM VEDNUJ-DVA PUTI NA DEN PO MALKO, NO NE ZNAM DALI TOVA E DOBRE, SHTOTO TI PISA NESHTO ZA USKORIAVANE NA METABOLIZMA, NO NALI SI NIAMAM PREDSTAVA OT TEZI NESHTA, A I VSEKI GOVORI RAZLICHNI NESHTA...

ZNACHI PURVATA MI CEL E DA OTSLABNA I CHAK SLED TOVA DA ZAPOCHNA DA PRAVIA RELEF I T.N. DOKOLKOTO SHVANAH OT VASHITE SPOROVE TUKA - OT MESO (BELTUCHINI) NIAMA DA PULNEIA, TRIABVA DA IZBIAGVAM VUGLEHIDRATITE. AMA NALI PLODOVETE, ZELENCHUCITE I ORIZA SUSHTO SA VUGLEHIDRAT?

IZIASNI MI TOVA PLS. I NE ZABRAVIAI ZA PROGRAMATA PLS.

TNX



Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: UNlKALEN PROBLEM]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано10.12.05 22:48



Значи виж сия, казваш почвам да се храня с ориз пилешко и плодове, това е хубаво, но ако се тъпчеш с тия неща няма да има никакъв ефект! При това тегло ти си свикнал на един определен хранителен режим който те поддържа по този начин, значи целта е лека по лека да елиминираш излишните количества и видове храни, които са високо калорични ( сладки неща, тестени и пържени ) Не си поставяй за цел да свалиш килограмите бързо, защото това е вредно за организма ти, диетата е начин на хранене а не средство за отслабване. Казваш ще спра хляба - не, не го спирай изцяло ами примерно включи две филийки черен хляб дневно! Яж поне 3-4 пъти, а не два както викаш, това имах предвид с увеличаване на метаболизма, като ядеш по-често но по малки порции, организма лесно преработва храната и се задейства метаболизма! Бягай всеки ден на гладно за да стапяш, и след това не слагай нищо час и половина! Една порция трябва да ти е не повече от една кутийка китайска храна примерно като размер, изяш един банан сутрин с една чаша портокалов сок, след това ориз със зеленчуци, по-късно можеш да си направиш една салата ( като пак внимаваш с количеството ), за вечеря изяж един варен картоф с чаша яйрян примерно! Последното ядене преди лягане трябва да е два часа интервал ( иначе аминокиселините се качват по стомаха и правят проблеми а метаболизма се забавя ). Не пий много алкохол, ако пиеш де, ограничи го на леки напитки!
Пробвай това и след две седмици ела пак на контролен преглед! Базикам се, но пиши как върви по тоя начин, заместители има, не е трудно да се свалят килограмите, трудно е да се поддържат след това, и най-вече - НЕ бързай!!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Коремнотонови [re: Emo]  
Автор lazo (ДИС)
Публикувано12.12.05 13:26



Абе тъпанар няма ли да млъкнеш.
От месеци те карам да си сложиш една снимка, за да видим на какво приличаш



Тема Re: Коремнотонови [re: lazo]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.05 16:18



Специално към ЛАЗО-ПЕДАЛА;

Това тука е форум за културизъм а не е място за комплексари които да псуват и обиждат, ако има да казваш нещо по темата кажи го ако не по-добре замълчи защото ставаш смешен и жалък.

Ако искаш да се срещнем ще те чакам на подиума или ринга много е смешно през нета да се правиш на много отворен по добре помогни на момчето и не се занимаваи с мен, това не е на добре за теб повярваи ми!!!!!!

П.С:извинявам се на всички останали че не е по-темата но нещата вече започват да стават твърде лични.



Тема Re: Коремнотонови [re: Eмo]  
АвторUNlKALEN PROBLEM (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 02:26



BE DA VI IMAM PROBLEMITE...

AZ NE MOA SI MAHNA TARBUHA, TA PONE PLOSUK DA STANE, VIE SHE SE SBIETE OT ZAVIST KOI KAKVI PLOCHKI IMA I ZASHTO TOI GI IMAL, A AZ SUM GI NEMAL...

ELA ME VIDITE MEN KOLKO POVECHE USILIA POLAGAM.

A TVA DETO CIALA ZIMA ONIA SI KLATIL KRAKATA I ZA 2 MESECA PRAVIL PLOCHKI - DA GI RAZPRAVIA NA ZADNIKA MI TEZI NEBIVALICI....



Тема Re: Коремнотонови [re: UNlKALEN PROBLEM]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 08:02



За един сериозно занимаващ се човек 2 месеца са доста голям период повярваи ми ако за два месеца не получиш поне някакъв резултат едва ли и за две години ще получиш това ми се струва смешно някои си 1 година няма никакъв резултат и изведнъж о чудо и плочките се появяват, момчето имаше друго предвид сега е период за маса и повечко въглехидрати а при качването на маса няма как да не качиш и да се позацапаш малко, няма нищо страшно в това после като редуцираш въглехидратите и наблегнеш малко повечко на кардиото и за два месеца ще си идеален, тука не говорим някои да не е тренирал цяла година той си тренира човека но просто набляга повечко на масата, което автоматично означава редуциране на кардиото.



Тема Re: Коремнотонови [re: Eмo]  
АвторUNlKALEN PROBLEM (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 13:27



E NE MOJE DA MI GOVORI ONIA, CHE ZIMATA BILO VREME ZA NAGUVANE NA SHKEMBE CHORBA ILI KAKVO BESHE TAM...
I SLED TVA PROLETTA ZA 2 MESECA - HOP - PLOCHKI...

AZ GODINA SE BORIA S SHKEMBETO SI - PONE DA SE SVIE I PLOSKO DA STANE - ONIA NAGUVA SHKEMBE CHORBA ZA PLOCHKI...E NEMA KAK DA GO POVIARVAM!!!



Тема Re: Коремнотонови [re: Eмo]  
Автор lazo (ДИС)
Публикувано13.12.05 17:13



Какъв подиум бе момче, ти да не си манекенче нещо?
Дай една снимка да видин нечовешките ти постижения в културизма!



Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: GENERAL.TOMl]  
АвторUNlKALEN PROBLEM (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 03:45



ISkam pulen spisuk na niskovuglehidratnite hrani PLS. Triabva da ima raznoobrazie v dietata mi, inak se poburkvam



Тема Re: Душицо, точно ти ...нови [re: UNlKALEN PROBLEM]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано14.12.05 19:47



Е виж ей

!
Разгледай малко, избирай си!

*carbohydrates - въглехидрати
*protein - белтъци
*fat - мазнини

За горене, интейка(калории )трябва да ти е по-малко от изразходваното!


AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY

Редактирано от WlZARD.TOMl на 14.12.05 19:49.



Тема A sauna belt?нови [re: UNlKALEN PROBLEM]  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано17.12.05 02:53



A kakvo mislite za sauna belta?
Mitko



Тема Re: A sauna belt?нови [re: Mumko]  
АвторUNlKALEN PROBLEM (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 12:28



Mi ne sum go probval sauna belt.
A kakvo mislish za liposukciata?



Тема Re: liposuctionнови [re: UNlKALEN PROBLEM]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано19.12.05 20:48



Абе човек, аз ти казах да бъдеш постоянен с упражненията и диетата, не очаквай бързи резултати, но те ЩЕ дойдат! Все в един момент става, но ти трабва да си изградиш режим! Липосукция се прави ако си наистина много дебел ( ако си 200 кг ) или пък си минал 40-те и е много трудно да се свалят килограмите с упражнения! Не че не моеш да си направиш сега, но ако нямаш навика от активно спортен и диетичен живот за нула време пак ше качиш килограмите!


WALK ON

Тема Re: Коремнови [re: Bloody Sword]  
АвторJelanie_f (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 22:38



Zdraveite,
Imam edin vupros: visoka sam 162 a teja 45 kg. V proces na ka4vane na kilogrami sum, no makar 4e sum ob6to vzeto malko slaba,imam korem. Taka,znam,4e za topene na mazninite v koremnata oblast e neobhodima kardio deinost,no se 4udq dali nqma da otslabna o6te pove4e?problema mi e 4e hem iskam da imam hubav korem,hem ne iskam da otslabvam na kilogrami ot ti4aneto i t.n.Molq vi pomognete!!!!!!



Тема Re: Коремнови [re: Jelanie_f]  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 22:58



Не съм специалист ,но ще кажа какво мисля.За свалянето и качването на килограми много зависи каква е структурата на тялото.Специално за жените съм виждал момиче -стройно и изглежда слаба но с лек корем.Във всички случаи за да махнеш корема ще трябва да отслабнеш и след това да качваш мускулна маса.Но пак зависи много от структурата на тялото ти.Може би най добре се консултирай с фитнес инструктор който има опит с тренирането на жени.



Тема Re: Коремнови [re: Jelanie_f]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано14.01.06 23:09



По принцип корема трябва да се тренира по време на трениране за маса.
Аз тренирам уж вече една година за маса(но аз нямам време да тренирам редовно за това изглежда дълъг период). За сега оставо корема и се насочи към другите мускули. Напави си програма за маса. Той корема ще се стегне и оформи като резултат от другите упр. ПО нататъка ще почнеш да го работиш и него, но сега разботи за маса. Недей да правиш кардио още.

BMW Killer


Тема Re: Коремнови [re: Bloody Sword]  
АвторJelanie_f (Нерегистриран)
Публикувано15.01.06 16:52



Mersi za savetite.
Samo se pritesnqvam da ne bi kato ka4a o6te kilogrami da natrupam o6te pove4e v korema,da ne stane po-golqm.Zna4i vse o6te da ne pravq kardio.No mi e mnogo stranno-gledam drugite momi4eta-te imat tolkova finni talii i koremi , a az ne!Dori i da e vupros na struktura,se nadqvam da ima na4in da opravq ne6tata.Ne znam dali v slu4aq harakterut mi pomaga,6toto principno sum golqm inat i optimisti nqmam namerenie da se otkaja lesno!Samo 4e nz mnogo dobre kakvo da pravq v sluaq,osven da pravq koremni.E to 6tom kazvate 4e samo s koremni ne stava,a trqbva kardio i dieta,to togava ima li smisul da gi pravq?Ot ti4aneto mn li se otslabva(i burzo li)?A, i o6te ne6to-ska4aneto na vuje su6to e kardio,nali?Ako si vzema obru4 6te pomogne li?



Тема Re: Коремнови [re: Jelanie_f]  
Автор Bloody Sword (Нерегистриран)
Публикувано15.01.06 19:41



Винаги е хубаво за коремната мускулатура да се правят коремни преси.Те развиват мускулите.Но понякога не са достатъчни за да стопят мазнините по корема.Затова и се тича.Ако комбинираш коремни преси и тичане със сигурност ще имаш полза.И постоянството е много важно.
Не зная колко бързо се отслабва с бягане.Зависи от бягането и от човека.Аз например не отслабвам с бягане.Преди с кросове свалях килограми сега нещо не ми се отдава.
Скачането на въже също е кардио.Мисля че се прави за пъргавина.А за въртенето на обръч нямам идея .



Тема Re: Коремнови [re: Jelanie_f]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано16.01.06 06:45



Оп грешка!
Предния ми постинг е за момче, ако тренира.
Не го взимай под внимание, аз не съм видял, че си момиче!
Сори.

BMW Killer



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.